Söve Harç Akrilik Püskürtme? Otomatik Söve Püskürtme Makinası Tam Otomatik, Harç püskürtme makinesi tam otomatik, kesilmiş; strafor, panel, köşe taşı gibi ham halde bulunan ürünlerin üzerine harç püskürtür.

Söve Harcı Püskürtme Makinası Fiyatları Nedir? Otomatik Söve Harç Püskürtme Makinesi ne işe yarar? Söve püskürtme, strafor kesildikten sonra harcı üstüne püskürterek sertleşmesini sağlar. Söve makinası nerde kullanılır? Söve makinası iç cephe, dış cephe, restoran duvar süsleme yerlerinde kullanılır. Söve nasıl kullanılır? Söve makinası manuel ve tam otomatik olarak ikiye ayrılır.

Manuel söve makinasında kullanıcı yaptığı için harç aynı kalınlıkta olmayabilir bu yüzden. Bizim tercihimiz söve Harç Püskürtme Makinesi Tam Otomatik olacaktır. Genellikle aynı kalınlıkta harç püskürtme yapar.

Söve Harç-Akrilik Püskürtme Makinesi

Harç püskürtme makinesi manuel tetiklemeli Tek tabanca, kesilmiş; strafor, panel, köşe taşı gibi ham halde bulunan ürünlerin üzerine pompa ile basınçlı harç püskürtür. Tabanca bağımsız olarak Sürücü kontrolüyle çalışır ve aynı anda kullanımda pompa buna uygun basıncı üretir. Harç Püskürtme Makinası straforun üzerine harç ile kaplar.

Bu kaplama Tam Otomatik Söve Püskürtme Makinası ile daha iyi yapabilirsiniz. Genellikle aynı kalınlıkta harç püskürtme işlemi yapacaktır. Manuel harç püskürtme ise siz yaptığınız için hepsi genellikle aynı kalınlıktan olmayacaktır. Bu yüzden bizim tavsiyemiz Tam Otomatik Harç Püskürtme Makinası olacaktır.

Söve püskürtme makinası fiyatları? En kaliteli harç püskürtme makinelerini öncel cnc makine güvencesi ile 2 yıl garantili makinelere sahip olabilirsiniz. Söve püskürtme makinaları neden tercih edilmeliler? İşiniz için hızlı üretim yapmak istiyorsanız tercih edebilirsiniz. İnşaat sektöründe hızlı üretim için tercih edebilirsiniz.

Söve Kaplama Kalıbı, Söve ve panel üzerini harç yapmak için kalıplara ihtiyaç duyarız. Söve kalıpları 3 mm panel kalıpları 3mm olmaktadır.

Söve Kaplama Kalıbı? Söve kaplama makinemiz 30-560 mm arası genişliğe kadar tüm cephe kaplamalarını ve söveleri kaplayabilir. Kalıbın montaj ve de montajı kolaydır. 70 kg kapasiteli harç haznesi temizliği oldukça basittir.

Harç Çekme Makinesi Tam Otomatik, Harç Karıştırma ile alırsanız uyumlu olur. Öncel Cnc Makine güvencesi ile 2 yıl garantili makinelere sahip olabilirsiniz. Kalite ve güvenliğe önem veriyoruz. Bu makineleri en çok tercih eden işletmeler ise; inşaat, kafeler ve restoranlar.

Söve Kaplama Makinesi ve Cnc Harç Makineleri Fiyatları

Harç çekme makine$ 9.000
Söve harç-akrilik püskürtme makinesi$ 19.000
STANDART HARÇ PÜSKÜRTME MAKİNESİ$ 9.000
SÖVE HARÇ KARIŞTIRMA MAKİNESİ TAM OTOMATİK$ 23.000
SÖVE HARÇ KARIŞTIRMA MAKİNESİ (1000 kg)$ 9.000

Bizi sosyal medyada takip edin: @facebookoncelcncmakine

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir