ikinci el söve makinası fiyatları; İkinci El bir Söve Cnc Makinesi almanızı tavsiye etmiyoruz. Öncel Cnc Makine güvencesi ile 2 yıl garantili makinelere sahip olabilirsiniz. İkinci el makineler yeni ARGE çalışmalı makinelere göre teknolojide geride kalabilir. Söve Makinası fiyatları inceleyebilirsiniz.

Öncel Cnc Makine 2. el makine alım satımı yapmamaktadır. Bu sadece bilgilendirme yazısıdır. 0 makinelerin kondisyonu her zaman 2. el makinelere nazaran 5x’dir.

Cnc siensi makinesi inşaat sektöründe önemlidir. Çünkü insan gücünü arka plana atarak makine gücü ile üretimin hızlı olmasını sağlar. İnşaat sektörünün tercih etmesinin ikinci nedeni binaların hızlı ve kaliteli bitmesidir. Üretim ne kadar hızlı olursa yapılan işte bir o kadar hızlı olur. Cnc makineleri farklı tezgah ve çeşitlerini Öncel Cnc Makine güvencesi ile bulabilirsiniz.

ikinci el söve makinası fiyatları nedir
ikinci el söve makinası fiyatları nedir

İkinci El Söve Makinası Fiyatları ve Makine Çeşitleri

Cnc Eps Strafor Kesim Makinesi$ 18.000
3d Döner Tabla$ 4.000
Söve Harç Kaplama Makinesi$ 9.000
Söve Harç Karıştırma Makinesi (1000 Kg)$ 9.000
Söve Harç Karıştırma Makinesi Tam Otomatik$ 23.000
Standart Harç Püskürtme Makinesi$ 9.000
Harç Püskürtme Makinesi Tam Otomatik$ 19.000
Eps Strafor Desen Baskı Makinesi$ 19.000
Oval Sütun Ve Kemer Kesme Makinesi$ 9.000
Kenar Gönyeleme Makinesi$ 11.000
Strafor Atığı Kırma Makinesi$ 7.000
Strafor Atığı Eritme Makinesi$ 13.000
Cnc Xps Stropiyer Kesim Makinesi$ 15.000
Hızlı Soğuk Kesim Makinesi$ 23.000

2. El Söve Makinası Fiyatları

Öncel Cnc Makine 2. el makine alım satımı yapmamaktadır. Bu sadece bilgilendirme yazısıdır. 0 makinelerin kondisyonu her zaman 2. el makinelere nazaran 5x’dir.

Cnc Eps Strafor Kesim Makinesi

Cnc Eps Strafor Kesim MakinesiCnc Strafor Kesim Makinesi dış cephelerde yalıtım ve süsleme amaçlı kullanılan; söve, panel, taç, kat silmesi, aplik kilit taşı gibi ürünlerin üretiminde kullanılır.

3d Döner Tabla

3D DÖNER TABLA MODÜLÜ, CNC STRAFOR KESİM MAKİNESİ ‘ne takılarak 3 boyutlu kesimler yapmamızı sağlar. Çokgen, burgulu çokgen, eğik burgulu çokgen gibi ürünleri 3D DÖNER TABLA MODÜLÜ ile yapılır.

Söve Harç Kaplama Makinesi

Söve kaplama makinemiz 30-560 mm arası genişliğe kadar tüm cephe kaplamalarını ve söveleri kaplayabilir. Kalıbın montaj ve de montajı kolaydır. 70 kg kapasiteli harç haznesi temizliği oldukça basittir.

Söve Harç Karıştırma Makinesi Tam Otomatik

Söve Harç Karıştırma Makinesi Tam Otomatik, Etkili güvenlik kontrol sistemi, profesyonel elektrik tasarımı ve kaliteli güvencesi aşınmaya karşı dayanıklıdır. Aynı zamanda Harç taşıma sistemi ve doğru tartım sistemi harç boşaltma vanasının benzersiz tasarımı ve sızdırmazlığı, harç sızıntısını önler. 7 operatör dokunmatik panel ara yüzü sizin için en iyi bir çalışma ortamı sunar. Hızlı kurulum süresi, düşük kurulum maliyeti. Otomatik kapanma işlevi, güvenli çalışma, kullanışlı üretim kayıplarını azaltır.

Harç Püskürtme Makinesi Tam Otomatik

Harç Püskürtme Makinesi Tam Otomatik, Harç Püskürtme Makinesi Tam Otomatik; kesilmiş; strafor, panel, köşe taşı gibi ham halde bulunan ürünlerin üzerine harç püskürtür.

ikinci el söve makinası fiyatları nedir
İkinci El Söve Makinası Fiyatları Nedir?

Kenar Gönyeleme Makinesi

KENAR GÖNYELEME MAKİNESİ Korumalı üst kapak ile güvenli çalışma için Öncel Cnc makinelerini Tercih Edin.

Cnc Xps Stropiyer Kesim Makinesi

Cnc Xps Stropiyer Kesim Makinesi iç cephelerde kullanılan; stropiyer-çita-perdelik gibi Xps (Ekstrude Polistiren) ürünlerin imalatında kullanılır.

Cnc makine fiyatları hakkında daha fazla bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz. Sosyal medya ve web sitelerimizi ziyaret ederek daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Bizim Hakkımızda daha fazla bilgi almak istiyorsanız, İletişim sayfamızda bulunan numaralardan bizlere ulaşabilirsiniz.

Web sayfalarımızı ziyaret ederek daha fazla bilgi alabilirsiniz. @facebookoncelcncmakine