Strafor Eritme Makinası, söve kesimden arta kalan hurda straforları çok yüksek sıcaklıkta eriten makinedir. Strafor geri dönüşüm makinelerinin iki çeşit makine türü vardır. Bu makinelerden biri eritme diğeri ise kırma makinesidir. Strafor eritme makinesi straforu yüksek sıcaklıkta eritme işlemi yapar. EPS malzemesi sıkıştırılır ve daha sonra soğutulduktan sonra şekil verilmektedir. Sonunda EPS malzemesi topaklar haline getirilecektir.

Strafor Eritme Makinesi
Strafor Eritme Makinesi

Strafor Eritme Makinası

Strafor eritme makinesinin bilgilerine ulaşmanız için sizlere aşağıda tüm detaylarına ulaşabileceğiniz ürün bilgilerini göndereceğiz. Bu bilgiler sayesinde ürünün fiyatını ürünün tüm özelliklerine erişebileceksiniz.

Bu ürün hakkında tüm teknik detaylara ulaşabilmek için bağlantıya erişim sağlayınız. Ardından dilerseniz makine mühendislerimiz ile dilerseniz direk satış sorumlularımız ile görüşme yapabilirsiniz.

Bu makineler ile bozuk ve kırılmış straforlarınızı parçalayabilirsiniz. Eritme makinesi ile eritip geri dönüşüme verebilirsiniz. Bu makinelerle saatte ortalama 45 kg strafor eritebilirsiniz. Dijital gösterge ile ısı ayarını kolaylıkla yapabilirsiniz. Elektrik sarfiyatı azdır. Yüksek devir ve basınca dayanıklı çelik gövdeye sahiptir, kolay kolay zarar gelmez. Acil durum butonuna sahiptir ve bu şekilde güvenlik kontrolü yapılır. Sektörde öncü firmalardan Öncel Cnc Makine tarafından dilediğiniz bilgiyi alabilirsiniz. Ayrıca 2 yıl garantili eritme makinelerine sahip olabilirsiniz. 2011 yılından beri hizmet veren ve strafor makineleri üretimi yapan. Öncel Cnc Makine size sunduğu garanti imkanıyla tercih edeceğiniz firma olacaktır.

Bizi sosyal medyada takip edin: @facebookoncelcncmakine

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir