Strafor Fabrikaları söve, eps blok strafor, dış cephe ve yalıtım üretimi olarak ayrılıyor. Söve dış cephe ve yalıtımı içinde bulundurmak ile birlikte dekorasyon gibi yerlerde kullanılıyor. Eps blok strafor üretim tesisleri strafor blokları üretiyor.

Strafor Fabrikaları: Strafor Üretim Makinası Fiyatları

Strafor üretim makinası straforları blok halinde üretmekte. Bu makineler strafor üretimini petrolden yapıyor. Bu makineler büyük sanayi tipi yerlerde üretiliyor. Bu makinelerin fiyatları ise en düşük 60.000 $ en yüksek fiyatı ise 300.000 $.

Strafor üretim makinası fiyatları
Strafor üretim makinası fiyatları

Sizler için hazırladığımız diğer bir makalemize buradan ulaşabilirsiniz: Strafor Makine


Strafor Üretim Tesisi Maliyeti

Strafor üretim tesisi için yüklü miktarda para harcamanız lazım. Bu tesisi kurarken yanınızda bir miktar para olmasını tavsiye ederiz. Ya da bir ortağınızın olmasını tavsiye ediyoruz. Strafor üretim tesisi için gerekli olanlar;

  1. Büyük bir alan.
  2. Strafor üretim makinası.
  3. Eleman.
  4. Strafor kesme makinası
  5. Hammaddesi

Bu işlemleri tamamladıktan sonra ise artık üretime başlayabilirsiniz. Makineler için bizimle iletişime geçiniz.

Strafor üretim tesisi maliyeti
Strafor üretim tesisi maliyeti

3D Döner Tabla

3d Döner Tabla: 3 Boyutlu Strafor Kesim Makinası Fiyatları Merak Ediyor musunuz? 3d strafor kesim makinası Cnc Eps Strafor Kesim Makinası tezgâhının üstüne koyularak kesim işlemi başlatılır. Cnc eps kesim tezgâhı üstündenken klavye yardımı ile 3d döner tablanızı hareket ettirebilirsiniz. Titanyum tel yardımı ile sıcak kesim yapar. Buhar ile kesim yaptığı için temiz ve kullanışlı strafor kesimi yapar.

3 Boyutlu Strafor Makinası:

Straforları 3D keserek şekil vermenizi sağlar. Bu straforlar süsleme dış cephe 3D duvar ve tavan süslemesi vb. Gibi kullanılabilir. Bu straforları en çok tercih eden işletmeler ise oteller, restoranlar ve kafeler dedir. Bu makineye sahip olmak istiyor iseniz. Öncel Cnc Makine güvencesi ile 2 yıl garantili makinelere sahip olabilirsiniz.


Sizler için hazırladığımız diğer bir makalemize buradan ulaşabilirsiniz: Makine Fiyatları


Hızlı Soğuk Kesim Makinesi

Öncel Cnc MakineHızlı Soğuk Kesim Makinası Kaliteli Sünger Kesim Makinası ve benzeri malzemeleri istenilen ölçülerde yüksek hassasiyetle keser. Dokunmatik ekranda yapılacak farklı programlar ile farklı ebat ve numaralarda malzemeleri kesmek mümkündür.

Soğuk kesim makinası sünger ve benzeri malzemeleri istenilen ölçüde keser. Hızlı Sünger Kesim Makinası soğuk kesim yapar. Sıcak kesim yerine soğuk kesim yapar. Titanyum telden farklı kesim telleri vardır. Farklı programlar ile farklı ebat ve numaralarda malzemeleri kesmek mümkündür.

Hızlı Soğuk Kesim Makinesi Kaliteli sünger ve benzeri malzemeleri istenilen ölçülerde yüksek hassasiyetle keser. Dokunmatik ekranda yapılacak programlar ile farklı ebatlarda farklı malzemeleri keser. Sünger kesim makinesi fiyatları nedir? nerede bulabilirim? Öncel Cnc makine güvencesi ile 2 yıl garantili makinelere sahip olabilirsiniz.

Titanyum Teli

Öncel Cnc Makine Titanyum Teli, Titanyum kesme tellerimiz; dünya genelindeki tüm üreticilerin elle kesme aletleri, CNC kesme makineleri ve blok kesme makinelerinde kullanıma uygundur.

Titanyum Kesme Teli; EPS ve benzeri köpük kesiminde kullanılan sıcak kesime uygun tellerin temeli, uzun denemeler ve tecrübeler sonucunda özel alaşımlarla güçlendirilerek. Sıcak kesime uygun hale getirilmiş titanyum alaşımı tellerdir. İstenilen hız ve kalitede kesim yapılabilmesi için uygun alaşımlarla üretilen telin bir dizi işlemden daha geçirilmesi gerekmektedir. Bu işlemlerde telin kopma direncini artırmaktadır.

Kesme Telimizin Avantajları;

• Hızlı kesim yapar
• Malzemenin yüzeyi temiz çıkar
• Uzun süre kopmadan çalışır
• Tel istenildiği kadar gerdirilebilir
• Isındıkça uzama yapmaz.

Kesme tellerimiz; dünya genelindeki tüm üreticilerin elle kesme aletleri, CNC kesme makineleri ve blok kesme makinelerinde kullanıma uygundur.

Sosyal medya üzerinden bizleri takip ediniz: @facebookoncelcncmakine


Sizler için hazırladığımız diğer bi makalemize buradan ulaşabilirsiniz: 3D Strafor Kesim İnceleme


Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir