Otomatik Söve Harç Makinası, söve yapımında kullanılan akrilik harcı karıştırıp kıvama gelmesini sağlayan makinedir.

Güvenlik kontrol sistemi etkilidir. Profesyonel elektrik tasarımı mevcuttur ve bu yüzden kaliteli güvencesi ile aşınmaya karşı dayanıklıdır. Harç taşıma ve doğru tartım sistemi, harç boşaltma vanasının eşi benzeri olmayan tasarımı ve sızdırmazlığı, harcın sızmasını önler. Dokunmatik panel ara yüzü nedeniyle fazla sayıda operatör sizin için en iyi bir çalışma ortamı sunar . Süre olarak hızlı, maliyet olarak düşüktür. Otomatik kapanır, güvenli çalışır, üretim kayıpları azalır.

Otomatik Söve Harç Makinası
Otomatik Söve Harç Makinası

Hata toleransı %1dir. Ağırlığı ortalama 1400-1600 kg aralığındadır.

Söve Harç kaplama makinası 30-560 mm arası genişliğe sahip tüm cephe kaplamalarını ve söveleri kaplayabilir. Kalıbın montajı ve de montajı oldukça kolaydır. 70 kg kapasiteli harç haznesinin temizliği oldukça basittir.

İstediğiniz her an harç kıvamını değiştirebilirsiniz. Harcın hep aynı kıvamda olması mümkündür. Harcın içine yabancı madde girmesi mümkün değildir. Zaman ve iş gücünden tasarruf edilir. Bu yüzden harç maliyeti oldukça düşer. Dokunmatik ekrana reçete girilmek suretiyle işleyiş gerçekleşir.

Öncel Cnc Makine ürünlerine ve fiyatlarında web sitesinden ulaşabilirsiniz.

Öncel Cnc Makine Sizlere Söve Alanında her konuda yardımcı ve destekçi olacaktır. Söve Alanında kendini oldukça geliştiren. Öncel Cnc makine ve ARGE Ekibi Bu konuda uzmanlaşıp tercihlerinize isteklerinize göre makine üretimlerini sağlamaya devam etmektedir. Yapılan Bu makinelerin dünya standartlarınında üstünde olduğunu belirtmekte fayda olacaktır. Tüm ülkelere ve bölgelere gönderimi sağlanan söve makineleri alanında eğer gelişmek istiyorsanız Öncel Cnc makine şirketini tercih etmelisiniz. Tüm üretim, yükleme ve geliştirme aşamasında sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyarız.

Bizi sosyal medyada takip edin: @facebookoncelcncmakine

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir