Harç Karıştırma Makinası Fiyatı Nedir? Söve harç karıştırma makinesi 1000 kg ve Tam Otomatik paket olarak iki farklı seçenekten oluşmaktadır. Söve 1000 kg harç karıştırma makinası söve yapımında kullanılacak olan akrilik harcının karıştırılmasını sağlamaktadır. Sahip olduğu 1000 kg sıva karıştırma kapasitesi ile yüksek verimli çalışma göstermektedir. Makine 7 operatör dokunmatik panel ara yüzü çalışma ortamının daha verimli ve hızlı işleyişe sahip olmasını kolaylaştırmıştır. Harç karıştırma makinesinin profesyonel elektrik tasarımı ve kaliteli malzemeler ile bir araya gelmesi müşterileri daima memnun etmektedir. Aşınmaz malzemeler ile uzun ömürlü kullanım imkanı sunan Öncel Cnc Makine firması. Makine kurulum maliyetini müşteri isteğine göre kendi firması kapsamında yapmaktadır. Düşük kurulum maliyeti ve hızlı kurulum süresi ile makineler son derece güvenli çalışma ortamı oluşturarak, üreticinin kayıplarını ortadan kaldırmaktadır.

Söve Harç Karıştırma Makinası Özellikleri

Söve Harç Karıştırma Makinası Özellikleri arasında etkili güvenlik sistemine sahip olması en önemli seçeneklerinden biridir. Makine ebatları 1850 x 2800 x 3270 mm büyüklüğündedir. Makine çapı 925 mm’dir. Makine aktif çalışma kapasitesi günde 3500 kilogramdır. Harç boşaltma kapasitesi ise ortalama bir dakikada 25 kilogramdır. Motor gücü 5 kW güce sahiptir. Redüktör sistemi helisel dişli 800 NM torklu mono blok redüktörden oluşmaktadır. Makine karıştırma devri maksimum 65 gündür. Kontrol panosu ise devir ayarlı, sağ sol yön ayarlı ve sürücülü tam güvenlikli sistemden oluşmaktadır.

Söve Harç Karıştırma Makinası Tam Otomatik versiyonunun özellikleri farklılık göstermektedir. Bunlar;

Makine ölçüleri 2200 * 1200 * 2200 mm’dir. Ağrılığı 1400 kilogramdır. 10 kW elektrik gücü ile çalışmaktadır. Doldurma hacmi minimum 1, maksimum 250 kilogramdır. Harç karıştırma kapasite full otomatik olmayan pakete göre daha azdır.

Söve Harç Karıştırma Makinası Fiyatları

Söve harç karıştırma makinası fiyatları Öncel CNC firması kapsamında piyasaya kıyasla oldukça uygundur. CNC ürünlerini otomatikleştirerek teknolojik hale getiren ve maksimum verim elde etmeyi amaçlayan makine firması. Fiyatları bu özellikleri ön planda tutarak geliştirmektedir. Söve harç karıştırma makinesinin (1000 kg) fiyatı site üzerinde 9.000$’dır. Full otomatik harç karıştırma makinesinin fiyatı ise 23.000$ olarak satışa sunulmaktadır. Etkili güvenlik kontrol sistemi ve panelleriyle, uzun ömürlü, maliyetleri düşük ve kalitesi yüksek ürünler Öncel Cnc firması kapsamında satılmaktadır. Yurt içi ve yurt dışında satışlar gerçekleştiren marka, makinelerin satışı sonrasında makine hakkında bilgilendirme, eğitim ve kurulum hizmetlerini karşılamaktadır. Söve harç makinesinin son teknolojiye uygun tasarımlarının olması. İş esnasında daha az enerji harcanması ve daha kısa sürede tamamlanması için önemli özelliklerdir.

Öncel CNC Hizmet Kalitesi

Öncel Cnc hizmet kalitesi İnternet üzerinde ve birçok sosyal medya hesaplarında sizlerle buluşmakta. Makine firması yurt içi ve yurt dışında birçok firmaya toptan satış yapmakta. Kendi markası ile piyasada zor bulunan makine ve parçaları müşterilerine sunmaktadır. Müşterilerini %100 memnun eden birçok kolaylık sağlamaktadır. Satılan ürünlerin 2 yıl garantili olması da ürünlerin kalitesinin kanıtıdır. oncelcncmakine.com’dan kolayca sipariş verebilir, fiyatları görüntüleyebilir ve karşılaştırabilirsiniz. Ayrıca, sipariş verdiğinizde, ürünlerinizi takip etmek için her zaman kargo takip sistemini kullanabilirsiniz. Ayrıca %100 Yerli üretim olan firma ve ürünleri site üzerinde detaylı biçimde açıklanmıştır. Ayrıca sistemdeki birçok makine arasında seçim yapmakta zorlanan müşteriler adına karşılaştırma butonu da eklenmiştir. Sosyal medya hesaplarından web sitesini takip ederek, yeniliklerden haberdar olabilir ve yetkililerden destek alabilirsiniz.

Öncel CNC Makineleri İletişim

Öncel Cnc Makine iletişim konusunda binlerce müşterisinin memnuniyetini %100 olumlu etkilemiştir. Makine bilgisine sahip üst düzey bir yöneticinin ve çalışma prensibi dahilinde alışveriş yapacak. Birinin e-posta veya sosyal medya aracılığıyla iletişime geçmesi yeterli olacaktır. Makine satın alındıktan sonra Öncel Cnc üzerinden satın alınan makinenin kullanım eğitimi müşteri isteği doğrultusunda verilmektedir. Makine yüksek kaliteli, dayanıklı ve teknik parçalardan üretildiğinden parça değişimlerinin sürekli tekrarı engellenmiş olmaktadır. Uzun ömürlü ve dayanıklı malzemelerden üretilen parçalar bir araya getirilerek teknolojik makineler ortaya çıkarılmaktadır. Öncel Cnc makineleri ünlü firmalar ve kaliteli fabrikalar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Ürün kalitesi ürünü çıkartacak olan makine kalitesiyle daima doğru orantılıdır. Makine motorunun gücü normal çalışma kapasitesinin 2 katıdır. Ürünü en düşük maliyetle üretmek ve yüksek verim elde etmek için malzemeler özenle üretilir. Firma tarafından satın alınan makinelerde parça değişimi Öncel Cnc Makine tarafından yapılabilmektedir.

CNC Router İmalatı Bizi sosyal medyada takip edin: @facebookoncelcncmakine

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir