Cnc Söve Stropiyer Köpük Kesme Makinası, Strafor Kesim Makinesi dış cephelerde yalıtım ve süsleme amaçlı kullanılan; söve, panel, taç, kat silmesi, aplik kilit taşı gibi ürünlerin üretiminde kullanılır.

Cnc Strafor Kesme Makinası 3 boyutlu kesimler ile birlikte süsleme kesimi yapar. Stropiyer kesim makinası straforlara 3d vb. Gibi şekiller vererek 3 boyutlu kesim ortaya çıkarıyor. Bu kesimleri en çok tercih eden işletmeler ise oteller, kafeler ve restoranlar.

Cnc Söve Stropiyer

Strafor Kesme Makinesi ve Strafor kesim makinası. 3d olarak köpük kesimi yapabilen en gelişmiş makine türlerinden bir tanesidir. 3 Boyutlu Strafor Kesim Makinası Fiyatları mı arıyorsunuz? Sıcak Teller Ne işe Yarar? Sıcak tel köpüğü eriterek Şekil verir. Bu gün Cnc köpük kesme makinesinin nasıl oluşturulacağını öğreneceğiz. Bu tipik bir DIY CNC makinesidir çünkü basit ve ucuz malzemelerden, bazı 3D baskılı parçalardan yapılmıştır. Aynı zamanda kontrolör olarak Arduino’ya sahiptir.

Strafor Kesme Makinesi

Cnc Söve stropiyer KESİM MAKİNESİ$ 18.000
HIZLI SOĞUK KESİM MAKİNESİ$ 23.000
3D DÖNER TABLA$ 4.000
EPS STRAFOR DESEN BASKI MAKİNESİ$ 19.000
EPS STRAFOR DESEN BASKI MAKİNESİ KALIBI$ 2.300
STRAFOR ATIĞI KIRMA MAKİNESİ$ 9.000
STRAFOR ATIĞI ERİTME MAKİNESİ$ 13.000
Cnc Xps Stropiyer Kesim Makinesi$ 15.000

Hızlı Soğuk Kesim Makinası

Kaliteli sünger ve benzeri malzemeleri istenilen ölçülerde yüksek hassasiyetle keser. Dokunmatik ekranda yapılacak farklı programlar ile farklı ebat ve numaralarda malzemeleri kesmek mümkündür.

3D döner tabla

 3D Döner Tabla ModülüCnc Strafor Kesim Makinesi ne takılarak 3 boyutlu kesimler yapmamızı sağlar. Çokgen, burgulu çokgen, eğik burgulu çokgen gibi ürünleri 3D Döner Tabla Modülü ile yapılır.

Eps strafor desen baskı makinesi

Eps Strafor Desen Baskı Makinesi kalıbı kalıplar alüminyumdur ve yüzeylerinde yapışma engelleyici teflon kaplama bulunmaktadır. Strafor kesme makinesi ise baskının tam tersine sıcak tel ile keser.

Strafor Atığı Kırma Makinesi

Eps strafor kırma makinesi, kesimden arta kalan hurda straforları taneciklerine kırarak ayıran makinedir.

Strafor Atığı Eritme Makinesi

Söve kesimden arta kalan hurda straforları eriten makinedir.

Bizi sosyal medyada takip edin: @facebookoncelcncmakine

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir