Söve Harcı Püskürtme Makinası Tam Otomatik Nedir? Söve kaplama makinasında kaplama. Taş, ağaç vb. Üç boyutlu dekoratif duvar panelleri otomatik püskürtme makinası yardımı ile sorunsuz bir şekilde ve kolay kaplanır.

Makinede iki adet harç püskürtme tabancası bulunur.

Karıştırma makinasında yapılan sıvı harç bu hazneye dökülür.

Dökülen harç aktarma pompası yardımı ile makine içinde bulunan tabancalara basılır.

Ayarlanabilen hava basıncı ile tabancalardaki harç, panellere püskürtülür.

Söve harcı püskürtme makinası tam otomatik
Söve Harcı Püskürtme Makinası Tam Otomatik

Otomatik Söve Püskürtme Makinasında sağa sola tabanca hareketi Çekilen malzemenin; hızı ve aktarma pompasının devri, birbirinden bağımsız olarak çekim yapılan ürüne göre ayarlanabilir.

Çekim yapıldıktan sonra, makine içerisindeki toplama tankındaki harçlar vana vasıtasıyla tekrardan hazneye aktarılabilir ve tekrar kullanılabilir.

Söve Harcı Püskürtme Makinası

Otomatik Söve Püskürtme Makinası manuel tetiklemeli tek tabanca, kesilmiş; strafor, panel, köşe taşı gibi ürünlerin üzerine pompa ile basınçlı harç püskürtür. Tabanca bağımsız olarak sürücü kontrolüyle çalışır ve aynı kullanımda pompa buna uygun basıncı üretir. Harç püskürtme makinası straforun üzerine harç ile kaplar.

Bu kaplama tam otomatik söve püskürtme makinası ile daha iyi yapabilirsiniz. Genellikle aynı kalınlıkta harç püskürtme işlemi yapacaktır. Manuel harç püskürtme ise siz yaptığınız için hepsi genellikle aynı kalınlıktan olmayacaktır. Ve bu yüzden bizim tavsiyemiz tam otomatik harç püskürtme makinası olacaktır.

SÖVE HARÇ KAPLAMA MAKİNESİ$9.000
SÖVE HARÇ KARIŞTIRMA MAKİNESİ (1000 kg)$ 9.000
SÖVE HARÇ KARIŞTIRMA MAKİNESİ TAM OTOMATİK$ 23.000
HARÇ PÜSKÜRTME MAKİNESİ TAM OTOMATİK$ 19.000
STANDART HARÇ PÜSKÜRTME MAKİNESİ$ 9.000

Harç Püskürtme Makinesi Tam Otomatik, Harç püskürtme makinesi tam otomatik; Kesilmiş strafor, panel, köşe taşı gibi ham halde bulunan ürünlerin üzerine harç püskürtür.

söve harcı püskürtme makinası fiyatları nedir? Otomatik Söve Harç Püskürtme Makina‘sı ne işe yarar? söve püskürtme strafor kesildikten sonra. Harcı üstüne püskürterek sertleşmesini sağlar. söve makinası nerde kullanılır? söve makinası iç cephe, dış cephe, restoran duvar süsleme yerlerinde kullanılır. Söve nasıl kullanılır? Söve makinası manuel ve tam otomatik olarak ikiye ayrılır.

Manuel söve makinasında kullanıcı yaptığı için harç aynı kalınlıkta olmayabilir bu yüzden. Bizim tercihimiz söve Harç Püskürtme Makinesi Tam Otomatik olacaktır. Genellikle aynı kalınlıkta harç püskürtme yapar.

Lütfen bizleri sosyal medyada takip edin: @facebookoncelcncmakine

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir