Eps Press Makinası hakkında tüm bilgileri sizlere vereceğiz. Eps Press Makinası strafor baskısı yapar. Bu makineler sıcak baskı yapmaktadır. Farklı şekildeki baskı şekilleri ile straforun üzerine baskı yapar. Baskıyı straforu buharlaştırarak yapmaktadır. Desen Baskı Makinesi olarak da geçmektedir. Eps Strafor Desen Baskı Makinesi ahşap görünümlü, taş görünümlü, kırık tuğla deseni gibi dış cephede kullanılan dekoratif sövelerin üretiminde kullanılır.

Bu desenleri ısıtılmış kalıbı yüksek basınçta ürüne basarak elde ederiz. Strafor Baskı Makinesi Fiyatları ve Eps Söve Strafor Desen Baskı Makinesi Hakkında detaylı bilgi için okumaya devam edin… Strafor baskı makinesi fiyatları? Öncel cnc makine güvencesi ile 2 yıl garantili makinelere sahip olabilirsiniz. Söve Baskı Makinası farklı çeşitteki desenleri straforun üzerine baskı yapar. Bu deseneleri yüksek sıcaklıkta basar. En çok tercih eden işletmeler ise; kafeler, restoranlar ve otel vb. gibi sektörler tercih etmektedir. Bunları duvar süslemesinde tavan süslemesinde vb. gibi yerlerde kullanırlar.

Strafor baskı makinesi fiyatları? Öncel cnc makine güvencesi ile 2 yıl garantili makinelere sahip olabilirsiniz. Desen Baskı Makinesi farklı çeşitteki desenleri straforun üzerine baskı yapar. Bu desenleri yüksek sıcaklıkta basar. En çok tercih eden işletmeler ise; kafeler, restoranlar ve oteller. Bunları duvar süslemesinde tavan süslemesinde vb. gibi yerlerde kullanırlar.


Sizler için hazırladığımız diğer bir makalemize buradan ulaşabilirsiniz: EPS Kesim Makinası


Eps Press Makinası:

Eps Strafor Desen Baskı Makinesi, ahşap görünümlü, taş görünümlü, kırık tuğla deseni gibi dış cephede kullanılan dekoratif sövelerin üretiminde kullanılır. Bu desenleri ısıtılmış kalıbı yüksek basınçta ürüne basarak elde ederiz.

Söve baskı makinası MAKİNE EBATLARI 2900 MM X 1200 MM X 2000 MM
ÇIKAN  ÜRÜN ÖLÇÜLERİ 500 X 2000 MM KALINLIK 20-350 MM
ÜRÜN TUTMA SİSTEMİ VAKUM İLE TUTMA
GÖVDE YAPISI DEMİR – SAC GÖVDE
KALIP  ISITMA SİSTEMİ PLAKA  REZİSTANS
KALIP HAREKET SİSTEMİ HİDROLİK BASINÇLI
KALIP BASMA GÜCÜ 3200 KG
GÖVDE RENGİ MAVİ GRİ
ELEKTRİK GÜCÜ 380V / 14 KW
KALIP SİSTEMİ  2080 X 620 X 20 MM  ALÜMİNYUM ÜZERİ TEFLON KAPLI  LEVHA
KALIP ÇALIŞMA MESAFESİ MİN = 20 MM MAX = 350 MM
ÜRETİM KAPASİTESİ 1000 M2 – 3000 M2 ARASI
MAKİNE AGIRLIĞI 600 KG

Söve baskı makinası kalıbı

Eps Strafor Desen Baskı Makinesi Kalıbı Kalıplar Alüminyumdur ve yüzeylerinde yapışma engelleyici teflon kaplama bulunmaktadır.


Sizler için hazırladığımız diğer bir makalemize buradan ulaşabilirsiniz: Cnc Söve Strafor Kesim Makinası


Strafor Pres Makinası

Strafor Pres Makinası, Günümüzde artık her alanda kullanılan bir makina haline gelmiştir. Strafor pres makinası yüksek sıcaklıkta basınç elde ederek kullanımı sağlanır. Strafor pres makinası işinizi kolaylaştırmaya yarayan bir makinadır. Bunun yanı sıra seri üretime geçmenizi sağlar. Strafor Pres makinası nereden alınmalı veya nereden sahip olabilirim gibi pek çok soru geliyor. Tabi ki ÖNCEL CNC MAKİNE firması. ÖNCEL CNC MAKİNE firması geçmişten bugüne gelmiş en kaliteli firmalar arasında yer almaktadır. Öncel Cnc makine hem kaliteli hem indirimli hem uygun hemde %100 güvenli bir firmadır. Bu yüzden Öncel Cnc makine den alışveriş yapmanızı tavsiye ederim.

Strafor Baskı Makinesi Fiyatları: 

Sosyal medya ve web sitelerimizi ziyaret ederek daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Bizim Hakkımızda daha fazla bilgi almak istiyorsanız, iletişim sayfamızda bulunan numaralardan bizlere ulaşabilirsiniz.

Cnc Strafor Kesme Makinası hakkında daha fazla bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz. Sosyal medya ve web sitelerimizi ziyaret ederek daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Eps Press Makinası hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz bizlere ulaşabilirsiniz. Web sayfalarımızı ziyaret ederek daha fazla bilgi alabilirsiniz. Ya da bizleri sosyal medyadan takip edip paylaşımlarımız dan yararlanabilirsiniz. Vereceğimiz linke tıklayarak web sitemize ulaşabilirsiniz. Sosyal Medya Hesaplarımıza ulaşmak için @facebookoncelcncmakine


Sizler için hazırladığımız diğer bir makalemize buradan ulaşabilirsiniz: Strafor Kesim ve İşleme Makinası


Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir