Söve Cnc Harç-Akrilik Karıştırma Makinesi Tam Otomatik, veya tam otomatik Söve Kumlama makinası da mevcuttur. Harç karıştırma makinelerimizi en iyi şekilde ve en kaliteli şekilde sizlere hizmete sunmaktayız. Otomatik Söve Harç Makinemiz tamamen güvenli ve aşınmaya dayanıklıdır. Söve kumlama makinamız ise aynı şekil güvenli ve dayanıklıdır. Söve Harç Karıştırma Makinası fiyatları nedir?

Söve Harç Karıştırma Makinesi Tam Otomatik; etkili güvenlik kontrol sistemi, profesyonel elektrik tasarımı ve kaliteli güvencesi aşınmaya karşı dayanıklıdır. Harç taşıma sistemi ve doğru tartım sistemi harç boşaltma vanasının benzersiz tasarımı ve sızdırmazlığı, harç sızıntısını önler. 7 operatör dokunmatik panel ara yüzü sizin için en iyi bir çalışma ortamı sunar. Hızlı kurulum süresi, düşük kurulum maliyeti. Otomatik kaplanma işlevi, güvenli çalışma, kullanışlı üretim kayıplarını azaltır. Full otomatik söve harç karıştırma makinesi etkili güvenlik kontrol sistemi, söve harç karıştırma makinesi; profesyonel elektrik tasarımı ve kaliteli güvencesi aşınmaya karşı dayanıklıdır. Taşıma sistemi harç boşaltma vanasının benzersiz tasarımı ve sızdırmazlığı, harç sızıntısını önler. 7 operatör dokunmatik panel ara yüzü sizin için en iyi bir çalışma ortamı sunar. Hızlı kurulum süresi, düşük kurulum maliyeti, otomatik kaplanma işlevi, güvenli çalışma, kullanışlı üretim kayıplarını azaltır.

full otomatik söve harç karıştırma makinası hakkında bilgiler

Söve Cnc harç-akrilik karıştırma makinesi
ADI MODELİ OSHK 3000
VANA DIŞ ÇAPI 150 mil
HATA TÖLERANSI %1
DOLDURMA HACMİ 1kg – 250 KG
DOLDURMA HIZI 3000 KG / ZAMAN
HAVA BASINCI 5-7 BAR
ELEKTRİK GİRİŞ AC 380V / 50Hz
ELEKTRİK GÜCÜ 10 KW
AĞIRLIĞI 1400 KG
MAKİNE ÖLÇÜLERİ 2200 mm * 1200 mm * 2200 mm
SÖVE HARÇ KARIŞTIRMA MAKİNESİ9.000 $
SÖVE HARÇ KAPLAMA MAKİNESİ9.000 $
full otomatik söve harç karıştırma makinesi23.000$

Söve Harç Karıştırma Makinesi Tam Otomatik, Harç Karıştırma Makinesi 1000kg, söve yapımında kullanılan akrilik harcı karıştırıp kıvama getirmesini sağlayan makinedir.

Bizi sosyal medyada takip edin: @facebooköncelcncmakine

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir