Strafor Kesim Makinesi Teli? Köpük kesme işlemlerini rahatlıkla yapmanız için sıcak tel ile kesim tezgahları vardır. Köpük kesme makineleri, rezistans tel üzerinden yüksek akım geçirilir, sonucunda ısınır. Böylece ısınan tel ile köpük kesme işlemi gerçekleşir.

Strafor Kesim Teli ‘nin işlevini yerine getirmesi için ısı şarttır. Titanyum teller bazı makinelerde hızlı soğuk kesme işlemi de yapabilmektedir. Strafor Köpük Kesim, Strafor Kesim Teli dünya üzerindeki tüm üreticilerin manuel kesme aletleri. Cnc kesim makineleri ve blok kesme makinelerinde kullanıma uygundur.

Strafor Kesim Makinesi Teli

Strafor Kesim Makinesi Teli

Strafor kesim makinesi teli straforu keser ve dış cephe yalıtımı ve süsleme amacıyla kullanılan söve. Panel, taç, kat silmesi, aplik kilit taşı gibi ürünlerin üretiminde kullanılır.

Kesme tellerinin seri kesim yapma, istendiği kadar gerilme. Sıcaklıkla boyunda değişiklik olmaması, kolay kolay zarar görmemesi ve ürünlerin tertemiz çıkması gibi avantajları vardır.

Sektöründe öncü Öncel Cnc Makine tarafından üretilen teller dünyada üretilen tüm makineler için uyumludur. Detaylı bilgiyi için firmaya telefon ya da web sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Öncel Cnc Makine Şirketi Sizlere her konuda destek sağlayabilir. Söve Üretiminde kullanılan şekillendirme makinelerinin tamamına Öncel Cnc Makine sayesinde sahip olabilirsiniz. Bu alanda çok uzun yıllarda arge çalışmalarını yürüten Öncel Cnc Makine şirketi Dünya çapında da 1 numara olmayı başardı. Tüm dünyaya gönderimlerini sağlayan Öncel Cnc Makine ‘nin üretim alanında çok büyük işler yer almaktadır. Bu makineler özellikle yeni başlayan kimseler için , Standart ve ful paket olarak ayrıştırılmıştır. Full paketin içerisinde bulunana ürünlerimiz, Full otomatik hazır sistemlerden oluşmaktadır. Üretim kapasitesi minimum olup imalatı çok seri bir şekilde işleyebilmektedir. Bu model bir de standart paketi bulunmaktadır bu standart paketlerimiz aslında sadece otomatik olarak geçmeyip manuel sistem olarak geçmektedir. Üretiminiz otomatik işlemler kadar seri olmasa da sizleri rahatlatacağı kesindir. Bizi sosyal medyada takip edin: @facebookoncelcncmakine

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir