Söve Tutkalı Nasıl Yapılır? akrilik ve harç için gerekli olanlar karıştırma makinesine makineniz var ise; Kum, natrosol, su, tutkal bu ürünler karıştırma makinesi içine dökülür. Karıştırma makineniz tam otomatik karıştırma ise otomatik olarak karıştırma yapmaktadır. Personel ihtiyaç duymadan bütün malzemeleri otomatik olarak gramajına kadar kendi doldurmaktadır.

Öncel Cnc Makine olarak tutkal üretimi yapmaktayız. 11 yıldır sizlere hizmet vermekteyiz. Sizlere en iyi hizmet için araştırmalarımız sürekli olarak devam etmektedir. En yeni arge çalışmalarımız ve yeni teknoloji makineler ile sizlere hizmet sunuyoruz.

söve tutkalı nasıl yapılır
Söve Tutkalı Nasıl Yapılır?

Söve Tutkalı Nasıl Yapılır?

Söve Tutkalı imalatı yarı elastik olan bu malzeme yapıştırma ve tutkal görevini üstlenmektedir. Akrilikler ve harç karışımında kullanılan bu tutkal dış cephe yalıtım malzemeleri için kullanılır. Uygulama alanları olarak strafor ve stropiyerlerin kaplamasında kullanılmalıdır. Strafor harç ve akrilik malzemelerinde kullanılan bu malzemeler ile yapıştırabilirsiniz.

Akrilik yada harç nasıl yapılır? kum, su, tutkal, zehir, natrosol vb. Malzemelerin karışımı ile akrilik yada harç karışımını yapabilirsiniz. Bu karışımları karıştırma makinesi ile yapabilirsiniz. Uygulanacak olan yüzeyler; kuru, temiz, toz ve yağdan arındırılmış olmalıdır. Ateşten ve çocuklardan uzak tutunuz, Eldiven ile temas ediniz. Deriniz ile temas kurulursa aseton ile temizleyip bol su ile yıkayınız.

söve tutkalı nasıl yapılır
söve tutkalı nasıl yapılır

Oncel cnc makine olarak akrilik ve harç tutkalları üretimini yapmaktayız. Oncel cnc makine güvencesi ile en iyi tutkallara ve makinelere sahip olabilirsiniz. Otomatik Söve Harç Makinası Nedir? 2011 yılından bu yana makine imalatı endüstrisinde adını sıkça duyurmuş ve kalitesini ispatlamıştır. Öncel CNC Makine firması imalat ve üretim işlevleriyle yıllardır birçok müşterisini memnun etmiştir. Sektörde bir numara kaliteye sahip olması, edindiği tecrübe ile kullanıcı memnuniyetini arttıran hizmetlere başvurmasıyla ilişkilendirilmektedir. İnternet üzerinde aktif olarak satış yapılan resmi sitesinde de görebileceğiniz birçok makine çeşidi yer almaktadır. Özellikle en çok tercih edileni ve fiyat performansıyla da en üst düzeyde olan seçenek Otomatik Söve Harç Makinası. Sahip olduğu üstün teknoloji ile maksimum verim ve üretimi sağlamaktadır. Dokunmatik panel ara yüzüne sahip olan otomatik söve harç karıştırma makinası sağladığı birçok kolaylık ve tasarruflar ile adından sıklıkla bahsettirmektedir.

Bizi sosyal medyada takip edin: @facebooköncelcncmakine

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir