Harç Püskürtme makineleri straforların üzerini harç ya da akrilik ile kaplama yapar. Bu Söve kaplama Makinası kesilmiş ya da şekil verilmiş straforların üzerine çekilir. Harç kaplama işlemini yaparken akrilik ya da harcın kıvamına dikkat edilir.

Harç Otomatik Söve Püskürtme Makinası 2’ye ayrılır. Tam otomatik ve manuel olarak püskürtme olarak 2’ye ayrılır. Tam otomatik püskürtme makinesi 2 pompa ile püskürtme yapar. Manuel püskürtme makinesi ise sizin pompa ile püskürtme işlemi yaparsınız.

Harç Püskürtme Makineleri: İkinci El Söve Püskürtme Makinası

İkinci El Söve Püskürtme makinesi, almanızı tavsiye etmiyoruz. Öncel Cnc Makine güvencesi ile 2 yıl garantili makinelere sahip olabilirsiniz. 2. El cnc makineleri kullanım şartları kötü olduğu takdirde straforun üzerine harç püskürtme işleminde kötü olabilir.

İkinci el söve PÜSKÜRTME makinası
İkinci el söve PÜSKÜRTME makinası

Harç Püskürtme Makinesi Tam Otomatik

Söve Püskürtme Makinası Tam OtomatikHarç püskürtme makinası tam otomatik. Kesilmiş; strafor, panel, köşe taşı gibi ham halde bulunan ürünlerin üzerine harç püskürtür.

Söve Harcı püskürtme makinası fiyatları nedir? Otomatik Söve Harç Püskürtme Makina‘sı ne işe yarar? Söve Püskürtme Strafor kesildikten sonra. Harcı üstüne püskürterek sertleşmesini sağlar. Söve makinası nerde kullanılır? Söve makinası iç cephe, dış cephe, restoran duvar süsleme yerlerinde kullanılır. Söve nasıl kullanılır? Söve makinası manuel ve tam otomatik olarak ikiye ayrılır.

Manuel söve makinasında kullanıcı yaptığı için harç aynı kalınlıkta olmayabilir bu yüzden. Bizim tercihimiz söve HARÇ PÜSKÜRTME MAKİNESİ TAM OTOMATİK olacaktır. Genellikle aynı kalınlıkta harç püskürtme yapar.

Söve Harcı Püskürtme Makinası Fiyatları

SÖVE HARÇ KAPLAMA MAKİNESİ$9.000
SÖVE HARÇ KARIŞTIRMA MAKİNESİ (1000 kg)$ 9.000
SÖVE HARÇ KARIŞTIRMA MAKİNESİ TAM OTOMATİK$ 23.000
HARÇ PÜSKÜRTME MAKİNESİ TAM OTOMATİK$ 19.000
STANDART HARÇ PÜSKÜRTME MAKİNESİ$ 9.000

HARÇ PÜSKÜRTME MAKİNESİ TAM OTOMATİK

Otomatik Söve Harç Püskürtme Makinesi, kesilmiş; strafor, panel, köşe taşı gibi ham halde bulunan ürünlerin üzerine harç püskürtür.

MAKİNE EBATLARI 650 MM X 1700 MM X 1050 MM
PÜSKÜRTME ODASI EBATLARI 1050 X 1050 X 1600
HAZNE HARÇ KAPASİTESİ 250 KG
TABANCA SAYISI 4 ADET OTOMATİK TETİKLİ
HARÇ PÜSKÜRTME KAPASİTESİ ORTALAMA 1 DAKİKADA 4 KG
MOTOR GÜCÜ 3,7 KW
HAREKET KABİLİYETİ TEK YÖN
BASINÇ GÜCÜ 2-6 BAR
GÜVENLİK KONTROLÜ EMNİYET SUBABI, EL İLE KONTROL EDİLEBİLİR BASINÇ REGÜLATÖRÜ
İkinci el söve PÜSKÜRTME makinası

Otomatik Söve Püskürtme Makina teknik bilgi

STANDART HARÇ PÜSKÜRTME MAKİNESİ

Harç püskürtme makinesi manuel tetiklemeli. Tek tabanca, kesilmiş; strafor, panel, köşe taşı gibi ham halde bulunan ürünlerin üzerine pompa ile basınçlı harç püskürtür. Tabanca bağımsız olarak Sürücü kontrolüyle çalışır ve aynı anda kullanımda Pompa buna uygun basıncı üretir.

HARÇ PÜSKÜRTME MAKİNESİ MAKİNE EBATLARI 1650 mm x 1070 mm x 1350 mm / U / G / Y
TABANCA SAYISI MANUEL TETİKLİ TEK TABANCA
HORTUM UZUNLUĞU 4 Metre
KAZAN HARÇ KAPASİTESİ 250 Kg.
KARIŞTIRMA DEVRİ 25 Devir / dk.
HARÇ PÜSKÜRTME KAPASİTESİ ORTALAMA 1 DAKİKADA 10 KG
BASINÇ GÜCÜ 2-7 Bar
GÜVENLİK KONTROLÜ EL İLE KONTROL EDİLEBİLİR BASINÇ REGÜLATÖRÜ

Standart Harç Püskürtme Makinesi

Harç püskürtme makinesi manuel tetiklemeli. Tek tabanca, kesilmiş strafor, panel, köşe taşı gibi ham halde bulunan ürünlerin üzerine pompa ile basınçlı harç püskürtür. Tabanca bağımsız olarak Sürücü kontrolüyle çalışır ve aynı anda kullanımda Pompa buna uygun basıncı üretir. Harç püskürtme makinası straforun üzerine harç ile kaplar.

Bu kaplama tam otomatik Söve Püskürtme Makinası ile daha iyi yapabilirsiniz. Genellikle aynı kalınlıkta harç püskürtme işlemi yapacaktır. Manuel harç püskürtme ise siz yaptığınız için hepsi genellikle aynı kalınlıktan olmayacaktır. Ve bu yüzden bizim tavsiyemiz tam otomatik harç püskürtme makinası olacaktır.

Söve Püskürtme Makinası Fiyatları? En kaliteli harç püskürtme makinelerini Öncel Cnc Makine güvencesi ile 2 yıl garantili makinelere sahip olabilirsiniz. Söve püskürtme makinaları neden tercih edilmeliler? İşiniz için hızlı üretim yapmak istiyorsanız tercih edebilirsiniz. İnşaat sektöründe hızlı üretim için tercih edebilirsiniz.

Harç Püskürtme Makinası hakkında daha fazla bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz. Sosyal medya ve web sitelerimizi ziyaret ederek daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Bizim Hakkımızda daha fazla bilgi almak istiyorsanız, İletişim sayfamızda bulunan numaralardan bizlere ulaşabilirsiniz.

Web sayfalarımızı ziyaret ederek daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Sosyal medya üzerinden bizleri takip ediniz: @facebookoncelcncmakine

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir