Sıcak Baskı Makinesi straforun üzerine şekilli olan desenleri basıyor. Bu basımları sıcak şekilli kalıplar yardımı ile basıyor. Bu kalıplar her biri farklı şekildedir. Bu sıcak baskılar strafora şekil vermektedir. EPS Söve Baskı Makinası; ahşap görünümlü, taş görünümlü, kırık tuğla deseni gibi dış cephede kullanılan dekoratif sövelerin üretiminde kullanılır. Bu desenleri ısıtılmış kalıbı yüksek basınçta ürüne basarak elde ederiz.


Sizler için hazırladığımız diğer makalemize buradan ulaşabilirsiniz: Titanyum Sıcak Kesim Teli


Eps Strafor Desen Baskı Makinesi

Eps Strafor Desen Baskı Makinesi ahşap görünümlü, taş görünümlü, kırık tuğla deseni gibi dış cephede kullanılan dekoratif sövelerin üretiminde kullanılır. Bu desenleri ısıtılmış kalıbı yüksek basınçta ürüne basarak elde ederiz. 

Strafor Baskı Makinesi Fiyatları ve Eps Söve Strafor Desen Baskı Makinesi Hakkında.

Strafor baskı makinesi fiyatları? Öncel Cnc Makine güvencesi ile 2 yıl garantili makinelere sahip olabilirsiniz. DESEN BASKI MAKİNESİ farklı çeşitteki desenleri straforun üzerine baskı yapar. Bu deseneleri yuksek sıcaklıkta basar. En çok tercih eden işletmeler ise; cafeler, restoranlar ve oteller. Bunları duvar süslemesinde tavan süslemesinde vb. gibi yerlerde kullanırlar.

Strafor Baskı Makinesi Fiyatları? Desen makinası fiyatı ayrı desen fiyatı ayrıdır. Bu desen fiyatları desenden desene değişiklilik gösterir. Desenler; kırık tugla şekli, taş deseni, tuğla deseni vb. Gibi desenler bulunmaktadır. Öncel Cnc Makine güvencesi ile 2 yıl garantili makinelere ve desenlere sahip olabilirsiniz.


Sizler için hazırladığımız diğer makalemize buradan ulaşabilirsiniz: Kırım Makinesi Fiyatları


Sıcak Baskı Makinesi

EPS STRAFOR DESEN BASKI MAKİNESİ, ahşap görünümlü, taş görünümlü, kırık tuğla deseni gibi dış cephede kullanılan dekoratif sövelerin üretiminde kullanılır. Bu desenleri ısıtılmış kalıbı yüksek basınçta ürüne basarak elde ederiz.

Sıcak Baskı Makinesi MAKİNE EBATLARI 2900 MM X 1200 MM X 2000 MM
ÇIKAN  ÜRÜN ÖLÇÜLERİ 500 X 2000 MM KALINLIK 20-350 MM
ÜRÜN TUTMA SİSTEMİ VAKUM İLE TUTMA
GÖVDE YAPISI DEMİR – SAC GÖVDE
KALIP  ISITMA SİSTEMİ PLAKA  REZİSTANS
KALIP HAREKET SİSTEMİ HİDROLİK BASINÇLI
KALIP BASMA GÜCÜ 3200 KG
GÖVDE RENGİ MAVİ GRİ
ELEKTRİK GÜCÜ 380V / 14 KW
KALIP SİSTEMİ  2080 X 620 X 20 MM  ALÜMİNYUM ÜZERİ TEFLON KAPLI  LEVHA
KALIP ÇALIŞMA MESAFESİ MİN = 20 MM MAX = 350 MM
ÜRETİM KAPASİTESİ 1000 M2 – 3000 M2 ARASI
MAKİNE AGIRLIĞI 600 KG

Söve baskı makinası kalıbı

Eps Strafor Desen Baskı Makinesi Kalıbı, Kalıplar Alüminyumdur ve yüzeylerinde yapışma engelleyici teflon kaplama bulunmaktadır.

Strafor Baskı Makinesi Fiyatları hakkında daha fazla bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz. Sosyal medya ve web sitelerimizi ziyaret ederek daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Bizim Hakkımızda daha fazla bilgi almak istiyorsanız, İletişim sayfamızda bulunan numaralardan bizlere ulaşabilirsiniz.

Cnc Strafor Kesme Makinası hakkında daha fazla bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz. Sosyal medya ve web sitelerimizi ziyaret edebilirsiniz. Daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Bizler Hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız web sayfalarımızı ziyaret ederek daha fazla bilgi alabilirsiniz. Yada bizleri sosyal medyadan takip edip paylaşımlarımız dan yararlanabilirsiniz. Vereceğimiz linke tıklayarak web sitemize ulaşabilirsiniz. Sosyal Medya Hesaplarımıza ulaşmak için bu adrese tıklayınız.


Sizler için hazırladığımız diğer makalemize buradan ulaşabilirsiniz: 3D CNC Strafor Kesim Makinesi


Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir