Titanyum Tel

Öncel Cnc Makine Titanyum Tel

Titanyum alaşımlı kesim hattımız; dünya çapındaki tüm üreticilerin manuel kesim takımları, Strafor Kesim Makinası makineleri ve blok kesim makinelerine uygundur. Titanyum Tel Fiyatı Kesim Tel ve benzeri köpük kesme telleri titanyum alaşımlı tellere dayanmaktadır. Uzun süreli testler ve deneyimlerden sonra titanyum alaşımlı teller özel alaşımlarla güçlendirilmiş ve sıcak kesmeye uygundur. Gerekli hız ve kaliteyi düşürmek için uygun alaşımlarla üretilen tellerin bir dizi işlemden geçmesi gerekir. Bu işlemlerde telin kopma direncini artıracaktır. Strafor Kesim Teli olarak da geçen titanyum  söve alanı için kullanıma yatkındır. Titanyum söve Kesim Teli fiyatları nedir? 

Kesme Telimizin Avantajları; Xps Kesim Tel

• Hızlı kesim yapar.
• Malzemenin yüzeyi temiz çıkar.
• Uzun süre kopmadan çalışır.
• Tel istenildiği kadar gerdirilebilir.
• Isındıkça uzama yapmaz.

Kesme tellerimiz; dünya genelindeki tüm üreticilerin elle kesme aletleri, CNC kesme makineleri ve blok kesme makinelerinde kullanıma uygundur.

Kartonpiyer Kesim Tel; EPS ve benzeri köpük kesiminde kullanılan sıcak kesime uygun tellerin temeli, uzun denemeler ve tecrübeler sonucunda özel alaşımlarla güçlendirilerek sıcak kesime uygun hale getirilmiş titanyum alaşımı tellerdir. Strafor Kesim Teli, İstenilen hız ve kalitede kesim yapılabilmesi için uygun alaşımlarla üretilen telin bir dizi işlemden daha geçirilmesi gerekmektedir. Bu işlemlerde telin kopma direncini artırmaktadır.

Titanyum Tel
  • Titanyum Tel

TİTANYUM TELİ

$ 540,00
Titanyum kesme tellerimiz; dünya genelindeki tüm üreticilerin elle kesme aletleri, CNC kesme makineleri ve blok kesme makinelerinde kullanıma uygundur.
0,20 mm = 540 $ + KDV 0,30 mm = 490 $ + KDV 0,40 mm = 470 $ + KDV 0,50 mm = 465 $ + KDV 1 kg ve üzeri alımlar % 10 indirimli
Ti-Ni-Cr Alaşım - İyi bir kombinasyona sahip standart kesme teli. Bakır kaplı titanyum tel de Bakır tabaka iyileştirmeye izin verir. Kaplanmamış malzemeye kıyasla ısı dağılımı oldukça iyidir. Bu malzeme cnc çeşitli kesme işlemleri için kanıtlanmıştır.
TİTANYUM KESME TELLERİ EPS – XPS SÖVE KARTONPİYER KESİMİ İÇİNMMMETREDirenç~ Ω / mKopma Kuvveti N/mm² AĞIRLIK KAPLAMA
0,20310016,82600-28000.1 Kg / 5 Kg Plastik MakaraBakır Kaplı
0,30170010,12200-24500.1 Kg / 5 Kg Plastik MakaraBakır Kaplı
0,4010004,62000-23500.1 Kg / 5 Kg Plastik MakaraBakır Kaplı
0,506002,31700-21000.1 Kg / 5 Kg Plastik MakaraBakır Kaplı

Öncel

Öncel Cnc Makine Aynı Zaman da Strafor Kesim Makinası Tel  Hizmetleri vermektedir. Daha Ayrıntılı Bilgi için Bizlere Ulaşıp Siparişlerinizi Verebilirsiniz. 

 Strafor Kesim Teli; dünya çapındaki tüm üreticilerin manuel kesim takımlarına, CNC kesim makinelerine ve blok kesim makinelerine uygundur. Strafor Kesme Tel, EPS ve benzeri köpük kesme telleri titanyum alaşımlı tellere dayanmaktadır. Uzun süreli testler ve deneyimlerden sonra Stropiyer Kesim Tel özel alaşımlarla güçlendirilmiş ve sıcak kesmeye uygundur. Gerekli hız ve kalitede kesim yapabilmek için uygun alaşımla üretilen tellerin bir dizi işlemden geçmesi gerekir. Bu işlemlerde telin kopma direncini artıracaktır. Xps Kesim Tel işinizde kolaylık sağlayacaktır.

Mağaza
Sidebar
0 Beğendiklerim
0 items Sepet

Mağazaping Sepet

Kapat

Hemen Ara

Sign in

Kapat

Scroll To Top
Öncel Cnc Makine

Do you want to establish Jamb Machine manufacturing?

ÖNCEL CNC MACHINE NEW PRODUCTION

It will be used in accordance with our Privacy Policy

Web sitemizdeki deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu web sitesi göz atarak, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.