Cnc Makinesi Fiyat

Cnc Makinesi Fiyat

Cnc Makinesi Fiyat Cnc makinesi, insan gücünü arka plana alarak daha hızlı üretim yapılmasını sağlar. Bilgisayar destekli yazılımsal makinelerdir. CNC makinesi çeşitleri ve fiyatları aşağıdaki tabloda.

Siensi Makinası Fiyatları

İşte Sizler için listelediğimiz Siensi Makinası Fiyatları aşağıda ki gibidir;

CNC XPS STROPİYER KESİM MAKİNESİ.$15.000
CNC EPS STRAFOR KESİM MAKİNESİ$18.000
CNC ROUTER EPS$23.000
CNC EPS STARFOR KESİM MAKİNESİ EKO$8.000
3D DÖNER TABLA$4.000
OVAL SÜTUN VE KEMER KESME MAKİNESİ$9.000
EPS STRAFOR DESEN BASKI MAKİNESİ$19.000
EPS STRAFOR DESEN BASKI MAKİNESİ KALIBI STANDART$2.300
SÖVE KAPLAMA MAKİNESİ$9.000
SÖVE KAPLAMA MAKİNESİ SÖVE KALIBI$55
SÖVE KAPLAMA MAKİNESİ PANEL KALIBI$70
SÖVE HARÇ KARIŞTIRMA MAKİNESİ$9.000
TAM OTOMATİK SÖVE HARÇ KARIŞTIRMA MAKİNESİ$23.000
STANDART HARÇ PÜSKÜRTME MAKİNESİ$9.000
TAM OTOMATİK HARÇ PÜSKÜRTME MAKİNESİ$23.000
KENAR GÖNYELEME MAKİNESİ$11.000
STRAFOR ATIĞI KIRMA MAKİNESİ$7.000
STRAFOR ATIĞI ERİTME MAKİNESİ

$13.000

Cnc Makina Fiyatları

Yukarıda görmüş olduğunuz tablomuzun tüm ürünleri Öncel Cnc Makine ‘ye Aittir. Cnc sistemi etkinleştirildiğinde, gerekli kesim yazılıma programlanır ve belirtilen boyut görevlerini gerçekleştiren robotlar gibi ilgili alet ve makinelere atanır. Cnc programlamada, dijital sistemdeki kod üreteci, Cnc Makinası fiyatları bilgilerine yukarıdan erişin. Cnc Makineleri aynı anda birden fazla yönde kesme talimatı verildiğinde hata olasılığı çok daha yüksek oranla olması beklenir. Buna rağmen, genellikle mekanizmanın mükemmel olduğunu varsayar. Takımın Cnc sistemine yerleştirilmesi, parça programları adı verilen bir dizi girişle özetlenir. Programı delikli karttan girmek için dijital Konsolu kullanın. Buna karşılık, bir Cnc makinesinin programı bilgisayara küçük bir klavye aracılığıyla girilir. Cnc programlama bilgisayarın belleğinde saklanır. Kodun kendisi programcı tarafından yazılır ve düzenlenir. Bu nedenle, Cnc sistemi daha fazla bilgi işlem gücü sağlar. SÖVE MAKİNA NEDİR ?

Cnc Makinesi Fiyat ve Kesim Çeşitleri. Cnc Makineleri ve Yaygın Kesim Türleri

  • Dış hat kesme. Takım, bir üretim belgesinde/planında kapalı bir çizginin dışından geçerek malzemeyi keser.
  • İçten kesme. Alet, kapalı bir çizginin iç kısmından geçerek malzemeyi keser.
  • Pah-çevrimiçi. …
  • Gravür-çevrimiçi. …
  • Fileto-çevrimiçi. …
  • Delik. …
  • Cep-iç hat. …
  • Cep-dış hat.

Daha Fazla Bilgi için BURAYA TIKLAYINIZ.

Daha Fazla Bilgi için BURAYA TIKLAYINIZ.

Cnc Eps Strafor Kesim Makinası

$ 18.000,00
Cnc Eps Strafor Kesim Makinesi, CNC STRAFOR KESİM MAKİNESİ dış cephelerde yalıtım ve süsleme amaçlı kullanılan söve, panel, taç, kat silmesi, aplik kilit taşı gibi ürünlerin üretiminde kullanılır.

Söve Makinası; Söve Makineleri, Söve Makine Fiyatı ve Teknik Özellikleri

Söve Makinası, Söve Makineleri, Söve Makine: söve kesim makinesi strafor kesimi yapar. bu kesimi sıcak tel yarıdımı ile temiz ve kullanışlı yapar. Söve kesme makinası ile 3d döner tabla kesimi yapabilirsiniz. 3d döner tabla tezgahın üzerindeyken klavye yardımı ile 3d döner tablayı oynata bilirsinniz. Cnc eps kesim makinesi işiniz için çok yararlı olabilir.
Ürünlerimizin Hepsine Aşağıda ki listeden erişebişlirsiniz.

Söve Tutkalı

Söve Harcı Sayesinde, Kaliteli Tutkal Kullanmaya Başlayın. Öncel Cnc Makine Güvencesiyle, Mükemmel Sonuçlar Almak için, Bizi Hemen Şimdi Arayın.

3d Döner Tabla

$ 4.000,00
3D DÖNER TABLA  MODÜLÜ , CNC STRAFOR KESİM MAKİNESİ ne takılarak  3 boyutlu kesimler yapmamızı sağlar. Çokgen, burgulu çokgen , eğik burgulu çokgen gibi ürünleri 3D DÖNER TABLA  MODÜLÜ ile yapılır.

Söve Harç Kaplama Makinesi

$ 9.000,00
Söve kaplama makinemiz 30-560 mm arası genişliğe kadar tüm cephe kaplamalarını ve söveleri kaplayabilir.Kalıbın montaj ve demontajı kolaydır.70 kg kapasiteli harç haznesi temizliği oldukça basittir.

Söve Harç Karıştırma Makinası (1000 Kg)

$ 9.000,00
SÖVE HARÇ KARIŞTIRMA MAKİNESİ   Harç karıştırma makinesi 1000 kg, söve yapımında kullanılan akrilik harcı karıştırıp kıvama getirmesini sağlayan makinedir.

Söve Harcı Püskürtme Makinası

$ 9.000,00
Harç püskürtme makinesi manuel tetiklemeli Tek tabanca, kesilmiş strafor, panel, köşe taşı gibi ham halde bulunan ürünlerin üzerine POMPA ile basınçlı harç püskürtür. Tabanca bağımsız olarak Sürücü kontrolüyle çalışır ve aynı anda kullanımda Pompa buna uygun basıncı üretir.

Otomatik Söve Püskürtme Makinası

$ 19.000,00
Otomatik Söve Püskürtme Makinası Harç püskürtme makinesi tam otomatik, kesilmiş strafor, panel, köşe taşı gibi ham halde bulunan ürünlerin üzerine harç püskürtür.

Söve Baskı Makinası

$ 19.000,00
EPS STRAFOR DESEN BASKI MAKİNESİ ahşap görünümlü, taş görünümlü, kırık tuğla deseni gibi dış cephede kullanılan dekoratif sövelerin üretiminde kullanılır. Bu desenleri ısıtılmış kalıbı yüksek basınçta ürüne basarak elde ederiz.

Söve Baskı Makinası Kalıbı

$ 2.300,00
EPS STRAFOR DESEN BASKI MAKİNESİ KALIBI Kalıplar Alüminyumdur ve yüzeylerinde yapışma engelleyici teflon kaplama bulunmaktadır.

Oval Sütun Ve Kemer Kesme Makinesi

$ 9.000,00
OVAL SÜTUN VE KEMER KESME MAKİNESİ 3D Strafor kesim, sütun kesim ve farklı strafor desenleri keser.

Kenar Gönyeleme Makinesi

$ 11.000,00
KENAR GÖNYELEME MAKİNESİ Korumalı üst kapak ile güvenli çalışma için Öncel Cnc makinelerini Tercih Edin.

Öncel

SİENSİ MAKİNASI

Cnc Makina Fiyatları Sahibinden bir şekilde yukarıda ki gibi fiyatları görebilirsiniz. Cnc Makina fiyatları sahibinden siensi makinası ölçüleri boyutları satın alma fiyatları ve teknik özellikleri ile diğer Cnc makinelerinden farklı üretime sahip olsalar da çalışma mantığı olarak Siensi Makinası ile standart cnc makineleri aynı mantık ile çalışmaktadır. Daha çok mobilya atölyeleri ahşap sanat evleri ve maket imalatçıları kullanıyor olsa da bir çok sektörde yaygın bir şekilde kullanılmaya başlanmıştır.

Strafor Kesim Makinesi

Cnc Strafor Kesim Makinası, yaşanabilir alanların inşası için gereken dış cephe yalıtım malzemelerinin üretiminde kullanılıyor. Yüksek performans ve çalışma kabiliyetine sahip Strafor Kesme Makinesi; dış cephe hatlarında süs için kullanılan söve, panel, taç, kat silmesi ve aplik kilit taşı vb. köpük şekillerinin üretimlerde de işlevsel bir çalışma performansı gösteriyor. Yalıtım ve süs malzemelerinin imalatında yüksek verimlilik hedefleyenler için Cnc Strafor Kesim Makine Fiyatları bütçenize uygun bir şekilde ücretlendiriliyor.

Mağaza
Sidebar
0 Beğendiklerim
0 items Sepet

Mağazaping Sepet

Kapat

Hemen Ara

Sign in

Kapat

Scroll To Top
Öncel Cnc Makine

Do you want to establish Jamb Machine manufacturing?

ÖNCEL CNC MACHINE NEW PRODUCTION

It will be used in accordance with our Privacy Policy

Web sitemizdeki deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu web sitesi göz atarak, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.