Köpük Kesme Makinası

Köpük Kesme Makinası

Köpük Kesme Makinası strafora şekil vermek için geliştirilmiş makinedir. Strafor Makine Fiyatları Öncel Cnc makine Firmasında uygun ve indirimli fiyatlara bulabilirsiniz. Strafor kesim makinası fiyatları arıyoruz iseniz buraya tıklayınız. Bu makineler Ucundaki sıcak tel ile kesim yapar stropiyer diye de google üzerinden arama yapılabilinir. Ama doğru olanı Strafor Kesim Makinası‘dır. Farklı kesim çeşitleri de mevcuttur. Hızlı soğuk kesim gibi farklı kesim çeşitleri arıyor iseniz makalemizi okumaya devam ediniz.

Öncel cnc makinesi firması olarak müşterilerimize 100% garantili makine imalatı sağlamaktayız. 2 yıl garanti kapsamında vermiş olduğumuz makinelerimizin üretim ve imalatı tamamıyla Yerli üretimdir. Genellikle yurt dışı satışları olan firmamızda Türkiye içerisinde bir çok şehrimizde kurulumlar sağlanmıştır. Fiyat lisemizi merak ediyor iseniz aşağıdaki bilgilerden yararlanabilirsiniz. İşte aradığınız Stropiyer Kesim Makinesi için bilgileri:

Strafor Dilimleme Makinasi

Strafor Dilimleme Makinasi, strafora istediğiniz şekli vermek için üretilmiş bir makinadır. Strafor Dilimleme Makinasi Çok sayıda insanın tercih ettiği makinalar arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Kesme işlemi olarak sadece bu Makine yoktur. Bunun dışında Titanyum Telimiz de vardır. Titanyum tel straforu sıcak ve hassasiyetli bir şekilde düzenli olarak keser. Strafor Dilimleme makinasi almak istiyorsanız sizlere güzel bir tavsiyem var. Öncel Cnc Makine firmasından almanızı tavsiye ederim. Hem kaliteli hem uygun hem de indirimli firmalar arasında 1. sırada Öncel Cnc Makine yer alır.

Köpük Kesme Makinası Fiyatları?

Köpük kesme makinası fiyatları, sandığınız kadar pahalı değil aksine çok uygundur. Fakat hangi firma da uygundur? Tabi ki ÖNCEL CNC MAKİNE. Kesme işlemi olarak sadece bu Makine yoktur. Bunun dışında “Titanyum Tel” kesim aletimizde mevcuttur. Titanyum tel straforu sıcak ve hassasiyetli bir şekilde düzenli keser. Köpük kesme makinesi almak istiyorsanız sizlere güzel bir tavsiyem var. ÖNCEL CNC MAKİNE firmasından almanızı tavsiye ederim. Hem kaliteli hem uygun hem de indirimli firmalar arasında 1. sırada ÖNCEL CNC MAKİNE yer alır.

Strafor Köpük Kesme Makinesi:

Strafor Köpük Kesme Makinesi, günümüzde ismi duyulan makinelerden biridir. Strafor köpük kesme makinesi çok sayıda insanın tercih ettiği makinedir. Bu makine straforu düzenli bir şekilde kesmenize yarayan makinedir. Düzenli ve kendinize has bir şekilde şekil verip estetik bir görünüş kazandırabilirsiniz. Peki bu makineye nereden sahip olabilirim? Tabi ki ÖNCEL CNC MAKİNE firmasından sahip olabilirsiniz. Hem kaliteli hem uygun hem indirimli hemde %100 güvenci bir firmadır. Bu tarz makine ve makine özelliklerine göz atmak isterseniz web sitemize uğramayı unutmayınız.

Strafor Makine Fiyatları Listesi:

CNC EPS STRAFOR KESİM MAKİNESİ 18.000 $
EPS STRAFOR DESEN BASKI MAKİNESİ 19.000 $
EPS STRAFOR DESEN BASKI MAKİNESİ KALIBI 2.800 $
OVAL SÜTUN VE KEMER KESME MAKİNESİ 9.000 $
STRAFOR ATIĞI ERİTME MAKİNESİ 13.000 $
Cnc Xps Stropiyer Kesim Makinesi 15.000 $
ÖNCEL CNC MAKİNE

Stropiyer kesim makinesi fiyatları Öncel Cnc Makine web sitesinden ulaşabilirsiniz. Strafor Kesme Makinası için Bağlantı linkine ulaşabilmek için buraya tıklayınız.

Cnc Eps (Strafor Kesim Makinesi)

Cnc Strafor Kesim Makinesi dış cephelerde yalıtım ve süsleme amaçlı kullanılan; söve, panel, taç, kat silmesi, aplik kilit taşı gibi ürünlerin üretiminde kullanılır.

