Cnc Makina ve Türk Cnc Makinesi Fiyatları Hakkında Detaylı Bilgiler

Cnc makina farklı çeşitleri mevcuttur. Bu çeşitlere göre fiyatları ‘da değişmektedir. Cnc Makina çeşitleri şunlardır; freze tezgahı, torna tezgahı, matkap tezgahı, taşlama tezgahı, söve makineleri vb. Gibi bir çok makine çeşidi vardır. ÖNCEL CNC MAKİNESİ olarak söve imalattı yapıyoruz. Ve ikinci el makine almanızı tavsiye etmiyoruz ÖNCEL CNC MAKİNE güvencesi ile 2 yıl garantili makinelere sahip olabilirsiniz.

Türk Cnc Makina Cnc Söve Makina çeşitlerimiz şunlardır; Cnc Eps Kesim, Cnc Xps kesim, Otomatik Harç Püskürtmesi, Strafor Kırma ve eritme makinesi, standart ve otomatik püskürtme makinesi vb. Gibi makinelerin imalatını yapıyoruz. ÖNCEL CNC MAKİNESİ olarak kalite, güvenlik ve performansa önlem veriyoruz.

Cnc Makina, son zamanlarda makine üreticilerinin tavsiye ettiği makinelerdir. Bu makineler insan gücünü arka plana koyarak makine gücünü ön plana sürdürür. Daha fazla makine ve makine bilgileri için Öncel Cnc Makine web sitesine göz atmayı unutmayınız.

Cnc Eps Strafor Kesim Makinesi

$ 18.000

3d Döner Tabla

$ 4.000

Söve Harç Kaplama Makinesi

$ 9.000

Söve Harç Karıştırma Makinesi (1000 Kg)

$ 9.000

Söve Harç Karıştırma Makinesi Tam Otomatik

$ 23.000

Standart Harç Püskürtme Makinesi

$ 9.000

Harç Püskürtme Makinesi Tam Otomatik

$ 19.000

Eps Strafor Desen Baskı Makinesi

$ 19.000

Oval Sütun Ve Kemer Kesme Makinesi

$ 9.000

Kenar Gönyeleme Makinesi

$ 11.000

Strafor Atığı Kırma Makinesi

$ 7.000

Strafor Atığı Eritme Makinesi

$ 13.000

Cnc Xps Stropiyer Kesim Makinesi

$ 15.000

CNC ROUTER EPS        

$ 23.000

Hızlı Soğuk Kesim Makinesi

$ 23.000

Cnc Eps Kesim Makinesi

Cnc Eps Strafor Kesim Makinası dış cephelerde yalıtım ve süsleme amaçlı kullanılan; söve, panel, taç, kat silmesi, aplik kilit taşı gibi ürünlerin üretiminde kullanılır.

Cnc Strafor Kesme Makina 3 boyutlu kesimler ile birlikte süsleme kesimi yapar. Stropiyer Kesim Makinası straforlara 3d vb. Gibi şekiller vererek 3 boyutlu kesim ortaya çıkarıyor. Bu kesimleri en çok tercih eden işletmeler ise oteller, kafeler ve restoranlar. Bu işletmeler süsleme amaçlı kullanıyorlar.

Cnc Eps Strafor Kesim Makinesi sizlere mükemmel ürünleri sunacaktır. dış cephelerde yalıtım ve süsleme amaçlı kullanılan; Söve, panel, taç, kat silmesi, aplik kilit taşı gibi ürünlerin üretiminde kullanılır.

cnc strafor kesim makinesi MAKİNE EBATLARI

 

 3700 x 3250 x 2500 mm

KONTROL PANOSU

 

1000 x 800 x 1100 mm

TABLA ÖLÇÜLERİ

 

X = 3700 mm Y = 2000 mm

MAKİNE KESİM KAPASİTESİ

 

Dikey kolda 2 blok, Yatay kolda 4 blok kapasiteli

BAGLANABİLİR TEL SAYISI

 

 26 adet  0,30 mm tel bağlama kapasitesi

MAKSİMUM KESİM ÖLÇÜLERİ

 

 X = 2100 mm Y = 1450 mm

REZİSTANS YÜKSEKLİĞİ

 

 1200 mm

YATAYDA REZİSTANS UZUNLUĞU

 

2400 mm

MAKİNENİN ENERJİ TÜKETİMİ

 

En düşük 1 KW En yüksek 5 KW

 X EKSENİNDE MOTOR GÜCÜ VE SAYISI

 

2 adet 4.5 NM motor

Y EKSENİNDE MOTOR GÜCÜ VE SAYISI

 

2 adet 4.5 NM motor

MAKİNE KONTROL PROGRAMI

 

Mach 3

G-KODU PROGRAMI

 

Lazy cam

MAKİNE HAREKET SİSTEMİ

 

lineer ray ve kramayer dişli

MAKİNE AĞIRLIĞI

 

350 KG

3d Döner Tabla

3d Döner Tabla: 3 Boyutlu Strafor Kesim Makinası Fiyatları Merak Ediyor musunuz? 3D Strafor Kesim Makinası Cnc Eps Kesim Makinası tezgahının üstüne koyularak kesim işlemi başlatılır. Cnc Eps Kesim tezgahı üstündeyken klavye yardımı ile 3D Döner Tablanızı hareket ettirebilirsiniz. Titanyum tel yardımı ile sıcak kesim yapar. Buhar ile kesim yaptığı için temiz ve kullanışlı strafor kesimi yapar.

Cnc Makina Fiyatları Sahibinden: Straforları 3D keserek şekil vermenizi sağlar. bu straforlar süsleme dış cephe 3d duvar ve tavan süslemesi vb. Gibi kullanılabilir. Bu straforları en çok tercih eden işletmeler ise oteller, restoranlar ve kafeler dedir. Bu makineye sahip olmak istiyorsanız. Öncel Cnc Makine güvencesi ile 2 yıl garantili makinelere sahip olabilirsiniz.

MODÜL EBATLARI

 

 2000 x 240 x 750 mm

MDF TABLA ÇAPI ÖLÇÜSÜ

 

 500 mm

MAKSİMUM KESİM ÖLÇÜLERİ

 

 X = 1800 mm Y = 1200 mm D = 1200 MM

MODÜL ENERJİ TÜKETİMİ

 

0,25 KW

 MODÜL MOTOR GÜCÜ

 

4,5 deniz mili

MODÜL KONTROL PROGRAMI

 

Mach 3

MODÜL AĞIRLIĞI

 

40 KG

SÖVE KAPLAMA MAKİNESİ

Söve Harç Kaplama Makinesi: Söve kaplama makinemiz 30-560 mm arası genişliğe kadar tüm cephe kaplamalarını ve söveleri kaplayabilir. Kalıbın montaj ve de montajı kolaydır. 70 kg kapasiteli harç haznesi temizliği oldukça basittir.

Söve Çekme Makinası tam otomatik harç karıştırma ile alırsanız uyumlu olur. Öncel Cnc Makine güvencesi ile 2 yıl garantili makinelere sahip olabilirsiniz. kalite ve güvenliğe önem veriyoruz. Bu makineleri en çok tercih eden işletmeler ise; inşaat, kafeler ve restoranlar.

Akrilik kaplama makine MODÜL EBATLARI

 

 2000 x 240 x 750 mm

MDF TABLA ÇAPI ÖLÇÜSÜ

 

 500 mm

MAKSİMUM KESİM ÖLÇÜLERİ

 

 X = 1800 mm Y = 1200 mm D = 1200 MM

MODÜL ENERJİ TÜKETİMİ

 

0,25 KW

MODÜL MOTOR GÜCÜ

 

4,5 deniz mili

MODÜL KONTROL PROGRAMI

 

Mach 3

MODÜL AĞIRLIĞI

 

40 KG

SÖVE HARÇ KARIŞTIRMA MAKİNESİ (1000 kg)

Söve Harç Karıştırma Makinesi, Harç karıştırma makinesi 1000 kg; söve yapımında kullanılan akrilik harcı karıştırıp kıvama getirmesini sağlayan makinedir.

Full Otomatik Söve Harç Karıştırma Makinası; Etkili güvenlik kontrol sistemi, SÖVE HARÇ KARIŞTIRMA MAKİNESİ: Profesyonel elektrik tasarımı ve kaliteli güvencesi aşınmaya karşı dayanıklıdır. Aynı zamanda taşıma sistemi ve doğru tartım sistemi harç boşaltma vanasının benzersiz tasarımı ve sızdırmazlığı, harç sızıntısını önler. 7 operatör dokunmatik panel Ara yüzü sizin için en iyi bir çalışma ortamı sunar. Hızlı kurulum süresi, düşük kurulum maliyeti. Otomatik kapanma işlevi, güvenli çalışma, kullanışlı üretim kayıplarını azaltır.

SÖVE HARÇ KARIŞTIRMA MAKİNESİ

MAKİNE EBATLARI

 

1850 MM X 2800 MM X 3270 MM

GENİŞLİK(ÇAP):

 

925 MM

HAZNE YÜKSEKLİĞİ

 

11250 milyon

MAKİNE YERDEN  YÜKSEKLİĞİ

 

2700 milyon

AKTİF ÇALIŞMA KAPASİTESİ

 

3500 KG / GÜN

SIVA KARIŞTIRMA KAPASİTESİ

 

1000 KG

HARC BOŞALTMA KAPASİTESİ

 

ORTALAMA 1 DAKİKADA 25 KG

MOTOR GÜCÜ

 

5 KW

REDÜKTÖR SİSTEMİ

 

HELİSEL DİŞLİLİ 800 NM TORKLU MONO BLOK REDÜKTÖR

KARIŞTIRMA DEVRİ

 

MAKS. 65 Gün / Gün

KONTROL PANOSU

 

 DEVİR AYARLI, SAĞ SOL YÖN AYARLI, 5.5 KW SÜRÜCÜLÜ TAM GÜVENLİKLİ SİSTEM

SÖVE HARÇ KARIŞTIRMA MAKİNESİ TAM OTOMATİK

Öncel Cnc MakineSöve Harç Karıştırma Makinesi Tam Otomatik Etkili güvenlik kontrol sistemi, profesyonel elektrik tasarımı ve kaliteli güvencesi aşınmaya karşı dayanıklıdır. Bu yüzden harç taşıma sistemi ve doğru tartım sistemi harç boşaltma vanasının benzersiz tasarımı ve sızdırmazlığı, harç sızıntısını önler. 7 operatör dokunmatik panel Ara yüzü sizin için en iyi bir çalışma ortamı sunar. Hızlı kurulum süresi, düşük kurulum maliyeti. otomatik kapanma işlevi, güvenli çalışma, kullanışlı üretim kayıplarını azaltır.

Full Otomatik Söve Harç Karıştırma Makinası Etkili güvenlik kontrol sistemi, SÖVE HARÇ KARIŞTIRMA MAKİNESİ: profesyonel elektrik tasarımı ve kaliteli güvencesi aşınmaya karşı dayanıklıdır. Aynı zamanda taşıma sistemi ve doğru tartım sistemi harç boşaltma vanasının benzersiz tasarımı ve sızdırmazlığı, harç sızıntısını önler. 7 operatör dokunmatik panel Ara yüzü sizin için en iyi bir çalışma ortamı sunar. Hızlı kurulum süresi, düşük kurulum maliyeti. Otomatik kapanma işlevi, güvenli çalışma, kullanışlı üretim kayıplarını azaltır.

SÖVE HARÇ KARIŞTIRMA MAKİNESİ

ADI MODELİ

 

OSHK 3000

VANA DIŞ ÇAPI

 

150 mil

HATA TÖLERANSI

 

%1

DOLDURMA HACMİ

 

1kg – 250 KG

DOLDURMA HIZI

 

3000 KG / ZAMAN

HAVA BASINCI

 

5-7 BAR

ELEKTRİK GİRİŞ

 

AC 380V / 50Hz

ELEKTRİK GÜCÜ

 

10 KW

AĞIRLIĞI

 

1400 KG

MAKİNE ÖLÇÜLERİ

 

2200 mm * 1200 mm * 2200 mm

Standart Harç Püskürtme Makinesi

Harç püskürtme makinesi manuel tetiklemeli Tek tabanca, kesilmiş; strafor, panel, köşe taşı gibi ham halde bulunan ürünlerin üzerine pompa ile basınçlı harç püskürtür. Tabanca bağımsız olarak Sürücü kontrolüyle çalışır ve aynı anda kullanımda Pompa buna uygun basıncı üretir. Harç Püskürtme Makinası straforun üzerine harç ile kaplar.

Bu kaplama tam otomatik Söve Püskürtme Makinası ile daha iyi yapabilirsiniz. Genellikle aynı kalınlıkta harç püskürtme işlemi yapacaktır. Manuel harç püskürtme ise siz yaptığınız için hepsi genellikle aynı kalınlıktan olmayacaktır. Bu yüzden bizim tavsiyemiz tam otomatik harç püskürtme makinası olacaktır.

Söve Püskürtme Makinası Fiyatları? En kaliteli harç püskürtme makinelerini Öncel Cnc Makine güvencesi ile 2 yıl garantili makinelere sahip olabilirsiniz. Söve püskürtme makinaları neden tercih edilmeliler? İşiniz için hızlı üretim yapmak istiyorsanız tercih edebilirsiniz. İnşaat sektöründe hızlı üretim için tercih edebilirsiniz.

MAKİNE EBATLARI

 

650 MM X 1700 MM X 1050 MM

PÜSKÜRTME ODASI EBATLARI

 

1050 X 1050 X 1600

HAZNE HARÇ KAPASİTESİ

 

250 KG

TABANCA SAYISI

 

4 ADET OTOMATİK TETİKLİ

HARÇ PÜSKÜRTME KAPASİTESİ

 

ORTALAMA 1 DAKİKADA 4 KG

MOTOR GÜCÜ

 

3,7 KW

HAREKET KABİLİYETİ

 

TEK YÖN

BASINÇ GÜCÜ

 

2-6 BAR

GÜVENLİK KONTROLÜ

 

EMNİYET SUBABI, EL İLE KONTROL EDİLEBİLİR BASINÇ REGÜLATÖRÜ

Harç Püskürtme Makinesi Tam Otomatik

Harç Püskürtme Makinesi Tam Otomatik Harç püskürtme makinesi tam otomatik, kesilmiş; strafor, panel, köşe taşı gibi ham halde bulunan ürünlerin üzerine harç püskürtür.

Söve Harcı Püskürtme Makinası Fiyatları nedir? Otomatik Söve Harç Püskürtme Makina‘sı ne işe yarar? Söve Püskürtme Strafor kesildikten sonra. Harcı üstüne püskürterek sertleşmesini sağlar. söve makinası nerde kullanılır? söve makinası iç cephe, dış cephe, restoran duvar süsleme yerlerinde kullanılır. Söve nasıl kullanılır? Söve makinası manuel ve tam otomatik olarak ikiye ayrılır.

Manuel söve makinasında kullanıcı yaptığı için harç aynı kalınlıkta olmayabilir. Bu yüzden bizim tercihimiz söve HARÇ PÜSKÜRTME MAKİNESİ TAM OTOMATİK olacaktır. Genellikle aynı kalınlıkta harç püskürtme yapar.

MAKİNE EBATLARI

 

650 MM X 1700 MM X 1050 MM

PÜSKÜRTME ODASI EBATLARI

 

1050 X 1050 X 1600

HAZNE HARÇ KAPASİTESİ

 

250 KG

TABANCA SAYISI

 

4 ADET OTOMATİK TETİKLİ

HARÇ PÜSKÜRTME KAPASİTESİ

 

ORTALAMA 1 DAKİKADA 4 KG

MOTOR GÜCÜ

 

3,7 KW

HAREKET KABİLİYETİ

 

TEK YÖN

BASINÇ GÜCÜ

 

2-6 BAR

GÜVENLİK KONTROLÜ

 

EMNİYET SUBABI, EL İLE KONTROL EDİLEBİLİR BASINÇ REGÜLATÖRÜ

Eps Strafor Desen Baskı Makinesi

Eps Strafor Desen Baskı Makinesi; ahşap görünümlü, taş görünümlü, kırık tuğla deseni gibi dış cephede kullanılan dekoratif sövelerin üretiminde kullanılır. Bu desenleri ısıtılmış kalıbı yüksek basınçta ürüne basarak elde ederiz. 

Strafor Baskı Makinesi Fiyatları ve Eps Söve Strafor Desen Baskı Makinesi Hakkında.

Strafor Baskı Makinesi Fiyatları? Öncel Cnc Makine güvencesi ile 2 yıl garantili makinelere sahip olabilirsiniz. SÖVE DESEN MAKİNASI farklı çeşitteki desenleri straforun üzerine baskı yapar. Bu desenleri yüksek sıcaklıkta basar. En çok tercih eden işletmeler ise; kafeler, restoranlar ve oteller. Bunları duvar süslemesinde tavan süslemesinde vb. gibi yerlerde kullanırlar.

Strafor Baskı Makinesi Fiyatları? Desen makinası fiyatı ayrı desen fiyatı ayrıdır. Bu desen fiyatları desenden desene değişiklik gösterir. Desenler; kırık tuğla şekli, taş deseni, tuğla deseni vb. Gibi desenler bulunmaktadır. Öncel Cnc Makine güvencesi ile 2 yıl garantili makinelere ve desenlere sahip olabilirsiniz.

Söve baskı makinası MAKİNE EBATLARI

 

2900 MM X 1200 MM X 2000 MM

ÇIKAN  ÜRÜN ÖLÇÜLERİ

 

500 X 2000 MM KALINLIK 20-350 MM

ÜRÜN TUTMA SİSTEMİ

 

VAKUM İLE TUTMA

GÖVDE YAPISI

 

DEMİR – SAC GÖVDE

KALIP  ISITMA SİSTEMİ

 

PLAKA  REZİSTANS

KALIP HAREKET SİSTEMİ

 

HİDROLİK BASINÇLI

KALIP BASMA GÜCÜ

 

3200 KG

GÖVDE RENGİ

 

MAVİ GRİ

ELEKTRİK GÜCÜ

 

380V / 14 KW

KALIP SİSTEMİ 

 

2080 X 620 X 20 MM  ALÜMİNYUM ÜZERİ TEFLON KAPLI  LEVHA

KALIP ÇALIŞMA MESAFESİ

 

MİN = 20 MM MAX = 350 MM

ÜRETİM KAPASİTESİ

 

1000 M2 – 3000 M2 ARASI

MAKİNE AGIRLIĞI

 

600 KG

OVAL SÜTUN VE KEMER KESME MAKİNESİ

Oval Sütun Ve Kemer Kesme Makinesi 3D Strafor kesim, sütun kesim ve farklı strafor desenleri keser.

Cnc makineleri tezgah ve tezgah çeşitlerine göre değişir. Bu değişikler fiyat ve taleplere göre de değişebilir. Siensi makineleri tezgahları; kesim, püskürtme, karıştırma olarak söyleyebiliriz. Cnc kesim straforları temiz ve kullanışlı keser. Püskürtme straforların üzerine harç kaplama yapar. Harç karıştırma ise harcı akrilik ile karıştırarak kullanışlı harç elde etmenizi sağlar. En çok tercih eden işletmeler; Oteller, kafeler ve en çok tercih ise inşaat sektörüdür.

Cnc makina fiyatları tezgah ve makine çeşitlerine göre değişir. Eps kesim yerine Xps kesim tercih ederseniz fiyat değişir. Aynı zamanda yeni ARGE çalışmalarımızı tercih ederseniz hem işiniz için hem de çalışan için iyi olacaktır. Bu yüzden yeni ARGE çalışmalarımızı tercih ederiz.

Kenar Gönyeleme Makinesi

Kenar Gönyeleme Makinesi Korumalı üst kapak ile güvenli çalışma için Öncel Cnc makinelerini Tercih Edin.

Cnc makineleri tezgah ve tezgah çeşitlerine göre değişir. Bu değişikler fiyat ve taleplere göre de değişebilir. Siensi makineleri tezgahları; kesim, püskürtme, karıştırma olarak söyleyebiliriz. Cnc kesim straforları temiz ve kullanışlı keser. Püskürtme straforların üzerine harç kaplama yapar. Harç karıştırma ise harcı akrilik ile karıştırarak kullanışlı harç elde etmenizi sağlar. En çok tercih eden işletmeler; Oteller, kafeler ve en çok tercih ise inşaat sektörüdür.

Cnc Makina Fiyatları tezgah ve makine çeşitlerine göre değişir. Eps kesim yerine xps kesim tercih ederseniz fiyat değişir. Aynı zamanda yeni ARGE çalışmalarımızı tercih ederseniz hem işiniz için hem de çalışan için iyi olacaktır. Bu yüzden yeni ARGE çalışmalarımızı tercih ederiz.

Strafor Atığı Kırma Makinesi

Strafor Atığı Kırma Makinesi Eps Strafor Kırma Makinesi, Kesimden Arta Kalan Hurda Straforları Taneciklerine Kırarak Ayıran Makinedir.

Cnc makineleri tezgah ve tezgah çeşitlerine göre değişir. Bu değişikler fiyat ve taleplere göre de değişebilir. Siensi makineleri tezgahları; kesim, püskürtme, karıştırma olarak söyleyebiliriz. Cnc kesim straforları temiz ve kullanışlı keser. Püskürtme straforların üzerine harç kaplama yapar. Harç karıştırma ise harcı akrilik ile karıştırarak kullanışlı harç elde etmenizi sağlar. En çok tercih eden işletmeler; Oteller, kafeler ve en çok tercih ise inşaat sektörüdür.

Manuel cnc makina tezgah ve makine çeşitlerine göre değişir. Eps kesim yerine Xps kesim tercih ederseniz fiyat değişir. Aynı zamanda yeni ARGE çalışmalarımızı tercih ederseniz hem işiniz için hem de çalışan için iyi olacaktır. Bu yüzden yeni ARGE çalışmalarımızı tercih ederiz.

Strafor Atığı Eritme Makinesi

Strafor Atığı Eritme Makinesi Strafor Atığı Eritme makinesi, söve kesimden arta kalan hurda straforları eriten makinedir.

Cnc makineleri tezgah ve tezgah çeşitlerine göre değişir. Bu değişikler fiyat ve taleplere göre de değişebilir. Siensi makineleri tezgahları; kesim, püskürtme, karıştırma olarak söyleyebiliriz. Cnc kesim straforları temiz ve kullanışlı keser. Püskürtme straforların üzerine harç kaplama yapar. Harç karıştırma ise harcı akrilik ile karıştırarak kullanışlı harç elde etmenizi sağlar. En çok tercih eden işletmeler; Oteller, kafeler ve en çok tercih ise inşaat sektörüdür.

Cnc Makina Fiyatları tezgah ve makine çeşitlerine göre değişir. Eps kesim yerine Xps kesim tercih ederseniz fiyat değişir. Aynı zamanda yeni ARGE çalışmalarımızı tercih ederseniz hem işiniz için hem de çalışan için iyi olacaktır. Bu yüzden yeni ARGE çalışmalarımızı tercih ederiz.

Cnc Xps Stropiyer Kesim Makinesi

Cnc Xps Stropiyer Kesim Makinesi iç cephelerde kullanılan; stropiyer-çita-perdelik gibi xps ( Ekstrude Polistiren ) ürünlerin imalatında kullanılır.

Cnc makineleri tezgah ve tezgah çeşitlerine göre değişir. Bu değişikler fiyat ve taleplere göre de değişebilir. Siensi makineleri tezgahları; kesim, püskürtme, karıştırma olarak söyleyebiliriz. Cnc kesim straforları temiz ve kullanışlı keser. Püskürtme straforların üzerine harç kaplama yapar. Harç karıştırma ise harcı akrilik ile karıştırarak kullanışlı harç elde etmenizi sağlar. En çok tercih eden işletmeler; Oteller, kafeler ve en çok tercih ise inşaat sektörüdür.

Cnc makina fiyatları tezgah ve makine çeşitlerine göre değişir. Eps kesim yerine Xps kesim tercih ederseniz fiyat değişir. Aynı zamanda yeni ARGE çalışmalarımızı tercih ederseniz hem işiniz için hem de çalışan için iyi olacaktır. Bu yüzden yeni ARGE çalışmalarımızı tercih ederiz.

CNC ROUTER EPS

Cnc Router EPS Bilgisayar. Bununla birlikte, giriş düzeyinde bile, genellikle makul kalitede ve güvenilir sonuçlar sağlayabilirler. Bazı dekoratif objeler yaratmak istiyorsanız veya sadece biraz denemek istiyorsanız, bu mükemmel bir seçimdir. Örneğin, Öncel Cnc Makine geniş bir çalışma yüzeyine ve oldukça basit aletlere sahiptir, ancak frezeleme ve hatta kesme için yeterlidir.

Cnc Router EPS Bilgisayar. Desen Makina Bununla birlikte, giriş düzeyinde bile, genellikle makul kalitede ve güvenilir sonuçlar sağlayabilirler. Bazı dekoratif objeler yaratmak istiyorsanız veya sadece biraz denemek istiyorsanız, bu mükemmel bir seçimdir. Örneğin; Öncel Cnc Makine geniş bir çalışma yüzeyine ve oldukça basit aletlere sahiptir, ancak frezeleme ve hatta kesme için yeterlidir.

Şekil verme Makina‘sı farklı şekil verme makinaları vardır. soğuk kesim, baskı, sıcak tel kesimi vardır. şekil verme makina’sı Cnc kesim makinası olarak da aratılır. 2. el şekil verme makina’sı almanızı tavsiye etmiyoruz Öncel Cnc Makine güvencesi ile 2 yıl garantili makinelere sahip olabilirsiniz.

Cnc router EPS kesim

MAKİNE EBATLARI

 

2100 x 3000 x 2250 mm

KONTROL PANOSU

 

1000 x 800 x 1100 mm

TABLA ÖLÇÜLERİ

 

X=1650 mm Y=3000 mm

MAKİNE KESİM KAPASİTESİ

 

1500x2000x500

MAKSİMUM KESME ÖLÇÜMLERİ

 

X=1500 mm Y=2000 mm Z:500 mm

MAKİNENİN ENERJİ TÜKETİMİ

 

Minimum 1 KW En yüksek 5 KW

X EKSENİNDE MOTOR GÜCÜ VE SAYISI

 

2 adet 4.5 NM motor

Y EKSENİNDE MOTOR GÜCÜ VE SAYISI

 

2 adet 4.5 NM motor

Z EKSENİNDE MOTOR GÜCÜ VE SAYISI

 

1 adet 4,5 NM motor

MİLİ MOTOR GÜCÜ VE SAYISI

 

1 adet 1.5 KW 12000d / d

MAKİNE KONTROL PROGRAMI

 

Mach 3

G-CODE PROGRAMI

 

Lazy cam

MAKİNE HAREKET SİSTEMİ

 

lineer ray ve kramayer dişli

Hızlı Soğuk Kesim Makinesi

Öncel Cnc Makine, Hızlı Soğuk Kesim Makinesi Kaliteli sünger ve benzeri malzemeleri istenilen ölçülerde yüksek hassasiyetle keser. Dokunmatik ekranda yapılacak farklı programlar ile farklı ebat ve numaralarda malzemeleri kesmek mümkündür.

Soğuk Kesim Makinası sünger ve benzeri malzemeleri istenilen ölçüde keser. Hızlı Sünger Kesim Makinası soğuk kesim yapar. Sıcak kesim yerine soğuk kesim yapar. titanyum telden farklı kesim telleri vardır. Farklı programlar ile farklı ebat ve numaralarda malzemeleri kesmek mümkündür.

Hızlı Soğuk Kesim Makinesi Kaliteli sünger ve benzeri malzemeleri istenilen ölçülerde yüksek hassasiyetle keser. Dokunmatik ekranda yapılacak programlar ile farklı ebatlarda farklı malzemeleri keser. Sünger Kesim Makinesi Fiyatları nedir? nerede bulabilirim? Öncel Cnc makine güvencesi ile 2 yıl garantili makinelere sahip olabilirsiniz.

Sünger kesim makinası MAKİNE EBATLARI

 

3150 x 3000 x 2750 mm

KONTROL PANOSU

 

1000 x 800 x 1100 mm

TABLA ÖLÇÜLERİ

 

X=2100 mm Y=2000 mm

MAKİNE KESİM KAPASİTESİ

 

2100 x 2000 x 1050

UYGULANABİLİR TEL NUMARASI

 

Abrasiv 0.25 Tel

MAKSİMUM KESİM ÖLÇÜLERİ

 

X=2100 mm Y=2000 mm Z:1050 mm

MAKİNENİN ENERJİ TÜKETİMİ

 

En Düşük 1 KW En Fazla 5 KW

X EKSENİNDE MOTOR GÜCÜ VE SAYISI

 

1 Adet 4.5 NM Motor

Y EKSENİNDE MOTOR GÜCÜ VE SAYISI

 

2 Adet 4.5 NM Motor

MAKİNE KONTROL PROGRAMI

 

Mach 3

G-CODE PROGRAMI

 

Lazy cam

MAKİNE HAREKET SİSTEMİ

 

lineer ray ve kramayer dişli

Cnc Makinaları için bizleri tercih etmeyi unutmayın. ÖNCEL CNC MAKİNE olarak en kaliteli ve performanslı makineleri üretiyoruz.

Cnc Makina Ne İşe Yarar?

Cnc Makina Ne işe Yarar: Cnc Makine sayesinde yapacağınız kesme işlemleri kolaylaşacaktır. Yapacağınız kesimi Cnc Makinasına girmeniz yeterli olacaktır. Kalan işlemi makine bırakmanız yeterlidir. Bu işlem kesme için uygundur. Bu makinelerimiz; Strafor kesme makinesi, Kenar Gönyeleme Makinesi, Oval Sütun ve Kemer Kesme Makinesi ve Cnc Router dir. Bu makinelerde Cnc kullanarak daha seri üretim yaparak “Seri Üretim” aşamasına geçmiş olursunuz. Bu sayede diğer makine firmaları ile kıyasıya bir rekabet içerisinde olmuş olursunuz.

Cnc makineler arasına en kullanışlı makinemiz Strafor Kesim Makinasıdır. Strafor Kesim Makinası ucundaki sıcak tel ile straforu buharlaştırarak 3 boyutlu kesimler yapmasını sağlar. Bu makineyi almak için Kaliteli ve uygun bir firmadan almanız gerekir. Öncel Cnc Makine sizlere önereceğim kaliteli bir makine firmasıdır. Öncel Cnc Makine geçmişten bugüne gelmiş kaliteli makineler arasında 1. sırada yer alır. Hem kaliteli, uygun, indirimli ve güvenli bir makinedir. Bu tarz makine ve makine bilgileri için Öncel Cnc Makine web sitesine göz atmayı ve bizleri; @facebookoncelcncmakine sosyal medya hesaplarımızdan takip etmeyi unutmayınız.

 
Mağaza
Sidebar
0 Beğendiklerim
0 items Sepet

Mağazaping Sepet

Kapat

Hemen Ara

Sign in

Kapat

Scroll To Top
Öncel Cnc Makine

Do you want to establish Jamb Machine manufacturing?

ÖNCEL CNC MACHINE NEW PRODUCTION

It will be used in accordance with our Privacy Policy

Web sitemizdeki deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu web sitesi göz atarak, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.