Akrilik, diğer ismi veya daha bilindik bir isim ile söve tutkalı – söve harcı diye de google üzerinden arama yapabilirsiniz. Bu tutkallar alçı ve çimentoda kullanılmaktadır. Daha detaylı bilgiler için yazıyı okumaya devam ediniz…

Akrilik Tutkal Hakkında Bilgi:

Söve tutkalı denilen yapışkanı makinelerde de kullanım sağlayabilirsiniz. Örneğin; Harç karıştırma makinesi ve Tam otomatik, Harç kaplama makinesi, Harç püskürtme makinesi ve Tam otomatik. Bu tarz ve daha fazla makinelerde de söve tutkalın da kullanım sağlayabilirsiniz. Söve binderi stiren- akrilik kopolimerler in plastifiyan içermeyen bir çeşit dispersiyonudur. Söve tutkalı Polimerik  malzemeler  ve mevsim koşullarına uygun bir yapışkandır. Özgün sertliği ve esnekliğe sahip bir çeşit kimyasal mâldır. Bakterilime yapmaz ve bunun yanı sıra darbelere karşı dayanıklılığı yüksektir. Söve Tutaklı 5 yıl da bir aynı ürene kaplama yapıldığı sürece bir binanın ömrü kadar dayanaklı olabilir.

Söve tutkalı su bazlı ve aksi takdirde hiçbir yanıcı, yakıcı, patlayıcı ve alev alıcı özelliğe sahip değildir. Raf ömrü ise varil veya bidonda hava almadığı sürece sadece 1 yıla kadar dayanıklıdır. Akrilik Söve Tutkalı almak istiyorsanız sizlere kaliteli bir firmam var. Öncel Cnc Makine firması. Öncel Cnc makine firması geçmişten günümüze gelmiş kaliteli firmalar arasında 1. Sırada yer almaktadır. Hem Kaliteli, güvenli, indirimli ve %100 güvenli bir firmadır. Alışverişlerinizi bu firma üzerinden kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Bu tarz makine ve makine bilgileri için Öncel Cnc Makine web sitesine göz atmayı unutmayınız. Bizleri @facebookoncelcncmakine sosyal medya hesaplarımızdan da takip etmeyi unutmayınız.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir