Söve Tutkalı Fiyatları kalite ve tonuna göre değişiklik göstermektedir. Tutkal akrilik ve harç karıştırma işlemlerinde kullanılmaktadır. Söve harcıAkrilik Nasıl Yapılır? Söve tutkalı yapmak için gerekli olan malzemeler; Tutkal, zehir, natrosol, kum, su bu malzemeler karıştırılarak söve tutkalı elde edilir.

Öncel Cnc Makine Söve tutkalı nasıl yapılır? akrilik ve harç için gerekli olanlar karıştırma makinesine makineniz var ise; Kum, natrosol, su, tutkal bu ürünler karıştırma makinesi içine dökülür. Karıştırma makineniz tam otomatik karıştırma ise otomatik olarak karıştırma yapmaktadır. Personel ihtiyaç duymadan bütün malzemeleri otomatik olarak gramajına kadar kendi doldurmaktadır.

söve tutkalı fiyatları akrilik harcı
Söve Tutkalı Fiyatları Akrilik Harcı

Söve Tutkalı Fiyatları

Söve Tutkalı İmalatı yarı elastik olan bu malzeme yapıştırma ve tutkal görevini üstlenmektedir. Akrilikler ve harç karışımında kullanılan bu tutkal dış cephe yalıtım malzemeleri için kullanılır. Uygulama alanları olarak strafor ve stropiyerlerin kaplamasında kullanılmalıdır. Strafor harç ve akrilik malzemelerinde kullanılan bu malzemeler ile yapıştırabilirsiniz.

akrilik harcı
Akrilik Harcı

Akrilik ya da harç nasıl yapılır? kum, su, tutkal, zehir, natrosol vb. Malzemelerin karışımı ile akrilik yada harç karışımını yapabilirsiniz. Bu karışımları karıştırma makinesi ile yapabilirsiniz. Uygulanacak olan yüzeyler; kuru, temiz, toz ve yağdan arındırılmış olmalıdır. Ateşten ve çocuklardan uzak tutunuz, Eldiven ile temas ediniz. Deriniz ile temas kurulursa aseton ile temizleyip bol su ile yıkayınız.

Bizi sosyal medyada takip edin: @facebookoncelcncmakine

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir