3D Strafor Kesme

3D Strafor Kesme

3D Strafor Kesme Merak Ediyor musunuz? 3D Strafor Kesim Makinası, Cnc Eps Kesim Makinası tezgahının üstüne koyularak kesim işlemi başlatılır. Cnc Eps kesim tezgahı üstündenken klavye yardımı ile 3d döner tablanızı hareket ettirebilirsiniz. Titanyum tel yardımı ile sıcak kesim yapar. Buhar ile kesim yaptığı için temiz ve kullanışlı strafor kesimi yapar.


Tavsiye Ettiğimiz diğer Konu başlıkları: 3 Boyutlu Strafor Kesim Makinası Fiyatları: 3D Cnc Köşe Köpük Kesme Nedir?

3D Strafor Kesme Makinası: straforları 3d keserek şekil vermenizi sağlar. bu straforlar süsleme dış cephe 3d duvar ve tavan süslemesi vb. gibi kullanılabilir. Bu straforları en çok tercih eden işletmeler ise oteller, restoranlar ve kafeler dedir. Bu makineye sahip olmak istiyorsanız. Öncel Cnc Makinesi güvencesi ile 2 yıl garantili makinelere sahip olabilirsiniz.

3 Boyutlu Strafor Kesim Makinası Fiyatları

Döner Tabla Makinası ve Cnc Eps kesim makinaları güncel fiyatlar için bizleri sosyal medya ve web sitemizden takip etmeyi unutmayın. BURAYA TIKLAYINIZ.

3D DÖNER TABLA$ 4.000
CNC EPS STRAFOR KESİM MAKİNESİ$ 18.000
OVAL SÜTUN VE KEMER KESME MAKİNESİ$ 9.000
KENAR GÖNYELEME MAKİNESİ$ 11.000
Cnc Xps Stropiyer Kesim Makinesi$ 15.000

Daha Fazla Bilgi İçin BURAYA TIKLAYINIZ.

3d strafor kesme
  • 3d strafor kesme

3d Döner Tabla

$ 4.000,00
3D DÖNER TABLA  MODÜLÜ , CNC STRAFOR KESİM MAKİNESİ ne takılarak  3 boyutlu kesimler yapmamızı sağlar. Çokgen, burgulu çokgen , eğik burgulu çokgen gibi ürünleri 3D DÖNER TABLA  MODÜLÜ ile yapılır.

Öncel

3D DÖNER TABLA: 3d strafor kesim makinası

3D DÖNER TABLA MODÜLÜ, CNC STRAFOR KESİM MAKİNESİ ne takılarak  3 boyutlu kesimler yapmamızı sağlar. Çokgen, burgulu çokgen , eğik burgulu çokgen gibi ürünleri 3D DÖNER TABLA MODÜLÜ ile yapılır. Strafor Kesim Makinası için kullanılan makinelerin hepsi Öncel Cnc Makine tarafından üretilmektedir.

Dip Not3D Strafor Kesim Makinası Olarak Cnc Makinalarını Kullanmayı tercih ediyor iseniz, İlk Olarak 3D Döner Tabla Modülünü de Cnc Eps Strafor Kesim Makinasına entegre edilmesi gerektiğini unutmayınız. Aşağıda sizlere bu konu hakkında detaylı açıklamaları belirttik. Aynı Zamanda Makina Kullanımını öğrenmek için Profesyonel Kadromuz sizlere Yüz Yüze Eğitim Sağlayacağını da Belirtmek isterim.

Daha Fazla Bilgi İçin BURAYA TIKLAYINIZ.

MODÜL EBATLARI  2000 x 240 x 750 mm
MDF TABLA ÇAPI ÖLÇÜSÜ  500 mm
MAKSİMUM KESİM ÖLÇÜLERİ  X = 1800 mm Y = 1200 mm D = 1200 MM
MODÜL ENERJİ TÜKETİMİ 0,25 KW
 MODÜL MOTOR GÜCÜ 4,5 deniz mili
MODÜL KONTROL PROGRAMI Mach 3
MODÜL AĞIRLIĞI 40 KG
Mağaza
Sidebar
0 Beğendiklerim
0 items Sepet

Mağazaping Sepet

Kapat

Hemen Ara

Sign in

Kapat

Scroll To Top
Öncel Cnc Makine

Do you want to establish Jamb Machine manufacturing?

ÖNCEL CNC MACHINE NEW PRODUCTION

It will be used in accordance with our Privacy Policy

Web sitemizdeki deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu web sitesi göz atarak, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.