Sıcak Kesim Makinası strafor şekillendirme makineleri ile 3D şekiller verebilirsiniz. Strafor Kesim yapabilen bu makineler ile straforlara 3d ve 2d şekiller verebilirsiniz. Sıcak kesimleri titanyum tel yardımı ile yapabilirsiniz. Bu kesimleri bilgisayar destekli program yardımları ile yapılabilir. Autocad, lazycam Vb. gibi program yardımları ile yapabilirsiniz.

Cnc makinesi kullanımı nasıl yapılır? Cnc’nin amacı ise insan gücünü arka plana atarak, işi makinelere devretmek ve seri imalatın yolunu açmaktır. Örneğin; Torna tezgâhında operatörün 1 saatte işlediği ve birkaç adet imal edebildiği parçaları… Cnc tezgâhları sayesinde dakikalar içinde onlarca hatta yüzlerce adet imal edebiliriz. Cnc makineleri üzerindeki takımları harekete geçirmek ve herhangi bir parçayı işleyip, imalat yapabilmek için… Cnc simülasyon ya da imalat programlarını kullanmak gerekmektedir.

sıcak kesim makinası titanyum teli kesim
Sıcak Kesim Makinası Titanyum Teli Kesim

Sıcak Kesim Makinası

Cnc Kesim Makinası Fiyatları Nedir? Cnc makinası fiyatları birbirinden farklı olarak sunulmaktadır. Bu alanda mevcut makinelere sahip olduğu özellikler fiyat konusunda oldukça etkilidir. Cnc makineleri, içerisinde bilgisayar ve beraberinde mikrop bilgisayar sistemlerinden oluşmaktadır. Cnc makineleri içerisinde çeşitli programlar yer almakta olup beraberinde küçük bir kart ile birlikte bilgisayar desteklenmektedir. Mevcut makine modelleri içerisinde bir adet program sistemi bilgisayar hafızası içerisinde yerini almaktadır. Özel olarak imal edilen ve sunulan Cnc makineleri kolay bir kullanım sağlar.

sıcak kesim makinası titanyum teli kesim
Sıcak Kesim Makinası Titanyum Teli Kesim

Mevcut makine türlerinin kullanım alanlarına bağlı olarak yazılımları farklı şekilde programlanabilmektedir. Firmamız bünyesinde sizler için kusursuz bir şekilde sunulan Cnc makine sistemleri daha gelişmiş bir sisteme sahiptir. Günümüzde de yer alan Cnc makine modellerinin bir üst modeli olarak bilinir. Mevcut avantajlı özellikleriyle birlikte bu makine sistemleri kolaylıkla yeniden programlama şansına sahip olmaktadır. Kurumsal firmamız doğrultusunda sizler için pek çok Cnc Kesim Makinası modeli firmamız bünyesinde yerini almaktadır. Ancak Cnc Kesim Makinesi modelleri sahip olduğu programlar gibi pek çok detayı baz alınarak farklı fiyatlar ile sunulur.

Daha çok makine ve makine bilgileri hakkında detaylı bilgi almak isterseniz lütfen bizleri sosyal medyada takip edin: @facebookoncelcncmakine

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir