Strafor Kesme makinası detayları için okumaya devam edelim. Strafor kesim makinası birbirinden bağımsız sözcükler değildir. Strafor kesme makinası gerçek anlamda işinizi kolaylaştırmanıza yarayan hatta seri üretime geçmenize %100 avantaj sağlayan bir makinadır. Son zamanlarda Strafor kesme makinesi almak isteyen kişi sayısı 100 ü geçmiş bulunmaktadır. Strafor kesme, 3D kesimler yaparak strafora istediğiniz şekli vermekle kalmaz, bunun yanı sıra mimari estetik bir görünüş kazandırmasına yardımcı olur.

Strafor Kesimi Nasıl Gerçekleşir? Strafor Kesme Makinası Detayları

Strafor kesimi, straforun ucundaki sıcak tel straforun üzerine bastırılarak straforu eritir ve bu sayede istediğiniz şekli vermenizi sağlar. Strafor kesme makinesi işinizi kolaylaştırmaya yarayan Cnc bir makinadır. Straforunuz istediğiniz şekilde temiz ve düzgün şekilde buharlaştırarak keser ve istediğiniz şekilli elde etmenize yardımcı olur. Straforu sadece kesme makinası değil bunun dışında “Titanyum Tel” ve “Hızlı soğuk kesim” makinesi de kesmektedir. Eğer sizlerde Strafor Köpük Kesme Makinesi alırsanız işleriniz kolaylaşır. Bunun yanı sıra seri üretime geçer ve diğer makine firmaları ile kıyasıya bir rekabet içerisinde olmuş olursunuz.

Titanyum Telin Avantajları

Hızlı kesim yapar, Malzemenin yüzeyi temiz çıkar, uzun süreler kopmadan çalışır, teli istediğiniz kadar gerdirebilirsiniz, ısındıkça uzama yapmaz.

Strafor Kesme makinası detayları

Strafor Kesim Makinesi Fiyatları firmadan firmaya değişen fiyatlardır. Fiyatı pahalı dahi olsa da işinizi kolaylaştırıp seri üretime geçmeniz için sizlere yardımcı olan bu makineyi almanızı tavsiye ederim.

Bu tarz makine ve makine bilgileri için @facebook sosyal medya hesaplarımızdan ! ya da Öncel Cnc Makine web sitemizden göz atabilirsiniz.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir