Söve Makinaları

Söve Makinaları Fıyatları

Söve Makinaları harç karıştırma işlemini yapar. Akrilik harcı karıştırıp kıvama getirmesini sağlayan makinedir. Söve Kesim Makinası İnsan gücünü arka plana atarak hızlı üretim. Yapılmasını sağlar. Söve kesim makinası içerisinde bulunan Farklı farklı modelleri mevcuttur ONCEL CNC MAKİNE SİTESİNDEN bakabilirsiniz.

Aşağıda bulunan listede Strafor Kesim Makinasi Fiyatları ve diğer makinelerimiz bulunmaktadır.

Söve Makinaları

SÖVE HARÇ KARIŞTIRMA MAKİNESİ9.000 $
SÖVE HARÇ KAPLAMA MAKİNESİ9.000 $
SÖVE HARÇ KARIŞTIRMA MAKİNESİ TAM OTOMATİK23.000$

Söve Harç Karıştırma Makinesi? ve Söve Makinaları

Söve Harç Karıştırma Makinesi, Harç karıştırma makinesi 1000 kg, söve yapımında kullanılan akrilik harcı karıştırıp kıvama getirmesini sağlayan makinedir.

Söve Harç Kaplama Makinesi?

Söve Makina Fiyatları kaplama makinemiz 30-560 mm arası genişliğe kadar tüm cephe kaplamalarını ve söveleri kaplayabilir. Kalıbın montaj ve de montajı kolaydır. 70 kg kapasiteli harç haznesi temizliği oldukça basittir.

Söve Harç Karıştırma Makinesi Tam Otomatik ? 

Söve Harç Karıştırma Makinesi Tam Otomatik; Etkili güvenlik kontrol sistemi, profesyonel elektrik tasarımı ve kaliteli güvencesi aşınmaya karşı dayanıklı harç taşıma sistemi ve doğru tartım sistemi harç boşaltma vanasının benzersiz tasarımı ve sızdırmazlığı, harç sızıntısını önler. 7 operatör dokunmatik panel Ara yüzü sizin için en iyi bir çalışma ortamı sunar . hızlı kurulum süresi, düşük kurulum maliyeti. otomatik kapanma işlevi, güvenli çalışma, kullanışlı üretim kayıplarını azaltır

Strafor Kesim Makinesi (Söve Kesim Makinesi) 

Cnc Strafor kesim Makinesi, yaşanabilir alanların inşası için gereken dış cephe yalıtım malzemelerinin üretiminde kullanılıyor. Yüksek performans ve çalışma kabiliyetine sahip Strafor Kesme makinesi; dış cephe hatlarında süs için kullanılan; söve, panel, taç, kat silmesi ve aplik kilit taşı vb. Gibi köpük şekillerinin üretimlerde de işlevsel bir çalışma performansı gösteriyor. Yalıtım ve süs malzemelerinin imalatında yüksek verimlilik hedefleyenler için Cnc Strafor Kesim Makine Fiyatları bütçenize uygun bir şekilde ücretlendiriliyor.

Söve Makinaları Fıyatları
  • Söve Makinaları Fıyatları

Öncel

Neden strafor kesim makinasi fiyatları en uygun olanı tercih etmeliyiz?

Satılık Söve tesisi mi arıyorsunuz? Tüm makinelerinizi biz kuralım. İş verimliliğinin her firma ve şirket tarafından sağlanması gerekiyor. Çalışma saatlerini en iyi şekilde değerlendirebilen şirketlerin karlılıkları çok daha yüksek oluyor. Bunu başarabilmek için işçi gücüyle makinelerden sağlanılan gücün maksimum seviyede olması icap ediyor. Strafor üretimi yapan şirketlerin birinci sınıf malzemeden imal edilen strafor kesim makinelerini tedarik etmeleri, çalışma saatleri içerisinde maksimum makine gücünden yararlanma avantajı sağlıyor.

Söve Makineleri Avantajları

Strafor şekillendirme ve kesim makinesi olarak kullanılan CNC kesim makinesi ve Söve Makinası kolay kullanılabilir bir fonksiyona sahip olarak tasarlanıyor. Her türlü kesimin hızlı bir şekilde yapılabildiği makineden alınacak verim ve performans sayesinde dış cephe ve süs ürünleri imalatındaki kalitenizi yükseltebilir ve tercih edilebilirliğinizi koruyabilirsiniz. En önemli avantajlarından bir tanesi sıcak teller ile söveyi şekillendiren kesim makinesine 40 tel birlikte  bağlanabilmektedir. Ayrıca söve kesim makinesine 3d kesim aparatı takarak, 3d söve kesimi de bu makinede yapılabilmektedir. Tüm detaylara Öncel cnc makine web adresinden ulaşabilirsiniz.

Mağaza
Sidebar
0 Beğendiklerim
0 items Sepet

Mağazaping Sepet

Kapat

Hemen Ara

Sign in

Kapat

Scroll To Top
Öncel Cnc Makine

Do you want to establish Jamb Machine manufacturing?

ÖNCEL CNC MACHINE NEW PRODUCTION

It will be used in accordance with our Privacy Policy

Web sitemizdeki deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu web sitesi göz atarak, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.