Strafor Kesme Makinesi, Strafor Kesici strafora istediğimiz şekli vermek amaçlı üretilmiş bir makinadır. Strafor Makinası, Strafor Kesme Makinası fiyatları için size en güzel ve indirimli fiyatları görebilirsiniz. Strafor kesim makinası fiyat listesini arıyor iseniz Öncel CNC makine sayfasından göz atabilirsiniz. Strafor kesme makinası ucundaki sıcak tel yardımı ile strafor kesme işlemi yapar. Strafor kesme makinasında değişik kesim çeşitlerinde vardır. Örneğin; sitemizde yeni gelen Hızlı Soğuk Kesim gibi değişik kesim çeşitleri de mevcuttur.

Strafor Kesme Makinesi tel ile 3d ve 2d şekillendirebilen makinelerdir. Bu makineler yardımı ile straforlarınıza 3 boyutlu şekiller verebilirsiniz. Bu şekilleri bilgisayar programı yardımı ile yapabilirsiniz. 3d döner tabla yardımı ile 3d şekillerinizi daha iyi yapabilirsiniz. Bilgisayar yardımlı bu makineler en çok süsleme ve söve yalıtım da kullanılıyor.

Strafor Kesim Makinası ve stropiyer kesim makinesi köpük kesme fiyatları nelerdir? Makineler 3d olarak köpük kesimi yapar. Bu makineler Köpük kesimini ucundaki sıcak tel ile yapar. Sıcak tel  köpüğü eriterek Şekil verir. bu gün CNC köpük kesme makinesinin nasıl oluşturulacağını öğreneceğiz. Bu tipik bir CNC Söve makinesidir çünkü mekanizma olarak muhteşem ürünlerden ve kaliteli malzemelerden yapılmıştır. Bazı 3D baskılı parçalardan yapılmıştır ve kontrolör olarak Arduino’ya sahiptir. Strafor kesim makinası fiyatları oldukça merak ediliyor bizde bu yüzden tüm fiyatları web sitemizde sizlere sunuyoruz.

Strafor Kesme Makinesi Strafor Kesici

Strafor kesim makinası straforu sıcak tel ile yapmaktadır. Bu telin ismi ise titanyum teldir. Titanyum tel; birçok makinada hızlı soğuk kesim yapmaktadır. Titanyum kesme tellerimiz; strafor kesim teli dünya genelindeki tüm üreticiler el ile kesim aletleri ve titanyum telini kullanmaktadır. Strafor Kesme Makinesi Strafor Kesici ve blok kesme makinalarında uygun kesim yapmakta mümkündür. Eps ve EPS ye benzer köpük kesiminde uygulanacak sıcak kesime uygun tellerin temeli Öncel Cnc makinede bulunur. Uzun süreli denemeler ve tecrübeler esnasında kendine has alaşımlarla kuvvetlendirerek sıcak kesim işlemine uygun hale getirilmiş titanyum alışım tellerdir.

Strafor Kesme Makinesi Uçlar veya lazerler yerine. Bu makinenin ana aleti bir sıcak tel veya içinden akım geçtiğinde gerçekten ısınan özel bir direnç teli türüdür. Sıcak tel içinden geçerken köpüğü erir veya buharlaştırır ve böylece istediğimiz şekli hassas ve kolay bir şekilde elde edebiliriz. Stropiyer kesim makinası için yukarıdaki bilgileri Kolayca söyledik ama CNC makinesi yapmak aslında gerçekten çok zordur. Piyasa da pek çok Makine üretim firması vardır Lakin kaliteli bir şekilde üretim sağlayan çok az sayıda fabrika vardır.

Strafor Kesmek

Strafor Kesmek Strafora İstenilen Şekli Vermek Amaçlı Üretilmiş Bir Cnc Makinadır. Strafor Kesmek, Ucundaki Teli Uygun Hızla, Yüksek Kalitede Kesime İşlemi Yapabilmesi İçin Alaşımlarla Üretilen Telin Birden Çok İşlemden Geçmesi Lazımdır. Bu Kesimde Hafif Ve Boyanması Basit Olan Strafor, Her Türlü Terim Ve Zanaat İçin Oldukça Destekli Ve Kullanışlı Bir Malzemedir. Straforu İstediğiniz Şekilde Kesmeniz Sizin İçin Oldukça Basit Ve Mümkündür. Fakat İhtiyaçlarımız İçin Bu Aleti Doğru Seçmeniz Gerekmektedir. Straforu Çerez Kesiciler, Bıçak Veya Kutu Kesici İle Elemanları Standart Olarak Kesebilirsiniz. Daha Pürüzsüz, Daha Eskimiş Bir Görüntü İçin Sıcak Tel Kesici Veya Elektrikli Bıçak Kullanmanızı Tavsiye Ederim. İsterseniz; Kostüm Oyunu Prodüksiyonu İçin Kendine Has Parçalar, İsterseniz Tatil Ağacınız İçin Eşsiz Süslemeler, İster İseniz de Bir Tiyatro Prodüksiyonu İçin Yardım Elemanları Yapıyor Olun. Anında Straforu İhtiyacınız Olan Şekillerde Kese bileceksiniz.

YÖNTEM 1/3

STRAFORU ELLE KESME:

ADIM 1: DÜZ KESİMLER İÇİN BİR BIÇAK KULLANIN. BIÇAĞINIZA CİLA DÖKERKEN, KÖPÜĞÜNÜZE RENKLİ MUMLAR BULAŞMASINI ÖNLEYEBİLMEK İÇİN BEYAZ BİR MUM KULLANMANIZI TAVSİYE EDERİM.
ADIM 2: STRAFORA TABAKLAR KESMEK İÇİN DİŞ İPİ KULLANIN
ADIM 3: BENZERSİZ ŞEKİLLER OLUŞTURMAK İÇİN ÇEREZ KESİCİLERİ KULLANIN.
ADIM 4: SU ALTINDA KESMEYİ DENEYİN.
YÖNTEM 2/3: ELEKTRİK ALETLERLE STRAFOR KESİMİ:
ADIM 1: DAHA KALIN STRAFOR PARÇALARINI KESMEK İÇİN ELEKTRİKLİ BİR BIÇAK KULLANIN.
ADIM 2: DAHA BÜYÜK PARÇALARI KESMEK İÇİN KÖPÜK KESME TESTERESİ KULLANIN.
ADIM 3: DÜZGÜN KESİMLER İÇİN SICAK TEL KESİCİ KULLANIN.
YÖNTEM 3/3: ÇEŞİTLİ KESİMLER YAPMA.
ADIM 1: YAPTIĞINIZ ZANAAT İÇİN TALİMATLARI İZLEYİN. KENDİ TASARIMLARIMIZA AİT BİR PROJEYE GİRİYORSANIZ VE YÖNLERLE ÇALIŞIYORSANIZ, ÖNCE KAVİSLİ VEYA DÜZ KESİMLER YAPABİLİRSİNİZ. UNUTMA, BU SENİN PROJEN, YANİ KURAL YOK.
ADIM 2: BIÇAKLA KESİM YAPARKEN UZUN, TESTERE HAREKETİ KULLANIN.
ADIM 3: STRAFOR ORTASINDAKİ GİRİNTİLERİ KESİN.
ADIM 4: BIÇAKLI BİR ALET KULLANARAK STRAFORDA Kİ KANALLARI KESİN.

BU TEKNİĞİ, BİR STRAFOR PARÇASININ İÇİNDEN GEÇEN VEYA BİR STRAFOR PARÇASININ YÜZEYİ BOYUNCA UZANAN KANALLARI KESMEK İÇİN KULLANABİLİRSİNİZ.

ADIM 5: YUVARLAK STRAFOR TOPLARI ORTASINDAN KESEREK BÖLÜN.

Strafor Kesici

Strafor Kesici, Strafor Kesme İşlemine Sahip Olan Makinaların Çeşitli Model Ve Alternatiflere Ayrıldığını Görmeniz Mümkündür. Strafor Kesici Isı Maliyetlerine Ve Sağlanmış Oldukları Tasarımsal Özelliklerine Bağlı Olarak Farklı Model Alternatiflerine Ayrılır. Yapısal Olarak Bir Isı Sağlamış Olan Ürün Sıcak Kesim Telinin Bulunması Ürünün Ana Şemailini Oluşturur. Strafor Kesici Bilgilere Sahip Olan Modelleri Plastik Detaylarla Üretilmiş Olan Unsurları Keseme İşlemi Yapmak İçin Tercih Edebilirsiniz. Strafor Kesicinin Sahip Olduğu Tel Kısmı Sıcaklık İle Kesim Yapma İşlemini Gerçekleştirir. Bu Telin Titanyum Özelliklerine Sahip Olmaksızın Bazı Makinalarımız Da Hızlı Soğuk Kesme İşlemi Gerçekleştirebilmek İçin De Bütün Unsurlarını Göz önünde Sermektedir.

Eğer Yapı İşlerinde Bu Elemanı Kullanmak İstiyorsanız Bir Tane Strafor Kesici Tercihinde Bulunmanız Gerekir. Bu Tercihler Hem Ürüne Hem De Kesme Tellerine Tek Tek Dikkat Etmeniz Gerekmektedir. Dünya Çoğunluğunda Strafor Kesici Modeller Arasında Üretim Gerçekleştiren Firmalar Cnc Kesme Makinaları kullanmaktadır. Bunun Yanı Sıra Blok Kesme Makinalarında Kullanımı Has Bir Şekilde Kullanılmaktadır. Bu Üretim Gerçekleştirilmesi Sayesinde Modellerinde Üretim Gerçekleştiren Firmaların Cnc Kesme Makinaları Ve Blok Kesme Makinalarında Kullanıma Uygun Kesilmesi Gerekir. Aksi Takdirde Strafor Kesici Modelleri Arasında Tercih de Bulunmanız Gerekmektedir.

Bu Tarz Bilgiler İçin Diğer Sosyal Medya Hesaplarımızı Takip Etmeyi Unutmayın. Bizi sosyal medyada takip edin: @facebooköncelcncmakine

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir