Söve Cnc Makinesi ne işe yarar günümüzde oldukça yaygın olarak fabrikalarda kullanılan tezgâhlardır. Cnc genel olarak insan enerjisini arka plana atan ve seri imalatın yolunu tamamen açan sistemlerdir. Sıkça kullanılan bu cnc makinaları kullanabilmek özel bir tecrübe ve beceri gerektirmektedir. Öncel Cnc Makine uzun yıllardır bünyesinde cnc operatörlerde yetiştirmektedir. Cnc, insan enerjisini arka plana atıp, işi makinelere devredip ve seri imalatın yollarını açmaktadır. Örnek vermek gerekirse torna tezgâhında operatörün ortalama olarak. 1 saatte işlediği ve de birkaç tane yapım etmiş olduğu parçaları, cnc tezgâhı yardımıyla dakikalar içinde yüzlerce tane yapabilirsiniz.

Söve Cnc Makinası İle Ne Yapılır?

Seri imalatın gücünü arkasına alan cnc teknolojisi söve makinalarıyla daha da güçlendi. Sektörün lider firması Öncel Cnc Makine katkısıyla söve makinası artık daha da güçlendi. İnsan gücünü arka plana atıp makine gücünü ön planda tutan söve makineleri straforları işleyerek dış yalıtım malzemesi kullanımı haline getirmektedir. Söve makineleri inşaat yalıtım işlemlerinde iç ve dış cephede kullanılmak için strafor köpük yüzeylerinin hassas ve simetrik kesilmesi için makine. Titanyum tellere elektrik akımının verilerek telin ısınması yöntemi ile kesilmektedir. Cnc Söve Makinesi kendi içinde plaka ya da kalıp halinde bulunan maddeyi kesme veya şekil verme işlemi yapar. Söve kesim makinesi diğer bir ifadeyle strafor kesim makinesi olarak adlandırılır.

Cnc Strafor Kesim Makinesi dış cephelerde yalıtım ve süsleme amaçlı kullanılır.  Söve, panel, taç, kat silmesi, aplik kilit taşı gibi ürünlerin üretiminde kullanılır. 3D Döner Tabla modülü cnc strafor kesim makinesine takılarak 3 boyutlu kesim yapar. Çokgen, burgulu çokgen, eğik burgulu çokgen gibi ürünleri 3D döner tabla modülü ile yapılır.

Cnc Xps Stropiyer Kesim Makinesi

Cnc Xps Stropiyer Kesim Makinesi, iç cephelerde kullanılan stropiyer-çita-perdelik gibi Xps ürünlerin imalatında kullanılır.

Söve harç karıştırma makinesi söve yapımında kullanılan akrilik harcı karıştırıp kıvamına getirir.

Cnc makineleri tezgâh çeşitlerine göre değişir. Bu değişikler fiyat ve talep sayısını da değiştirir. Cnc kesim straforları hassas ve kullanışlı keser. Püskürtme straforların üzerine harç kaplama yapar. Harç karıştırma ise akrilik ile karıştırılarak kullanışlı harç elde etmenizi sağlar.

Söve cnc makinesi ne işe yarar?

Sahibinden Söve Kesim Makinası makineler, insanlar tarafından çalışmayı kolaylaştırır.

Bazı makinelerde çok sayıda hareketli parça bulunur. Bazı makinelerde ise hareketli parça yoktur.

Söve cnc makineler insan gücünü arka plana atar. Aynı zamanda işçiliği azaltır ve iş verimini artırır.

Makine, beklenen eylemleri gerçekleştirmek için enerji kullanan bir veya daha fazla parça içeren bir araçtır.

Bu makineler genellikle kimyasal, termal veya elektriksel yollarla çalıştırılır ve genellikle elektriklidir.

Söve kesim makinesi strafor kesimi yapar. Bu kesimi sıcak tel yardımı ile temiz ve kullanışlı keser. Söve kesme makinası ile 3D Döner Tabla kesimi de güvenilir bir şekilde yapabilirsiniz.

Söve cnc makinesi ne işe yarar fiyat listesi
Söve Cnc Makinesi Ne İşe Yarar Fiyat Listesi

3D Döner Tabla tezgâhın üzerindeyken klavye yardımı ile 3d döner tablayı oynatabilirsiniz. Cnc eps kesim makinesi işiniz için size zaman kazandırır aynı zamanda hassas bir şekilde kesim gerçekleştirir. Söve kesim makinası fiyatları tezgâh çeşitlerine göre değişebilir. Bu tezgâh çeşitleri farklı şekilde çalışırlar.

Bazı makineler tam otomatik çalışırken bazıları ise manuel olarak çalışır. Bu makineler işinizi hızlandırmak ve daha seri üretim için tasarlanmıştır. Cnc Eps Kesim, Xps Cnc kesim gibi makineler sayesinde daha hızlı üretim yapabilirsiniz.

Cnc makineleri hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz Türkiye’nin en iyi firması olan Öncel Cnc Makine firmasını ziyaret edebilirsiniz.

Lütfen bizleri sosyal medyada takip edin: @facebookoncelcncmakine

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir