Köpük kesim makinası fiyatlar, makine ve tezgahlara göre değişiklik gösterebilir. Eps ve xps kesim makineleri strafor ve stropiyer kesimi yapmaktadır. Strafor kesimlerini çoklu ve tekli şekilde yapılabilir. Bu kesimleri titanyum tel yardımlı yapılmaktadır. Blok şekilde kesilebilen bu straforlar 3D ve 2D şekiller verebilirsiniz.

Cnc Eps Strafor Kesim Makinası dış cephelerde yalıtım ve süsleme amaçlı kullanılan söve; Panel, taç, kat silmesi, aplik kilit taşı gibi ürünlerin üretiminde kullanılır. Cnc strafor kesme makinası 3 boyutlu kesimler ile birlikte süsleme kesimi yapar. Stropiyer kesim makinası straforlara 3d vb. Gibi şekiller vererek 3 boyutlu kesim ortaya çıkarıyor. Bu kesimleri en çok tercih eden işletmeler ise oteller, kafeler ve restoranlar. Bu işletmeler süsleme amaçlı kullanıyorlar.

Köpük kesim makinası fiyatı listesi
Köpük kesim makinası fiyatlar

Köpük kesim makinası fiyatlar

Cnc Eps Strafor Kesim Makinesi18.000
Cnc Xps Stropiyer Kesim Makinesi15.000
3D DÖNER TABLA4.000
OVAL SÜTUN VE KEMER KESME MAKİNESİ9.000
KENAR GÖNYELEME MAKİNESİ11.000
HIZLI SOĞUK KESİM MAKİNESİ23.000

Cnc Xps Stropiyer Kesim Makinesi, iç cephelerde kullanılan Stropiyer-çita-perdelik gibi xps (Ekstrude Polistiren) ürünlerin imalatında kullanılır.

Cnc makineleri tezgah ve tezgah çeşitlerine göre değişir. Bu değişikler fiyat ve taleplere göre de değişebilir. Siensi makineleri tezgahları; kesim, püskürtme, karıştırma olarak söyleyebiliriz. Cnc kesim straforları temiz ve kullanışlı keser. Püskürtme straforların üzerine harç kaplama yapar. Harç karıştırma ise harççı akrilik ile karıştırarak kullanışlı harç elde etmenizi sağlar. En çok tercih eden işletmeler; Oteller, kafeler ve en çok tercih ise inşaat sektörüdür.

Cnc makina fiyatları tezgah ve makine çeşitlerine göre değişir. Eps kesim yerine Xps kesim tercih ederseniz fiyat değişir. Aynı zamanda yeni ARGE çalışmalarımızı tercih ederseniz hem işiniz için Hem de çalışan için iyi olacaktır. Bu yüzden yeni ARGE çalışmalarımızı tercih ederiz.

Köpük kesim makinası fiyatı listesi
Köpük kesim makinası fiyatı listesi

3D Döner Tabla

3D Döner Tabla: 3 Boyutlu Strafor Kesim Makinası Fiyatları Merak Ediyor musunuz? 3D strafor kesim makinası Cnc Eps Kesim Makinası tezgahının üstüne koyularak kesim işlemi başlatılır. Cnc eps kesim tezgahı üstündenken klavye yardımı ile 3D Döner tablanızı hareket ettirebilirsiniz. Titanyum tel yardımı ile sıcak kesim yapar. Buhar ile kesim yaptığı için temiz ve kullanışlı strafor kesimi yapar.

Bizi sosyal medyada takip edin: @facebookoncelcncmakine

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir