Söve Makinası Fiyatları Nedir? Söve makinası fiyatları makine çeşitlerine göre değişim göstermekte. Bu makineler; kesme, karıştırma, kaplama, püskürtme vb. gibi çeşitleri bulunuyor. Söve Kaplama Makinası şekilli straforun üstüne akrilik kaplama yapıyor. Karıştırma makinesi akrilik karıştırma işlemini yapmaktadır.

Söve Kesim Makinası

Söve Kesim Makinası
Söve Kesim Makinası

Cnc Eps Strafor Kesim Makinesi dış cephelerde yalıtım ve süsleme amaçlı kullanılan. Söve, panel, taç, kat silmesi, aplik kilit taşı gibi ürünlerin üretiminde kullanılır.

Cnc strafor kesme Makinası makinası 3 boyutlu kesimler ile birlikte süsleme kesimi yapar. Stropiyer kesim makinası strafotlara 3d vb gibi şekiller vererek 3 boyutlu kesim ortaya çıkarıyor. Bu kesimleri en çok tercih eden işletmeler ise oteller, kafeler ve restoranlar. Bu işletmeler süsleme amaçlı kullanıyorlar.

Satılık Eps Makinaları

Satılık Eps Makinaları, satılık eps makinaları sahibinden veya Öncel Cnc Makine firmasından 0 ve kaliteli bir şekilde bulabilirsiniz. Bu makinalar günlük hayatta karşınıza çıkan makinalardır. Bunun yanı sıra işinizi çok daha kolaylaştıran makinalardır. Satılık Eps makinaları almak istiyor iseniz size önereceğim kaliteli bir firma var. Öncel Cnc Makine firması. Hem kaliteli hem güvenli hem de indirimli firmalar arasında 1.sırada yer almaktadır. Diğer makinelere göz atmak isterseniz web sitemizden göz atabilirsiniz. Detaylı bilgiler için ise İletişim numaramız dan arayıp bilgi sahibi olabilirsiniz.

2. El Söve Kesim Makinası

2.el söve kesim makinası
2. El Söve Kesim Makinası

2.el söve kesim makinası bütçeniz kısıtlı ve az paranız varsa makinenin durumuna göre alınabilir. Biz 2. El makinelerin hiçbirini tavsiye etmiyoruz. Öncel Cnc Makine güvencesi ile 2 yıl garantili makinelere sahip olabilirsiniz.


Sizler için hazırladığımız diğer bi makalemize buradan ulaşabilirsiniz: Blok Strafor Fiyatları

Söve Kesme Makinası

Söve Kesme Makinası, Söve Kesme Makinası Strafor kesimi yapar. Bu kesimi hassasiyetli ve kullanışlı bir hizada yapmaktadır. Kesilen Bu straforlar günlük hayatta işinize yarar. Straforu istediğiniz hizada ve görselde estetik bir şekilde kesebilirsiniz. Söve Kesme Makinası mı arıyorsunuz? Söve Kesme makinası almak istiyor iseniz size önereceğim kaliteli bir firma var. Öncel Cnc Makine firması. Hem kaliteli hem güvenli hem de indirimli firmalar arasında 1.sırada yer almaktadır. Diğer makinelere göz atmak isterseniz web sitemizden göz atabilirsiniz. Detaylı bilgiler için ise İletişim numaramız dan arayıp bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

 


Sahibinden Satılık İkinci El Söve Makinası Fiyatları

Sahibinden Satılık İkinci El Söve Makinası
Sahibinden Satılık İkinci El Söve Makinası

Satılık 2.el söve makinelerini almanızı tavsiye etmiyoruz. Öncel Cnc Makine güvencesi ile ful sitem makinelere sahip olabilirsiniz. Full siteme gücünüz yemiyor ise standart sitem alabilirsiniz. 2 yıl garantili makinelere sahip olabilirsiniz.

Söve Makinası Fiyatları

Dekormak Söve Makinaları
Dekormak Söve Makinaları

Söve makineleri.

Cnc Xps Stropiyer Kesim Makinesi

Cnc Xps Stropiyer Kesim Makinesi iç çephelerde kullanılan stropiyer-çita-perdelik gibi Xps ( Ekstrude Polistiren ) ürünlerin imalatında kullanılır.

