Soğuk Kesim Makinası Nedir? Sünger kesim Makinası, taş yünü kesim süngeri ve buna benzeyen süngerleri kesme işlemi yapmakta görevlidir. Sünger kesim Makinası 2 farklı kesim ile işlem yapmaktadır. Titanyum tel ve hızlı soğuk kesim.  Fakat bu tel soğuk kesim yapar çünkü istediğiniz ölçüde ve hassasiyetle kesim yapar. Kesimler bilgisayar yardımı ile de yapabilirsiniz. Bilgisayardan yapacak iseniz bazı programlara ihtiyacınız olabilir. Bu programlar; CAD / CAM, LAZYCAM vb. Gibi programlar işinizi görecektir.

Sünger kesim

Sünger Kesim, Sünger Kesim işlemi göründüğü gibi kolay değil aksine çok zor olabilir. Çünkü malzeme hemen kırılırsa istemsizce düzensiz kenarlara sebep olabilir. Sünger kesim straforu pürüzsüz yapmaya yönelik ve eşit kenarlı parçalara ayırmak için bir takım delilleri vardır. Sünger kesim zayıf ve boyaması kolay olan bu sünger, tüm sanat ve zanaat için muhteşem bir malzemedir. Süngeri istenilen şekilde kesmek kolaydır. Fakat bu kesimi kolay yapmak için kesime uygun bir makine kullanılmadır. Buda strafor kesim makinasını seçmeniz gerekmektedir. Bundan daha pürüzsüz daha estetik bir görünüş yaratmak istiyorsanız tel kesici veya elektrikli bıçak kullanmanızı tavsiye ederim. Sünger kesim işleminde strafor malzemeye en iyi şekilde şekil verir. Ayrıca profesyonel boyama ile renkli bir boyama biçimine getiriyoruz. 3 boyutlu sünger kesim işleminden faydalanmak istiyorsanız bizleri hemen arayın.

Soğuk Kesim Makinası

Sünger kesim makinası, Sünger Kesim Makinası kaliteli sünger ve buna benzeyen malzemeleri istediğiniz ölçüde yüksek basınçlı hassasiyetle keser. Sünger kesim makinasında yapacağınız bu kesim dokunmatik ekranda yapılacaktır. Birbirinden farklı programlar ve farklı ebat numaralar ile beraber malzemeleri kesme işlemi yapabilirsiniz. Kesim işlerini teller ile yapılır. Titanyum tel sıcak kesim yapar. Bunun yanı sıra sadece Titanyum Tel değil, hızlı soğuk kesim makinası da vardır. Hızlı soğuk kesim makinası da soğuk kesim yapmaktadır. Birbirlerinden ayrı kesim türleri de vardır.

Sünger kesim makinası strafora istenilen şekli verebilmek için geliştirilmiş bir makinadır. Bu tür makinalara ÖNCEL CNC MAKİNE firmasından kaliteli, uygun ve indirimli fiyatlara alabilirsiniz. ÖNCEL CNC MAKİNE olarak siz değerli müşterilerimize %100 garantili makinalar ve en iyi hizmet sunmaktayız. Bu tarz ve daha çok makine özellik & fiyatlara bakmak isterseniz ÖNCEL CNC MAKİNE web sitemizden makinelere göz atabilirsiniz.

Bu tarz bilgiler için diğer sosyal medya hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın.

Bizi sosyal medyada takip edin: @facebooköncelcncmakine

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir