Eps Makina Üreticileri olarak en iyi teknoloji ve en kaliteli makine üretimlerini yapmaktayız. Bu makineler ile 3d strafor şekillendirme yapabilirsiniz. şekil vermiş olduğunuz straforları kaplama yada püskürtme yapabilirsiniz. Bu malzemeleri inşaat sektörlerinde kullanabilirsiniz. Malzemeleri yalıtım ve dekoratif amaçlar ile kullanabilirsiniz.

Söve Makina İmalatçıları, Öncel Cnc Makine olarak en yeni ve en yeni ARGE teknolojileri kullanmaktayız. Bu makineler ile dış ve iç yalıtım yapabilmektesiniz. straforları şekillendirmek için kullana bilirisiniz. 3d ve 2d şekiller verebilirsiniz. Bu işlemleri ilk olarak eps kesim makinesinden strafor kesimleri ile başlayabilirsiniz. kesimlerden sonra kaplama yada püskürtme işlemi yapabilirsiniz.

Eps Makina

Eps Makina, Eps Makina sizler için tasarlanmış kaliteli makinalar arasında yer alır. Eps Makina işinizi kolaylaştırır. Karıştırma, kırma, eritme, kesme gibi bir çok özelliği vardır. Günümüzde artık her alanda kullanılan makinadır. Peki bu makinelere nereden sahip olabilirim diye soracak olursanız. Sizlere Öncel Cnc Makine firması derim bende. Kaliteli, güvenli ve indirimli satış yapan makineler arasında 1. sırada yer almaktadır.

eps makina üreticileri söve imalatçıları
Eps Makina Üreticileri Söve İmalatçıları

Eps Makina Üreticileri Söve İmalatçıları

Söve yerli Cnc makinesi: Türk cnc makineleri Kategorisinde bulunana makinelerin tüm listesini sizler için derledik. Türk Cnc Makinası sayesinde Dünya’nın 4 bir tarafında müşterilerinize kesintisiz hizmet aktarabilirsiniz. Türkiye’nin Teknoloji Konusunda Gelişimi İş Dünyasına da yansıması ile çok büyük milli gelirler edilmeye başlandı. Aynı zamanda Makine Endüstrisinde ki gelişmesi Dünya’nın 4 bir tarafında da ilgi görmeye başladı. Cnc makineleri hakkında tüm detayları bu sayfamızda sizler ile paylaşacağız. 

Söve Makina fiyat listesi, Makine çeşitlerine göre yada makinelerin işlevlerine göre makine fiyatları değişmektedir. Bu fiyatları tezgah çeşitliliğine göre değişmektedir. Söve makinesi ne işe yarar günümüzde oldukça yaygın olarak fabrikalarda kullanılan tezgâhlardır. Cnc genel olarak insan enerjisini arka plana atan ve seri imalatın yolunu tamamen açan sistemlerdir. Sıkça kullanılan bu cnc makinaları kullanabilmek özel bir tecrübe ve beceri gerektirmektedir.

eps makina üreticileri söve imalatçıları
eps makina üreticileri söve imalatçıları

satılık üretim makinaları söve üretim makineleri; Dış yalıtım, dış cephe ve iç dekorasyon üretimleri yapabilirsiniz. Üretim makineleri ful sistem ve standart sistem olarak ayrılmaktadır. Ful sistem makinelerde bütün makineler bulunmaktadır. Standart sistem makinelerde gerekli olan makinelerimiz bulunmaktadır.

CNC EPS STRAFOR KESİM MAKİNESİ $18.000
SÖVE HARÇ KAPLAMA MAKİNESİ $9.00
SÖVE HARÇ KARIŞTIRMA MAKİNESİ $9.00
SÖVE HARÇ KARIŞTIRMA MAKİNESİ TAM OTOMATİK $23.000
STANDART HARÇ PÜSKÜRTME MAKİNESİ $9.000
HARÇ PÜSKÜRTME MAKİNESİ TAM OTOMATİK $19.000
EPS STRAFOR DESEN BASKI MAKİNESİ $19.000
KENAR GÖNYELEME MAKİNESİ $11.000
STRAFOR ATIĞI KIRMA MAKİNESİ $7.000
STRAFOR ATIĞI ERİTME MAKİNESİ $13.000
CNC XPS STROPİYER KESİM MAKİNESİ $15.000
CNC ROUTER EPS $23.000
HIZLI SOĞUK KESİM MAKİNESİ $23.000
3D DÖNER TABLA $4.000
EPS STRAFOR DESEN BASKI MAKİNESİ KALIBI $2.300

Lütfen bizleri sosyal medyada takip edin: @facebookoncelcncmakine

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir