İnsan Kaynakları

Aday başvuruları yalnızca blog.oncelcncmakine.com haber kanalımızdan alınmaktadır. iş başvuruları için Bölümlere yan taraftaki linkler üzerinden ulaşabilirsiniz. Öncel Cnc Makine pozisyonları ve staj fırsatları Öncel iş ilanlarını oncelcncmakine.com ve LinkedIn üzerinden takip edebilirsiniz. İç ve dış sorguları aynı anda değerlendiriyoruz. Gelen talepler arasında yaptığımız değerlendirme sonucunda İK departmanı olarak ilk görüşmeleri yapıyoruz, siz değerli adaylar için kısa bir liste yapıyoruz ve bu listedeki kişileri departman yöneticisi, online toplantı, yüz yüze görüşme vb. gibi görüşmeye davet ediyoruz. 

Adayımızı sürecin bir sonraki ve son aşamasına, sorumlu Genel Müdür / Direktör ve İK İş Ortağın ile görüşmeye davet ediyoruz. Referansları kontrol edip görüşmeleri tamamlandıktan sonra öneri aşamasına geçiyoruz. Teklifi kabul eden adayın özgeçmişini (pozisyona bağlı olarak) inceledikten sonra işe alım sürecini gerçekleştiriyoruz. İnsan Kaynakları olarak sürecin etkinliğini ve verimliliğini artırıcı çalışmalar yaparak sürecin doğru işlemesini sağlıyoruz. * Değerlendirme merkezi başvuruları iş unvanına göre değişiklik gösterebilir.

Oncel cnc makine

Dünyada Öncelikli Makine

Mağaza
Sidebar
0 Beğendiklerim
0 items Sepet

Mağazaping Sepet

Kapat

Hemen Ara

Sign in

Kapat

Scroll To Top
Öncel Cnc Makine

Do you want to establish Jamb Machine manufacturing?

ÖNCEL CNC MACHINE NEW PRODUCTION

It will be used in accordance with our Privacy Policy

Web sitemizdeki deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu web sitesi göz atarak, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.