Cnc makineleri tezgah ve tezgah çeşitlerine göre değişir. Bu değişikler fiyat ve taleplere göre de değişebilir. Siensi makineleri tezgâhları; kesim, Otomatik Söve Püskürtme Makinası, karıştırma olarak söyleyebiliriz. Cnc kesim straforları temiz ve kullanışlı keser. Püskürtme straforların üzerine harç kaplama yapar. Harç karıştırma ise harcı akrilik ile karıştırarak kullanışlı harç elde etmenizi sağlar. En çok tercih eden işletmeler; Oteller, kafeler ve en çok tercih ise inşaat sektörüdür.

Cnc makina fiyatları tezgah ve makine çeşitlerine göre değişir. Eps kesim yerine xps kesim tercih ederseniz fiyat değişir. Aynı zamanda yeni ARGE çalışmalarımızı tercih ederseniz hem işiniz için hem de çalışan için iyi olacaktır. Bu yüzden yeni ARGE çalışmalarımızı tercih ederiz.

Söve Cnc Makinaları

Söve Cnc Makinaları, Söve cnc makinaları son zamanalar da karşımıza çıkan kaliteli makinelerdir. Bu makineler işinizi kolaylaştırmak için tasarlanmış makinelerdir. Söve Cnc Makinaları nasıl alabilirim? Nereden alabilirim diye soracak olursanız sizlere çok kaliteli bir firmam var. Öncel Cnc Makine firması. Hem kaliteli hem güvenli hem de indirimli firmalar arasında 1.sırada yer almaktadır. Diğer makinelere göz atmak isterseniz web sitemizden göz atabilirsiniz. Detaylı bilgiler için ise İletişim numaramız dan arayıp bilgi sahibi olabilirsiniz.

Cnc Makineleri Teknik Bilgi ve Cnc Makina Fiyatları

CNC EPS STRAFOR KESİM MAKİNESİ $18.000
SÖVE HARÇ KAPLAMA MAKİNESİ $9.000
SÖVE HARÇ KARIŞTIRMA MAKİNESİ $9.000
SÖVE HARÇ KARIŞTIRMA MAKİNESİ TAM OTOMATİK $23.000
STANDART HARÇ PÜSKÜRTME MAKİNESİ $9.000
HARÇ PÜSKÜRTME MAKİNESİ TAM OTOMATİK $19.000
EPS STRAFOR DESEN BASKI MAKİNESİ $19.000
KENAR GÖNYELEME MAKİNESİ $11.000
STRAFOR ATIĞI KIRMA MAKİNESİ $7.000
STRAFOR ATIĞI ERİTME MAKİNESİ $13.000
CNC XPS STROPİYER KESİM MAKİNESİ $15.000
CNC ROUTER EPS $23.000
HIZLI SOĞUK KESİM MAKİNESİ $23.000
3D DÖNER TABLA $4.000
EPS STRAFOR DESEN BASKI MAKİNESİ KALIBI $2.300

Sizler için hazırladığımız diğer bir makalemize buradan ulaşabilirsiniz: Söve Makinesi İnceleme


Cnc Eps Strafor Kesim Makinesi ve Cnc Makinaları

Cnc Strafor Kesim Makinesi dış cephelerde yalıtım ve süsleme amaçlı kullanılan malzemeler; Söve, panel, taç, kat silmesi, aplik kilit taşı gibi ürünlerin üretiminde kullanılır. 3 döner tabla ile kesim yapabilir.

3D Döner Tabla

3D Döner Tabla Modülü, Cnc Strafor Kesime Makinası MAKİNESİ ne takılarak  3 boyutlu kesimler yapmamızı sağlar. Çokgen, burgulu çokgen , eğik burgulu çokgen gibi ürünleri 3D Döner Tabla Modülü ile yapılır.

Cnc Xps Stropiyer Kesim Makinesi

Cnc Xps Stropiyer Kesim Makinesi iç cephelerde kullanılan stropiyer-çita-perdelik gibi Xps ( Ekstrude Polistiren ) ürünlerin imalatında kullanılır.

Sosyal medya üzerinden bizleri takip ediniz: @facebooköncelcncmakine

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir