Titanyum Söve Kesme Telleri, dünya genelindeki tüm üreticilerin manuel kesme aletleri, Cnc kesme makineleri ve blok kesme makinelerinde kullanılabilir.

EPS ve benzeri köpük kesiminde kullanılan sıcak kesime uygun söve tellerin temeli, uzun denemeler ve deneyimler sonucunda. Özel alaşımlarla güçlendirilerek sıcak kesime uygun hale getirilmiş titanyum alaşımı tellerdir. İstenilen hız ve kalitede kesim yapılabilmesi için uygun alaşımlarla üretilen telin bir dizi işlemden daha geçmesi gerekir. Bu işlemlerde telin kopmaya karşı direnci artar. Strafor Kesici Ti-Ni-Cr alaşımı kombinasyonuna sahip kesme telidir. Bakır kaplı olan şekilleri de bakır tabaka iyileştirmeye yardım eder. Kaplanmamış olanlara göre ısı dağılımı çok daha yüksektir. Strafor kesme teli malzemelerin Cnc kesim işlemleri için uygunluğu ispatlanmıştır.

Titanyum söve kesme telleri

Titanyum Söve Kesme Telinin Avantajları Nelerdir

Titanyum söve kesme telleri, kesim hızı çok yüksektir. Malzemenin yüzeyi çok temiz çıkar. Uzun süre kopmaz, dayanıklıdır. Tel istenildiği kadar gerilmeye müsaittir. Isındıkça uzamaz, sabit kalır.

Öncel Cnc Makine titanyum söve telli dünya genelindeki tüm üreticilerin elle kesme aletleri. Cnc kesme makineleri ve blok kesme makinelerinde kullanıma uygundur.

0,20-0,50 mm aralığında seçilen milimetreye göre milimetre oranı arttıkça fiyat da artmakta olup 450-550$ + KDV arası değişmektedir.

Öncel Cnc Makine Sizlere Söve Alanında her konuda yardımcı ve destekçi olacaktır. Söve Alanında kendini oldukça geliştiren. Öncel Cnc Makine ve ARGE Ekibi Bu konuda uzmanlaşıp tercihlerinize isteklerinize göre makine üretimlerini sağlamaya devam etmektedir. Yapılan Bu makinelerin dünya standartlarının da üstünde olduğunu belirtmekte fayda olacaktır. Tüm ülkelere ve bölgelere gönderimi sağlanan söve makineleri alanında eğer gelişmek istiyorsanız Öncel Cnc makine şirketini tercih etmelisiniz. Tüm üretim, yükleme ve geliştirme aşamasında sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyarız.

Bizi sosyal medyada takip edin: @facebookoncelcncmakine

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir