Söve Çekme Makinası

Söve Çekme Makinası makinesi nedir? Kaplama makinası strafor un üzerini akrilikli harç kaplar. Söve harç püskürtme makinası ise tam tersi harcı püskürterek Straforun üzerini kaplar.  Söve Çekme Makinası Dış süsleme, iç süsleme gibi yerlerde çok tercih edilebilir. Straforların kullanışlı ve temiz olması lazımdır. Straforların pis ve kullanışsız olması müşterilerin azalmasına sebep olabilir.,

Harç çekme makinesi, Tam Otomatik Harç Karıştırma ile alırsanız uyumlu olur. Öncel Cnc Makine güvencesi ile 2 yıl garantili makinelere sahip olabilirsiniz. kalite ve güvenliğe önem veriyoruz. Bu makineleri en çok tercih eden işletmeler ise; inşaat, cafeler ve restoranlar. Söve Makina nedir?

Söve Kaplama Makinesi Diğer Bir Adıyla Söve Çekme Makinası

Söve İmalatı Yapmak İstiyorum diyorsanız aşağıda ki makineleri gözden geçirmenizi isteriz. 

Harç çekme makine$ 9.000
HARÇ PÜSKÜRTME MAKİNESİ TAM OTOMATİK$ 19.000
STANDART HARÇ PÜSKÜRTME MAKİNESİ$ 9.000
SÖVE HARÇ KARIŞTIRMA MAKİNESİ TAM OTOMATİK$ 23.000
SÖVE HARÇ KARIŞTIRMA MAKİNESİ (1000 kg)

$ 9.000

Daha Fazla Bilgi İçin BURAYA TIKAYINIZ.

Söve Çekme Makinası
  • Söve Çekme Makinası

Söve Harç Kaplama Makinesi

$ 9.000,00
Söve kaplama makinemiz 30-560 mm arası genişliğe kadar tüm cephe kaplamalarını ve söveleri kaplayabilir.Kalıbın montaj ve demontajı kolaydır.70 kg kapasiteli harç haznesi temizliği oldukça basittir.

Öncel

Söve Kaplama Makinası

Söve Kaplama Makinası 30-560 mm arası genişliğe kadar tüm cephe kaplamalarını ve söveleri kaplayabilir. Kalıbın montaj ve de montajı kolaydır. 70 kg kapasiteli harç haznesi temizliği oldukça basittir. Söve İmalatı Makinaları için web sayfamızı gezinmeye devam ediniz.

Söve Harç Karıştırma Makinası Tam otomatik

Söve Harç Makinası Tam Otomatik, Etkili güvenlik kontrol sistemi; profesyonel elektrik tasarımı ve kaliteli güvencesi aşınmaya karşı dayanıklıdır. Aynı zamanda harç taşıma sistemi ve doğru tartım sistemi harç boşaltma vanasının benzersiz tasarımı ve sızdırmazlığı, harç sızıntısını önler. 7 operatör dokunmatik panel Ara yüzü sizin için en iyi bir çalışma ortamı sunar . hızlı kurulum süresi, düşük kurulum maliyeti bulunmaktadır. Otomatik kapanma işlevi, güvenli çalışma, kullanışlı üretim kayıplarını azaltır.

HARÇ PÜSKÜRTME MAKİNESİ TAM OTOMATİK

Harç Püskürtme Makinesi Tam Otomatik, Harç püskürtme makinası tam otomatik, kesilmiş; strafor, panel, köşe taşı gibi ham halde bulunan ürünlerin üzerine harç püskürtür.

Standart Harç Püskürtme Makinesi

Harç püskürtme makinesi manuel tetiklemeli Tek tabanca, kesilmiş; strafor, panel, köşe taşı gibi ham halde bulunan ürünlerin üzerine pompa ile basınçlı harç püskürtür. Tabanca bağımsız olarak Sürücü kontrolüyle çalışır ve aynı anda kullanımda Pompa buna uygun basıncı üretir.

Daha Fazla Bilgi İçin BURAYA TIKLAYINIZ.