Strafor Kesim Makinası

Strafor Kesim Makinası

strafor kesim makinası ve stropiyer kesim makinesi köpük kesme fiyatları nelerdir? Makineler 3d olarak köpük kesimi yapar. Bu makineler Köpük kesmini ucundaki sıcak tel ile yapar. Sıcak tel  köpüğü eriterek Şekil verir. Büğün CNC köpük kesme makinesinin nasıl oluşturulacağını öğreneceğiz. Bu tipik bir CNC Söve makinesidir çünkü mekanizma olarak muhteşem ürünlerden ve kaliteli malzemelerden yapılmıştır. Bazı 3D baskılı parçalardan yapılmıştır ve kontrolör olarak Arduino’ya sahiptir. Strafor kesim makinası fiyatları oldukça merak ediliyor bizde bu yüzden tüm fiyatları web sitemizde sizlere sunuyoruz.

Kesim Makinası

Uçlar veya lazerler yerine, bu makinenin ana aleti bir sıcak tel veya içinden akım geçtiğinde gerçekten ısınan özel bir direnç teli türüdür. Sıcak tel içinden geçerken köpüğü erir veya buharlaştırır ve böylece istediğimiz şekli hassas ve kolay bir şekilde elde edebiliriz. Stropiyer kesim makinası için yukarıdaki bilgileri Kolayca söyledik ama CNC makinesi yapmak aslında gerçekten çok zordur. Piyasa da pek çok Makine üretim firması vardır Lakin kaliteli bir şekilde üretim sağlayan çok az sayıda fabrika vardır. Yeni başlayan biriyseniz ve ilk CNC makinenizi kurmayı düşünüyorsanız, Size makinenin tasarımından başlayarak, elektronik bileşenlerin bağlanmasından, Arduino’nun programlanmasından başlayarak tüm yapım sürecini göstereceğim ve ayrıca şekillerinizi nasıl hazırlayacağınızı, G-kodlarını nasıl yapacağınızı ve ücretsiz, açık kaynaklı programlar kullanarak makineyi nasıl kontrol edeceğinizi açıklayacağım. Öyleyse, yazımızı okumaya devam edelim. CNC MAKİNELERİ NEDİR ?

stropiyer kesim makinesi köpük kesme makinası fiyatları ?

CNC EPS Stropiyer kesim makinası [köpük kesme makinası]15.000 $
3D DÖNER TABLA3.500 $
EPS STRAFOR DESEN BASKI MAKİNESİ16.000 $
EPS STRAFOR DESEN BASKI MAKİNESİ KALIBI2.800 $
OVAL SÜTUN VE KEMER KESME MAKİNESİ7.500 $
STRAFOR ATIĞI ERİTME MAKİNESİ11.000 $
Cnc Xps Stropiyer Kesim Makines12.500 $

Kesim Makinası içim BURAYA TIKLAYINIZ.

Daha Fazlası İçin Buraya Tıklayınız.

Strafor Kesim Makinası
  • Strafor Kesim Makinası

Cnc Eps Strafor Kesim Makinesi

Cnc Eps Strafor Kesim Makinesi, CNC STRAFOR KESİM MAKİNESİ dış cephelerde yalıtım ve süsleme amaçlı kullanılan söve, panel, taç, kat silmesi, aplik kilit taşı gibi ürünlerin üretiminde kullanılır.

Öncel

Stropiyer kesim makinası için G kodu Nasıl Oluşturulur?

Strafor kesim Makinası Yapımı sayesinde işletmenizi 15 kat büyütebileceksiniz. Strafor kesim makinesi için Inkscape kullanarak G kodunun nasıl hazırlanacağını size iki örnek ile göstereceğim. köpük kesme makinası Bu yüzden önce sayfa boyutunu çalışma alanımızın boyutuna göre ayarlamalıyız ve bu 45x45cm’dir.

  • Trace Bitmap işlevini kullanarak görüntüyü vektör formatına dönüştürmemiz gerekiyor. Şimdi bu şekli sıcak tel ile kesebilmek için şekli sürekli bir yol haline getirmemiz gerekiyor. 
  • Bunun nedeni, sıcak telin çalışma alanında her zaman bulunmasıdır, örneğin bir harften veya bir şekilden diğerine geçerken, örneğin bir lazer durumunda biraz kaldırılamaz veya kapatılamaz.
  •  Bu nedenle, basit kareler kullanarak tüm ayrı parçaları birbirine bağladım.
  •  Bunu parçaları seçerek yapıyoruz ve ardından Union işlevini kullanıyoruz. Öte yandan, iç kapalı döngülerin açılması gerekiyor ve biz de Fark fonksiyonunu kullanarak yapıyoruz.
  • Böylece, çizimimiz hazır olduğunda, G kodunu oluşturmak için Gcodetools uzantısını kullanabiliriz. İlk olarak, Oryantasyon noktaları oluşturmamız gerekiyor.

Daha Fazlası İçin Buraya Tıklayınız.

Mağaza
Sidebar
0 Beğendiklerim
0 items Sepet

Mağazaping Sepet

Kapat

Hemen Ara

Sign in

Kapat

Scroll To Top
Öncel Cnc Makine

Do you want to establish Jamb Machine manufacturing?

ÖNCEL CNC MACHINE NEW PRODUCTION

It will be used in accordance with our Privacy Policy

Web sitemizdeki deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu web sitesi göz atarak, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.