Harc Puskurtme Makinesi Tam Otomatik Nedir? Otomatik söve püskürtme makinası ne işe yaramaktadır. şekil verilmiş olan strafor ve stropiyer vb. gibi ürünleri. Akrilik ya da harç kaplama yapmaktadır. Akrilik nasıl hazırlanır? Akrilik kum, su, tutkal vb. Gibi ürünlerin belli bir miktarda karışması sonucunda akrilik elde edebilirsiniz. Bu karıştırma işlemini tam otomatik karıştırma veya standart karıştırma makinesi. Akrilik karışımını yada harç karışımını hazırlayabilirsiniz.

Harc Puskurtme Makinesi Tam Otomatik, karıştırılan harç veya akriliği straforların üzerine hava ile püskürtme işlemini yapar. Straforları akrilik ve harç kaplama neden yapılır? strafor çok hassas ve kırılgan bir üründür. Bu nedenle straforların ve stropiyerler sağlam olması kaplamalar yapılabilir.

otomatik söve püskürtme makinası

Otomatik Söve Püskürtme Makinası

Harç Püskürtme Makinesi Tam Otomatik; kesilmiş strafor, panel, köşe taşı gibi ham halde bulunan ürünlerin üzerine harç püskürtür.

Söve Harcı Püskürtme Makinası Fiyatları NedirOtomatik Söve Harç Püskürtme Makinası ne işe yarar? Söve püskürtme strafor kesildikten sonra. Harcı üstüne püskürterek sertleşmesini sağlar. Söve makinası nerde kullanılır? Söve makinası iç cephe, dış cephe, restoran duvar süsleme yerlerinde kullanılır. Söve nasıl kullanılır? Söve makinası manuel ve tam otomatik olarak ikiye ayrılır.

Manuel söve makinasında kullanıcı yaptığı için harç aynı kalınlıkta olmayabilir bu yüzden. Bizim tercihimiz Söve Harç Püskürtme Makinesi Tam Otomatik olacaktır. Genellikle aynı kalınlıkta harç püskürtme yapar.

MAKİNE EBATLARI 650 MM X 1700 MM X 1050 MM
PÜSKÜRTME ODASI EBATLARI 1050 X 1050 X 1600
HAZNE HARÇ KAPASİTESİ 250 KG
TABANCA SAYISI 4 ADET OTOMATİK TETİKLİ
HARÇ PÜSKÜRTME KAPASİTESİ ORTALAMA 1 DAKİKADA 4 KG
MOTOR GÜCÜ 3,7 KW
HAREKET KABİLİYETİ TEK YÖN
BASINÇ GÜCÜ 2-6 BAR
GÜVENLİK KONTROLÜ EMNİYET SUBABI, EL İLE KONTROL EDİLEBİLİR BASINÇ REGÜLATÖRÜ
otomatik söve püskürtme makinası

STANDART HARÇ PÜSKÜRTME MAKİNESİ

Harç Püskürtme Makinesi, Manuel Tetiklemeli Tek tabanca; Kesilmiş strafor, panel, köşe taşı gibi ham halde bulunan ürünlerin üzerine pompa ile basınçlı harç püskürtür. Tabanca bağımsız olarak Sürücü kontrolüyle çalışır ve aynı anda kullanımda Pompa buna uygun basıncı üretir.

MAKİNE EBATLARI 1650 mm x 1070 mm x 1350 mm / U / G / Y
TABANCA SAYISI MANUEL TETİKLİ TEK TABANCA
HORTUM UZUNLUĞU 4 Metre
KAZAN HARÇ KAPASİTESİ 250 Kg.
KARIŞTIRMA DEVRİ 25 Devir / dk.
HARÇ PÜSKÜRTME KAPASİTESİ ORTALAMA 1 DAKİKADA 10 KG
BASINÇ GÜCÜ 2-7 Bar
GÜVENLİK KONTROLÜ EL İLE KONTROL EDİLEBİLİR BASINÇ REGÜLATÖRÜ

Lütfen bizleri sosyal medyada takip edin: @facebookoncelcncmakine

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir