Söve Harcı, dekorasyon ve yalıtım yapılması konusunda işe yarar bir sıvıdır. En kaliteli ve güvenilir malzemeler kullanarak yaptığımız söve harcı, kullanışlılığı ve dayanıklılığıyla yıllardır adını duyurmaktadır. Öncel Cnc olarak; uzmanlık alanımız olan söve harç imalatında, lider firma olarak ön plana çıkmaktayız. Müşterilerimizden aldığımız olumlu geri dönüşler ise; bizleri hem mutlu etmekte, hem de işimizde her daim en iyi olmak konusunda bizleri biraz daha hırslandırmaktadır. Sizlere ürettiğimiz söve harç ürünümüz hakkında daha kapsamlı bilgi vermek istiyoruz.

Söve harcı; EPS ve XPS strafor malzemelerinden yapılmaktadır. Sövenin üzeri reçine denen bir maddeyle kaplanarak; kişilerin arzu ettiği renkteki, dış cephe boyası ile boyanmaktadır. Dış görünüş olarak bina, kapı ve pencereleri şık bir görünüme ulaştırmak ise bizler için bir zevk haline gelmektedir. Müşterilerimiz isteklerini bizlere belirtiyor ve bizler Öncel Cnc olarak onları her daim memnun ediyoruz.

Söve Harcı

Söve Harcı

İklim şartları ve hava olaylarına karşı dayanıklı malzemelerden yapılan Söve harcı, genellikle binaların dış cephelerinde kullanılır. Birçok insanın kullanımını tercih ettiği Söve harç; soğuk ve sıcak hava girişlerini engeller. Özel olarak üretilen bir madde olduğu için, oldukça uzun ömürlü kullanılabildiğini söylemek mümkündür.

Günümüzde ısı yalıtımı için kullanılmasıyla; enerji tasarrufunu da destekleyen bir madde olan, bu sebeple de birçok insan tarafından tercih edilmektedir. Ayrıca Söve Tutkalı; ses yalıtımı konusunda da işe yararlılığını belirtmek gerekmektedir. Fransızcada “kapı eşiği” anlamına gelen söve, taşıdığı anlamda belirtildiği üzere; kapı ve pencere boşluklarını hava şartlarından korumak adına da kullanılır. Bunun yanında kapı ve pencerelere şık ve estetik bir görünüm katmak amacıyla da kullanılmaktadır. Söve harcının; dış cephede kullanımı gibi, iç cephede kullanımının da yaygın olduğunu söyleyebiliriz. İç cephedeki kapılara güzel bir görünüm sunmak için, oldukça tercih edilen bir maddedir.

Bizi sosyal medyada takip edin: @facebookoncelcncmakine

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir