Cnc Router İmalatı Nedir? Router makineleri dekoratif objeler oluşturmak veya istenilen şekilde ürünler elde etmek için kullanılabilecek en uygun makinedir. Router makinelerin parçaları oldukça zor bulunduğu için makine imalatı yapan firmalara ulaşmak da zor olabilir. Hayal edilen ve gerçekleştirilen tasarımların 3 boyutlu olarak istenilen malzeme üzerine aktarılması. Kesim işlemlerinin yapılabilmesi için Cnc Router imalatı en uygun seçenektir. Router parçalarının tek tek bir araya getirilmesi oldukça zahmetli e maliyetli bir iş olması nedeniyle. Hazır olarak satın alınabilen firmalar yer almaktadır. Bu firmaların en başında kalitesi ve güvenilirliği ile bir numara Öncel Cnc Makine firması gelmektedir.

CNC Router İmalatı Özellikleri

Cnc modeli ile üretilen Router makinelerinde dikkat edilmesi gereken en önemli şey sahip oldukları servo motorlarının kalitesidir. Yüksek çözünürlük ‘lü motora sahip olmalı ve bu sayede daha hızlı çalışabilmelidir. Router makinelerde çok fonksiyonlu parçalar yer almaktadır. Bu parçaların hareketli yapıdadır. Makine hareketli yapıda enerjiyi verimli kullanan yapısı ile işçiliği azaltarak yapılacak olan işin verimini yükseltmektedir. Makinenin güvenlikli parçalardan oluşması ve dayanıklı olması da dikkat edilmesi gereken özelliklerindendir.

Öncel Cnc Router Makinesi Çeşitleri

Resmi web sayfasında da yer alan Router Makineleri kategorisi altında farklı şekil verme seçenekleri de yer almaktadır. Router makineleri kesim, desen ve şekil verme makineleri olarak 3 ’e ayrılabilir. Cnc Router imalatı esnasında soğuk kesim, baskı ve sıcak tel kesimi gibi özellikler bulunmaktadır. Oldukça basit aletlerle kesim ve frezeleme işlemlerini makine ile tamamlamak son derece hızlı gerçekleşir. Makine geniş bir çalışma yüzeyine sahip olduğu için istenilen dizayna uygun olarak sonuçların elde edilmesini sağlamaktadır.

Cnc Router Eps Kesim makinesi ebatları 2100*3000*2250 mm şeklindedir. 3 farklı koordinat üzerinde tamamlanan maksimum kesme ölçümleri ise; X: 1500 mm, Y:2000 mm, Z:500 mm şeklindedir. Motor sayısı X ve Y ekseninde iki adet iken tüm eksenlerde de motor gücü 4.5 NM’dir. Router makinelerinin kontrole edildiği program genellikle Mach 3’tür. Mach 3 programı ile Cnc makinelerinin hareketleri ve devirleri istenilen düzeyde ayarlanmaktadır. Lineer ray ve kramayer dişli makine hareket sistemi ile son derece hızlı ve güvenli çalışmaktadır.

Öncel CNC Strafor Makinesi teknik bilgileri ise şu şekildedir;

Makine ebatları 2100*3000*2250 mm’dir. Motor gücü, sayısı ve eksen çeşitleri kesim makinesiyle aynı özelliklere sahiptir. Makine kesim kapasitesi 150*-2000*500 olması ile oldukça geniş bir alana sahiptir. Mili Motor gücü 1.5 kW 12000 d/d‘dir. Mach 3 programı ile yönetilmektedir ve makine hareket sistemi kesim makinesiyle aynıdır.

Öncel Cnc Router Makinesi Fiyatları

Cnc Router imalatı; şekil verme, kesme, desen, kabartma ve frezeleme için son derece uygundur. Tüm bu işlemlerin rahatlıkla yapılabildiği makine için Öncel firması kapsamında istenilen fiyat 18.000 $ olmaktadır. Dekoratif yüzeyler yaratmak ve tüm bunları basit işlemlerle gerçekleştirmek için Öncel Cnc markası kapsamındaki makineleri tercih etmeniz zamandan. Paradan da tasarruf etmenizi sağlar. Router makinelerinde 2. El satın alımlar genellikle uzmanlar tarafından tavsiye edilmemektedir. Kusursuz bitişlerin ve kesim denemelerinin yapılabilmesi adına 2 yıl garanti güvencesi ile piyasadaki en kaliteli makinelerin yer aldığı. Öncel Cnc Makine markası birçok ünlü şirketler tarafından tercih edilmektedir.

Öncel Cnc Kalitesi

Öncel Cnc kalitesi sahip olduğu tecrübe ve fiyatlandırma yeteneği ile piyasada daima var olmuş. Müşteri memnuniyetini sunduğu şeffaflıkla daima yüksek tutmuştur. Resmi web sayfasında da yer alan farklı kategorilerden anlaşılacağı üzere firma ürün çeşitliliğiyle ön plandadır. 2 yıl servis garantisi ve %100 yerli üretime sahip ürünleriyle birçok platformdan bilgi vermektedir. Ürünler hakkında anında bilgi almak, hemen sipariş etmek ve makine karşılaştırmalarını incelemek için oncelcncmakine.com sitesini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca siteden yapacağınız alışverişler sonrasında nakliye takip sistemi ile ürünlerinizin nerede olduğunu kontrol edebilirsiniz. Son derece güvenli teslimat ve ödemeye sahip işletmeden yapacağınız alışverişlerinizde indirim paketlerden yararlanmak için yetkililerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Twitter, Facebook, Instagram ve diğer birçok sosyal medya adresleri üzerinden yapılan paylaşımları inceleyerek. Müşteri memnuniyetinin ne kadar yüksek olduğuna dair fikir alabilirsiniz.

Cnc Router İmalatı Bizi sosyal medyada takip edin: @facebookoncelcncmakine

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir