Titanyum Tel

Öncel Cnc Makine Titanyum Tel

Titanyum alaşımlı kesim hattımız; dünya çapındaki tüm üreticilerin manuel kesim takımları, CNC kesim makineleri ve blok kesim makinelerine uygundur. Titanyum Tel Eps Kesim Tel ve benzeri köpük kesme telleri titanyum alaşımlı tellere dayanmaktadır.Uzun süreli testler ve deneyimlerden sonra titanyum alaşımlı teller özel alaşımlarla güçlendirilmiş ve sıcak kesmeye uygundur. Gerekli hız ve kaliteyi düşürmek için uygun alaşımlarla üretilen tellerin bir dizi işlemden geçmesi gerekir. Bu işlemlerde telin kopma direncini artıracaktır. Söve Kesim Tel olarak da geçen titanyum  söve alanı için kullanıma yatkındır.

Kesme Telimizin Avantajları; Xps Kesim Tel

• Hızlı kesim yapar
• Malzemenin yüzeyi temiz çıkar
• Uzun süre kopmadan çalışır
• Tel istenildiği kadar gerdirilebilir
• Isındıkça uzama yapmaz.

Kesme tellerimiz; dünya genelindeki tüm üreticilerin elle kesme aletleri, CNC kesme makineleri ve blok kesme makinelerinde kullanıma uygundur.

Kartonpiyer Kesim Tel; EPS ve benzeri köpük kesiminde kullanılan sıcak kesime uygun tellerin temeli, uzun denemeler ve tecrübeler sonucunda özel alaşımlarla güçlendirilerek sıcak kesime uygun hale getirilmiş titanyum alaşımı tellerdir.  Strafor Kesim Tel, İstenilen hız ve kalitede kesim yapılabilmesi için uygun alaşımlarla üretilen telin bir dizi işlemden daha geçirilmesi gerekmektedir. Bu işlemlerde telin kopma direncini artırmaktadır.

Titanyum Tel
  • Titanyum Tel

TİTANYUM TELİ

$ 700,00
Titanyum kesme tellerimiz; dünya genelindeki tüm üreticilerin elle kesme aletleri, CNC kesme makineleri ve blok kesme makinelerinde kullanıma uygundur.

Titanyum Tel Özellikleri

 TİTANYUM KESME TELLERİ EPS – XPS SÖVE KARTONPİYER KESİMİ İÇİN0,25260016,81 Kg / 5 Kg Plastik MakaraParlak Tavlı / Bakır Kaplı
0,3182012,91 Kg / 5 Kg Plastik MakaraParlak Tavlı / Bakır Kaplı
0,410207,41 Kg / 5 Kg Plastik MakaraParlak Tavlı / Bakır Kaplı
0,57705,21 Kg / 5 Kg Plastik MakaraParlak Tavlı / Bakır Kaplı
0,646031 Kg / 5 Kg Plastik MakaraParlak Tavlı / Bakır Kaplı
0,73402,61 Kg / 5 Kg Plastik MakaraParlak Tavlı / Bakır Kaplı
0,82451,91 Kg / 5 Kg Plastik MakaraParlak Tavlı / Bakır Kaplı
11601,21 Kg / 5 Kg Plastik MakaraParlak Tavlı / Bakır Kaplı

Öncel

Öncel Cn Makine Aynı Zaman da Strafor Kesim Makinası Tel  Hizmetleri Vermektedir. Daha Ayrıntılı Bilgi için Bizlere Ulaşıp Siparişlerinizi Verebilirsiniz. 

 Strafor Kesim Teli; dünya çapındaki tüm üreticilerin manuel kesim takımlarına, CNC kesim makinelerine ve blok kesim makinelerine uygundur. Strafor Kesme Tel, EPS ve benzeri köpük kesme telleri titanyum alaşımlı tellere dayanmaktadır.Uzun süreli testler ve deneyimlerden sonra Stropiyer Kesim Tel özel alaşımlarla güçlendirilmiş ve sıcak kesmeye uygundur. Gerekli hız ve kalitede kesim yapabilmek için uygun alaşımla üretilen tellerin bir dizi işlemden geçmesi gerekir. Bu işlemlerde telin kopma direncini artıracaktır. Xps Kesim Tel işşinizde kolaylık sağlayacaktır.

Mağza
Sidebar
0 Beğendiklerim
0 items Sepet

Mağzaping Sepet

Kapat

Hemen Ara

Sign in

Kapat

Scroll To Top
Web sitemizdeki deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu web sitesi göz atarak, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.