3D Strafor Kesim Makinası Fiyatları İnceleme bilgilerini sizleri çin paylaşmak istiyoruz. Strafor, gezegendeki en yaygın kullanılan malzemelerden biridir. Straforun binlerce uygulaması vardır. Bu nedenle anaokulu sınıflarından şantiyelere kadar her yerdedir. Strafor harika olsa da yarattığı kaos büyük bir destek olabilir. Ahşap veya metal ile karşılaştırıldığında, şekillendirmeye çalışırken kırılması da daha kolaydır.

Bu, çoğu insanın köpüğü aldıktan hemen sonra atmasına neden olur. Ne yazık ki, strafor birçok farklı zanaat projesi için çok uygundur. Ancak, bir parça strafor için sıradan bir tereyağı bıçağı alırsanız, ortalığı karıştıracak ve muhtemelen yaptığınız zanaati mahvedeceksiniz. Bu yazıda, neye ihtiyacınız olursa olsun, strafor kesmenin en kolay yolunu özetliyoruz. Straforu herhangi bir desende temiz bir şekilde kesmek şekillendirmek sizlere çok büyük imkanlar sağlayacaktır. Kullanabileceğiniz en iyi Söve Makinası bilgilerini bir araya getirdik!


Sizler için hazırladığımız diğer bir makalemize buradan ulaşabilirsiniz: Strafor Kesim Makinesi İnceleme


Strafor Nedir?

Çoğu kişi, straforun taşıma sırasında elektronik bileşenlerin zarar görmesini önleyen gıcırtılı beyaz bir malzeme olduğunu düşünür. Ancak, “Styrofoam” aslında belirli bir şirketin köpüğünün markasıdır. Yüz dokularına kıyasla yüz dokuları olarak düşünün. Adı ne olursa olsun köpük veya “Strafor”, belki de farkında bile olmadığınız binlerce günlük üründe kullanılmaktadır. Buna tabaklar, kaseler, yalıtım malzemeleri, sörf tahtaları vb. Gibi ürünlerden ibarettir. Strafor veya diğer herhangi bir köpük levhanın ana “İçeriği” yağdır. Petrol, polimeriz asyön adı verilen bir süreçle stiren adı verilen bir maddeye sentezlenir. Straforu kesiyorsanız veya yok ediyorsanız, bu, nefes almayı biraz zararlı hale getirecektir.


Sizler için hazırladığımız diğer bir makalemize buradan ulaşabilirsiniz: Söve Makinası Ne işe Yarar


Öncel Cnc Makine 3d Strafor Kesim İnceleme:

Eğer bir “Strafor Kesim Makinası” arıyor ve imalatınızı kolaylaştırmayı düşünüyor iseniz Öncel Cnc Makine kesinlikle 1. tercihiniz olmalıdır. İşte sizler için hazırladığımız 3D Strafor kesim makinesi’nin inceleme bilgileri aşağıda ki gibidir:

MODÜL EBATLARI 2000 x 240 x 750 mm
MDF TABLA ÇAPI ÖLÇÜSÜ 500 mm
MAKSİMUM KESİM ÖLÇÜLERİ X = 1800 mm Y = 1200 mm D = 1200 MM
MODÜL ENERJİ TÜKETİMİ0,25 KW
 MODÜL MOTOR GÜCÜ4,5 deniz mili
MODÜL KONTROL PROGRAMIMach 3
MODÜL AĞIRLIĞI40 KG

Sosyal medya üzerinden bizleri takip ediniz: @facebookoncelcncmakine


Sizler için hazırladığımız diğer bir makalemize buradan ulaşabilirsiniz: Söve İmalatı


Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir