Otomatik Söve Harç Karıştırma Makinası için buraya tıklayınız. Otomatik Söve Harç Makinası için tüm bilgileri burada edinebilirsiniz. Etkili güvenlik kontrol sistemi, profesyonel elektrik tasarımı ve kaliteli güvencesi aşınmaya karşı dayanıklı harç taşıma sistemi. Doğru tartım sistemi harç boşaltma vanasının benzersiz tasarımı ve sızdırmazlığı, harç sızıntısını önler. Söve Makinası Sahibinden anahtar teslim bir şekilde edinmek için bu sayfayı ziyaret ediniz. 

Otomatik Söve Harç Karıştırma Makinası

7 operatör dokunmatik panel Ara yüzü sizin için en iyi bir çalışma ortamı sunar. Hızlı kurulum süresi, düşük kurulum maliyeti vardır. Otomatik kapanma işlevi, güvenli çalışma, kullanışlı üretim kayıplarını azaltır.

SÖVE HARÇ KARIŞTIRMA MAKİNESİ TAM OTOMATİK
ADI MODELİ OSHK 3000
VANA DIŞ ÇAPI 150 mil
HATA TÖLERANSI %1
DOLDURMA HACMİ 1kg – 250 KG
DOLDURMA HIZI 3000 KG / ZAMAN
HAVA BASINCI 5-7 BAR
ELEKTRİK GİRİŞ AC 380V / 50Hz
ELEKTRİK GÜCÜ 10 KW
AĞIRLIĞI 1400 KG
MAKİNE ÖLÇÜLERİ 2200 mm * 1200 mm * 2200 mm

Öncel Makinaları

Öncel Cnc Makine, Söve Harç Karıştırma Makinesi Tam Otomatik Etkili güvenlik kontrol sistemi. Profesyonel elektrik tasarımı ve kaliteli güvencesi aşınmaya karşı dayanıklı harç taşıma sistemi… Doğru tartım sistemi harç boşaltma vanasının benzersiz tasarımı ve sızdırmazlığı, harç sızıntısını önler. Söve Makinası Fiyatları Sahibinden bilgilerini buradan edinebilirsiniz. 7 operatör dokunmatik panel arayüzü sizin için en iyi bir çalışma ortamı sunar. Hızlı kurulum süresi, düşük kurulum maliyeti. otomatik kapanma işlevi, güvenli çalışma, kullanışlı üretim kayıplarını azaltır. Söve Püskürtme Makinası Fiyatları için buradan bilgi alabilirsiniz. 

%100 Yerli Üretim

  • Kolay Ödeme Sistemi
  • Ofisimizde Bizi Ziyaret Edin
  • Hemen Sipariş Verme İmkanı
  • Hemen Arayın ve Daha Fazla Bilgi Alın

Söve Makinası Aynı Zaman da Strafor Kesim Makinası Tel  Hizmetleri Vermektedir. Daha Ayrıntılı Bilgi için Bizlere Ulaşıp Siparişlerinizi Verebilirsiniz. 

Strafor Kesim Teli; dünya çapındaki tüm üreticilerin manuel kesim takımlarına, Cnc kesim makinelerine ve blok kesim makinelerine uygundur. Strafor Kesme Tel, Eps ve benzeri köpük kesme telleri titanyum alaşımlı tellere dayanmaktadır. Uzun süreli testler ve deneyimlerden sonra Stropiyer Kesim Tel özel alaşımlarla güçlendirilmiş ve sıcak kesmeye uygundur. Gerekli hız ve kalitede kesim yapabilmek için uygun alaşımla üretilen tellerin bir dizi işlemden geçmesi gerekir. Bu işlemlerde telin kopma direncini artıracaktır. Xps Kesim Tel işinizde kolaylık sağlayacaktır. Daha detaylı bilgi için bizleri sosyal medya ve web sitemizde takip etmeyi unutmayınız. @facobookoncelcncmakine. Öncel Cnc Makine

Otomatik Söve Harç Karıştırma Makinası