MAKİNE EBATLARI  3700 x 3250 x 2500 mm
KONTROL PANOSU 1000 x 800 x 1100 mm
TABLA ÖLÇÜLERİ X = 3700 mm Y = 2000 mm
MAKİNE KESİM KAPASİTESİ Dikey kolda 2 blok, Yatay kolda 4 blok kapasiteli
BAGLANABİLİR TEL SAYISI  26 adet  0,30 mm tel bağlama kapasitesi
MAKSİMUM KESİM ÖLÇÜLERİ  X = 2100 mm Y = 1450 mm
REZİSTANS YÜKSEKLİĞİ  1200 mm
YATAYDA REZİSTANS UZUNLUĞU 2400 mm
MAKİNENİN ENERJİ TÜKETİMİ En düşük 1 KW En yüksek 5 KW
 X EKSENİNDE MOTOR GÜCÜ VE SAYISI 2 adet 4.5 NM motor
Y EKSENİNDE MOTOR GÜCÜ VE SAYISI 2 adet 4.5 NM motor
MAKİNE KONTROL PROGRAMI Mach 3
G-KODU PROGRAMI Lazy cam
MAKİNE HAREKET SİSTEMİ lineer ray ve kramayer dişli
MAKİNE AĞIRLIĞI 350 KG

Oval Sütun ve Kemer Kesme Makinesi

3D şekil vermek için ve farklı strafor desenleri için kullanılan bir makinedir.

Kenar Gönyeleme Makinesi

Strafor Köpük Kesim Makinası ürünlerinizi rahatlıkla yapabileceğiniz makinelerdir. Straforun üzerine harç püskürtme yapıldıktan sonra straforda ki kenarları düzeltme için kullanılan makine ile kenar gönyeleme işlemlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi İçin BURAYA TIKLAYIN.

Öncel

Köpük Kesme Makinası Öncel Cnc Makine

Köpük Kesme Makinası, Kullanımı oldukça kolay söve alanında sizleri geliştirebilecek mükemmel ARGE yönetimiyle sağlanan makinelerdir. Bu makineler sayesinde artık üretiminiz çok daha kolay olacak.

Köpük Kesme Makinası

Köpük Kesme Makinası, işinizi kolaylaştırmaya yarayan kaliteli bir makinedir. Köpük kesme makinesi günümüzde artık her alanda kullanılan bir makinedir. Bu alanlar oteller, kafeler, ve inşaat sektörüdür. Bu kesme işlemi sıcak bir tel ile yapılmaktadır. Kesme işlemi olarak sadece bu Makine yoktur. Bunun dışında Titanyum Telde vardır. Titanyum tel straforu sıcak ve hassasiyetli bir şekilde düzenli keser. Köpük kesme makinesi almak istiyorsanız sizlere güzel bir tavsiyem var. ÖNCEL CNC MAKİNE firmasından almanızı tavsiye ederim. Hem kaliteli hem uygun hem de indirimli firmalar arasında 1. sırada ÖNCEL CNC MAKİNE yer alır.

Strafor Kesim Makinası

Strafor Kesim Makinası sayesinde artık ürünlerinizi çıkartmanız çok daha kolay olacaktır. Öncel Cnc Makine şirketi sizlere bu alanda verdiği makineler dünyanın en kaliteli makineleridir.

Strafor Kesim Makinası bilgileri için okumaya devam edelim.

Hızlı Soğuk Kesim Makinesi

Sıcak Tel Kesim Makinası Sünger vb. Gibi maddeleri hızlı ve soğuk kesim yapmak mı istiyorsunuz? Bu makine sayesinde hassasiyet ile kesim yapabilirsiniz.

MAKİNE EBATLARI 3150 x 3000 x 2750 mm
KONTROL PANOSU 1000 x 800 x 1100 mm
TABLA ÖLÇÜLERİ X=2100 mm Y=2000 mm
MAKİNE KESİM KAPASİTESİ 2100 x 2000 x 1050
UYGULANABİLİR TEL NUMARASI Abrasiv 0.25 Tel
MAKSİMUM KESİM ÖLÇÜLERİ X=2100 mm Y=2000 mm Z:1050 mm
MAKİNENİN ENERJİ TÜKETİMİ En Düşük 1 KW En Fazla 5 KW
X EKSENİNDE MOTOR GÜCÜ VE SAYISI 1 Adet 4.5 NM Motor
Y EKSENİNDE MOTOR GÜCÜ VE SAYISI 2 Adet 4.5 NM Motor
MAKİNE KONTROL PROGRAMI Mach 3
G-CODE PROGRAMI Lazy cam
MAKİNE HAREKET SİSTEMİ lineer ray ve kramayer dişli

Köpük Kesme Makinası

Çıta, perdelik vb. gibi kesimler yapan makinedir.

Strafor Kesim Makinesi apartmanların dış cephesi için kesim yapan makinelerdir.

Strafor Kesim Makinesi Kullanılan Sektörler

Strafor kesim makinesi için kullanacağınız sektörler sırayla aşağıda listelenmiştir;

  • Söve Sektörü için strafor makinesi ve stropiyer kesim makinesi
  • Strafor İmalatında  Ebatlama
  • Dekoratif Kaplama
  • Kartonpiyer Perdelik ve Çıtalar
  • Foamboard (Köpük Levha)
  • Yazı Logo Kesimleri
  • apartman dış cepeleri

Strafor Makinesi Fiyat ve daha fazlası için  BURAYA TIKLAYIN.

Mağaza
Sidebar
0 Beğendiklerim
0 items Sepet

Mağazaping Sepet

Kapat

Hemen Ara

Sign in

Kapat

Scroll To Top
Öncel Cnc Makine

Do you want to establish Jamb Machine manufacturing?

ÖNCEL CNC MACHINE NEW PRODUCTION

It will be used in accordance with our Privacy Policy

Web sitemizdeki deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu web sitesi göz atarak, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.