Strafor Köpük Kesim Makinası, üretimden hazır ve belirli bir kalıpta çıkan straforların şekillendirilmesi için kullanılmakta olan bir makinadır. Strafor köpük kesim makinası, kesim işlemlerini sıcak tel ile gerçekleştirmektedir. Strafor Kesim Makinaları, stropiyer adıyla da bilinmektedir. Yalnızca sıcak tel yöntemi değil farklı birçok yöntem kullanılabilmektedir. Cnc Kesim makinaları, Strafor Kesme Teli makinaları, Hızlı soğuk kesim ve 3D kesim gibi çeşitleri bulunmaktadır.

Strafor Köpük Kesim makinaları, kullanım alanları göre değişiklik gösterebilmektedir.

Cnc Eps adı verilen standart strafor kesim makinaları, dış cephe yalıtımı için kullanılan ve süsleme amacıyla kullanılan. Panel, kat silmesi, söve, taç, aplik kilit taşı gibi malzemelerin üretimi için kullanılmaktadır.

Oval Sütun ve Kemer Kesme Makinaları, 3D olarak şekillendirmeyi ve farklı desenlerde strafor elde etmeyi sağlayan bir makine türüdür.

Kenar Gönyeleme makinaları ise kesimi tamamlanan straforların kenar ve şekil düzeltmelerinin kolayca yapılmasını sağlamakta olan bir makinadır.

Strafor Köpük Kesim Makinası
Strafor Köpük Kesim Makinası

Strafor Köpük Kesme Makinası, 350 kilogram ağırlığa sahip olmakla birlikte G- kodu programları arasında en gelişmiş programı da içerisinde barındırmaktadır. Toplamda 26 adet 0.30 mm kalınlığında tel bağlayabilme kapasitesi mevcuttur. Makine kesim kapasitesi ise dikey kolda 2, yatay kolda 4 bloktur. Makinanın standart boyutları 3700 X 3250 X 2500 mm’dir.

Strafor Köpük Kesim Makinası

Öncel CNC makinaları, sektörde uzun yıllardır ilk günkü kalitesini koruyan ve hizmet noktasında her geçen gün gelişiyor. Öncel Cnc Makine Kendini geliştiren üretimleri ile adını duyurmaktadır. Strafor Köpük Kesim makinalarının, straforu en kaliteli ve en doğru haliyle şekillendirebilmesi için ekstra çaba harcanmakta. İmalatında bu noktaya ayrıca önem göstermektedir.

Öncel Strafor Köpük Kesim makinaları, sektörün ileri gelen başarılı işlerinin arka planında yer alan önemli bir makinadır. Straforların kesimi ve şekillendirilmesi noktasında adı duyulan büyük firmalara hizmet sağlayarak büyük başarılara imza atabilmeyi başarmıştır.

Strafor Köpük Kesim Makinası
Strafor Köpük Kesim Makinası

Strafor Kesim Makinaları, %100 garantili olarak imal edilmektedir. Bu belirlenen garanti, 2 yılı kapsamaktadır. Makinaların tamamı yerli üretimdir. Bu nedenle ülke ekonomisinin yanı sıra kullanıcılara da ayrı bir güvence sağlamaktadır. Öncel Strafor Kesim makinaları Türkiye’de üretilmekte olup yurt dışında önemli firmalara yüksek oranda satışları da gerçekleştirilmektedir. Bu da önce strafor kesim makinalarının dünyada da kalitesinin garantilendiğini vurgulayan önemli nitelikleri arasında yer almaktadır. Türkiye satışlarında ekstra olarak kurulum hizmeti de sağlanmakta olup. Böylece kullanıcı memnuniyeti iki katına çıkarılmakta ve makinanın rahat kullanımı için firma ya da şahıslara bilgilendirme yapılmaktadır. Strafor köpük kesim makinaları, fiyat performans açısından değerlendirildiğinde de oldukça başarılı işler çıkardığı görülmektedir. Piyasanın yüksek fiyatlı diğer strafor kesim makinalarına oranla hata payının neredeyse 0’a yakın olması. Uzun süre kullanım imkânı sunabilmesi ve kolay kullanım. Kuruluşa sahip olması noktasında Öncel Strafor Köpük Kesim makinasının kalitesi ortaya çıkmaktadır.

Bizi sosyal medyada takip edin: @facebookoncelcncmakine

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir