Eps Şekillendirme Makineleri? Strafor Kesim Makinası ısıtma teli yardımı ile strafora istenilen şeklin verilmesine yardımcı olan makinelerden bir tanesidir. Farklı yoğunlukları olan bu makinelerde ısıtma telinin sıcaklıkları da doğrudan ayarlanabilmektedir. Uygun sıcaklık kesimin son derece kusursuz olması sebebi ile ayarlanmaktadır. Elektrik telleri bu makinelerde genel olarak kırmızı değildir. Hafif kırmızı bu makineler için uygun olan renklerden bir tanesidir. Şayet tel çok kırmızı ise kesim işlemi de başarılı bir şekilde yapılmayacak demektir. Tek sıcaklığının yüksek olması sebebi ile özellikle yanıcı ve patlayıcı malzemelerden uzak tutmak gerekir. Kesim yaparken aynı zamanda çeşitli güvenlik önlemleri alınmalıdır. İş eldiveni giymeye özen gösterilmelidir.

Eps Şekillendirme Makineleri

Özellikle inşaat malzemesi imal eden firmalar için son derece gerekli olmaktadır. Kesim işleminin tamamlanması sonrasında güç değerinin kesilmesi gerekir. Havalandırılan ortamlarda kesim işleminin yapılması daha sağlıklı olacaktır. Lazer yerine bu makinelerde sıcak tel içerisinden geçen bir akım kullanılmaktadır. Tel içinde bulunan özel direnç teli sayesinde köpük erimekte ya da buharlaşmaktadır. Bu sayede hassas ve kolay bir şekilde malzemeye istenilen şekil verilmektedir. Farklı malzemeler kullanılarak imal edilen bu makinelerde kolay bir şekilde şekil verme işlemi yapılmaktadır. İşinizi kolaylaştıracak olan bu makineler deri, karbon ve paslanmaz çelik malzemeler kullanılarak imal edilmektedir. Sizler için uygun çözümler sunan bu makineler ile büyük kolaylıklar elde edebilirsiniz. Makinelerin kullanımı son derece basit olmakla birlikte uygun bir bilgisayar sistemi ile ürünü kullanmaya başlayabilirsiniz.

Düşük enerji kullanımı gibi çeşitli alternatifleri olan Strafor kesim makinesi süreci daha kolay hale getirmektedir. Köpüğün yüksek bir darbe emme özelliği bulunmaktadır. Ağırlığının 1000 kat daha fazlasını destekleyen bu makineler modern dünyada pek çok farklı rolü de üstlenmiş durumda yer almaktadır. Kolay kullanımı, farklı ve pratik şekil verme alternatifleri ile sizler de bu makineleri firmamızdan uygun fiyatlar ile temin edebilirsiniz. Teller yardımı ile kolay bir şekilde kesim işlemini yapabilen bu makineler günlük hayatı daha kolay getirecektir.

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edin: @facebooköncelcncmakine

Bu Tarz ve daha fazla bilgi için web sitemizden detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Öncel Cnc Makine

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir