Söve İmalatı, Söve İmalat aşamasında bina gibi yerlerin dış cephelerinde kullanılan bir tür yapı malzemesidir. Söve İmalatı straforun üzerine özel kimyasal maddeler ve silis kumlarının dökülmesiyle meydana gelir.

Söve Üretimi

Söve üretimi, Söve Üretimi strafor keserek üstüne kendine has bir sıvının üzerine kaplamasıyla üretilir. Böylece yapıya güzel bir görünüş hissi oluşturur. Söve Üretimin de kullanılacak sövelerin bazı dış etkenlere dayanıklı olması gerekir. Bu dış etkenler; güneş, rüzgar, yağmur, sıcaklık gibi dış etkenlerdir. Bu dış etkenlere dayanaklı malzemelerden seçilmesi lazımdır.

Söve İmalatı

Söve imalatı straforun üzerine özel kimyasal maddeler ve silis kumlarının dökülmesiyle meydana gelir. Söve İmalatın da sonucu Meydana gelen bu karışım binaların dış cephesine uygulanarak yapılır. Söve imalat aşaması yaparken akrilik bağlayıcıya, akışkanlık derecesine, yayıcı kalsit, köpük kesici ve silis kumu gibi kimyasal  & hammaddeler kullanılır.

Söve üretimi yapıldıktan sonra estetik ve güçlü yapısıyla çok fazla yerde kullanılır. Söve Üretiminin bir diğer kullanım amacı ise dekorasyon veya yalıtım amaçlı kullanılır olabilir. Söve üretimi pek çok yere hizmet verir. Örneğin kapı ve pencereleri yağmur suyundan koruma amaçlı kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra yapıların ana görüntüsünde güzel ve kaliteli bir etki oluşturabilmek içinde söve üretimi yapılır. Daha fazla bilgi almak isterseniz makinelerimiz & özellikler& fiyatlar olarak; ÖNCEL CNC MAKİNE web sitemizden göz atabilir iletişim sayfasından bizleri arayıp daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bu tarz bilgiler için diğer sosyal medya hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın.

Bizi sosyal medyada takip edin: @facebooköncelcncmakine

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir