Cnc Makinesi Nedir? Cnc Makinesi farklı çeşit tezgahlara ayrılır. Cnc insan gücünü arka plana atıp makine gücünü ön plana alıp üretimi hızlandırmaktır. Cnc makineleri kesim, harç püskürtme, baskı vb birçok tezgahları vardır. Bu tezgahları Öncel Cnc Makine güvencesi ile 2 yıl garantili sıfır makinelere sahip olabilirsiniz.

Cnc makineleri imalatı ve üretimi hızlandırmak için kullanılır. Bu makineler ile kesim, kaplama vb gibi şeyler yapabilirsiniz. Genellikle aynı ölçü ve kalınlıkta keser veya kaplamayı aynı ölçü ve kalınlıkta kaplar. Bu tür makineleri en çok tercih eden işletmeler ise; inşaat, söveciler ve iç dış cephe üreten işletmelerdir.

Cnc Makineleri Fiyatları ve Makine Bilgileri

Cnc Eps Strafor Kesim Makinesi$ 18.000
Söve Harç Kaplama Makinesi$ 9.000
Söve Harç Karıştırma Makinesi Tam Otomatik$ 23.000
Harç Püskürtme Makinesi Tam Otomatik$ 19.000
Eps Strafor Desen Baskı Makinesi$ 19.000
Cnc makinesi nedir
Cnc makinesi nedir

Cnc Eps Strafor Kesim Makinesi

Cnc Eps Strafor Kesim Makinesi, Cnc Strafor Kesim Makinesi dış cephelerde yalıtım ve süsleme amaçlı kullanılan; Söve, panel, taç, kat silmesi, aplik kilit taşı gibi ürünlerin üretiminde kullanılır.

Söve Harç Kaplama Makinesi

Söve kaplama makinemiz 30-560 mm arası genişliğe kadar tüm cephe kaplamalarını ve söveleri kaplayabilir. Kalıbın montaj ve de montajı kolaydır. 70 kg kapasiteli harç haznesi temizliği oldukça basittir. Cnc Makinesi merak ediyor iseniz buradan inceleyebilirsiniz. 

Söve Harç Karıştırma Makinesi Tam Otomatik

Söce Harç Karıştırma Makinesi Tam Otomatik; Etkili güvenlik kontrol sistemi, profesyonel elektrik tasarımı ve kaliteli güvencesi aşınmaya karşı dayanıklıdır. Harç taşıma sistemi ve doğru tartım sistemi harç boşaltma vanasının benzersiz tasarımı ve sızdırmazlığı, harç sızıntısını önler. 7 Operatör dokunmatik panel Ara yüzü sizin için en iyi bir çalışma ortamı sunar. Hızlı kurulum süresi, düşük kurulum maliyeti. otomatik kapanma işlevi, güvenli çalışma, kullanışlı üretim kayıplarını azaltır.

Harç Püskürtme Makinesi Tam Otomatik

Harç Karıştırma Makinesi Tam Otomatik, Harç Püskürtme Makinesi Tam Otomatik, kesilmiş; strafor, panel, köşe taşı gibi ham halde bulunan ürünlerin üzerine harç püskürtür.

Eps Strafor Desen Baskı Makinesi

Eps Strafor Desen Baskı Makinesi ahşap görünümlü, taş görünümlü, kırık tuğla deseni gibi dış cephede kullanılan dekoratif sövelerin üretiminde kullanılır. Bu desenleri ısıtılmış kalıbı yüksek basınçta ürüne basarak elde ederiz.

Cnc makinesi nedir? hakkında daha fazla bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz. Sosyal medya ve web sitelerimizi ziyaret ederek daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Bizim Hakkımızda daha fazla bilgi almak istiyorsanız, İletişim sayfamızda bulunan numaralardan bizlere ulaşabilirsiniz.

Web sayfalarımızı ziyaret ederek daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Cnc makinesi Nasıl kullanılır? Bunu öğrenmek için bizleri sosyal medyadan takip edip paylaşımlarımız dan yararlanabilirsiniz. Vereceğimiz linke tıklayarak web sitemize ulaşabilirsiniz. Cnc makinesi nedir hakkında daha fazla bilgi için bizleri takip ediniz.