Hazır Söve Harcı Fiyatları? Öncel Cnc, söve konusundaki uzmanlığını her alanda göstermektedir. Özellikle sağlam söve makineleri bulunduran Öncel CNC Makine; söve harcının hazırlanması, söve püskürtme harcı sıvasının imalatı, söve kesim işlemleri konularında ön planda bulunmaktadır. Öncel Cnc, en sağlam söve harcının hazırlanması konusunda; yol göstermektedir. Öncel Cnc de bulunan söve makinelerinin, piyasadaki en kaliteli makineler olduğunu söylemek mümkündür. Ayrıca firmamız, müşterilerini önemsemektedir. Yardıma ihtiyaç duyduğunuz her konuda sizlerin yanında bulunmaktadır. konusunda Öncel Cnc, müşterisini düşünerek piyasa fiyatını göz önünde bulundurup. Her evin ekonomisine hitap edecek fiyatlarla sizleri karşılamaktadır. Peki Söve Harcı fiyatları genel olarak nasıldır?

Hazır Söve Harcı Fiyatları

Hazır söve harcı fiyatları insanlarda merak uyandırmaktadır. Fakat Hazır söve harcı fiyatları için, net bir şey söylenmemektedir. Söve harcı, yapımı kolay görünen fakat malzeme ölçüsünü tutturmanın zor olduğu bir sıvıdır. Söve harcı, çeşitli malzemelerin karıştırılması yoluyla elde edilmektedir. Bu harç genellikle; Akrilik emülsiyon tabanlı olan, XPS ve EPS altyapılı kaplamalarda kullanılan bir sıvıdır. Sonradan istenen renge üreyebileceğiniz söve harcı, doğal renkli mineral parçacıklardan oluşmaktadır.

Söve Tutkalı, ön planda bina dış cepheleri için kullanılmaktadır. Dış cephede kullanılan harç oranı; binanın yüksekliği, hacmi, eni, boyu vb. Esaslar dikkate alınarak değişim gösterir. Dış cephede kullanımı aygın olsa da; söve harcı iç cephede de oldukça kullanılmaktadır. Özellikle bina iç cephelerinde tüm bina için kullanılacaksa, geniş bir alan kaplamaktadır. İç cephede kapı ve pencerelerde de kullanılan söve harcının fiyatları, değişim göstermektedir. Kullanıldığı alan ve kullanıldığı orana göre fiyatlar artmakta veya azalmaktadır.

Bizi sosyal medyada takip edin: @facebookoncelcncmakine

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir