İTHALAT VE İHRACAT

Yurt Dışı Müşterilerimiz

İTHALAR VE İHRACAT Selam ; Dağıtımımız büyük. Sevk edilen Makine ürünlerinden oluşmaktadır. miktarı. Dünyanın her yerinde. Ayrıca geniş bir çeşitliliğimiz var. Makinelerden. Dünyanın her yerindeyiz ve büyümek istiyoruz, yüksek kaliteli bir ekibimiz var.  ve çok büyük arge çalışmaları yapıyoruz. Müşteri memnuniyetini karşılıyoruz. Ve ürünlerimizin alıcımızla buluşmasını garanti altına alıp tüm teslimatı sizin yerinize bile üstlenebiliyoruz.

IMPORT AND EXPORT Selam; Our distribution is large. It consists of the machine products shipped. the amount. In the place of the world. We also have a wide variety. From the machines. We are all over the world and want to grow, we have a high quality team. and we are doing great R&D studies. We welcome customer satisfaction. And we can ensure that our products meet our buyers and even undertake the entire delivery for you.

BİZE MESAJ GÖNDER

  İLETİŞİM BİLGİLERİ

  Ataşehir Ferhat Paşa, 15. Sk. No:62/D, 34000 Ataşehir/İstanbul

  (0216) 660 10 04
  +90 551 960 51 85

  Şirketinize nasıl yardımcı olabileceğimiz hakkında sorularınız mı var? Bize bir e-posta gönderin, kısa süre içinde iletişime geçelim.

  Servisler

  Nakliye Hizmeti

  Çizim Desteği

  Sertifikalarımız

  Mağaza
  Sidebar
  0 Beğendiklerim
  0 items Sepet

  Mağazaping Sepet

  Kapat

  Hemen Ara

  Sign in

  Kapat

  Scroll To Top
  Öncel Cnc Makine

  Do you want to establish Jamb Machine manufacturing?

  ÖNCEL CNC MACHINE NEW PRODUCTION

  It will be used in accordance with our Privacy Policy

  Web sitemizdeki deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu web sitesi göz atarak, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.