3 Boyutlu Strafor Kesim Makinası Fiyatları? 3 Boyutlu Strafor Kesim Makinası, CNC EPS Standart Strafor Köpük Kesim Makinası tezgahının üzerine yerleştirilerek kullanılır. Kesim işlemleri bu düzenekte gerçekleştirilir. 3D döner tabla, CNC kesim tezgahının üzerinden klavye yardımı ile kolayca hareket ettirilebilir. Kesimi ise sahip olduğu titanyum tel ile sıcak kesim olarak gerçekleştirir. Buharlı kesim yapması nedeniyle oldukça temiz bir iş çıkarır. Bunun yanı sıra kullanım kolaylığı da sağlamaktadır.

3 Boyutlu Strafor Kesim Makinası Fiyatları

3 Boyutlu Strafor Kesim Makinası, straforları 3 boyutlu olarak şekillendirerek kesim yapabilmenize olanak sağlar. Özellikle dış cephe kaplama ve süslemelerinde, tavan dekorlarında kullanılacak olan strafor köpüklerin şekillendirilmesi için oldukça elverişli bir makinadır. 3 Boyutlu Strafor Kesim makinalarının en çok tercih edildiği alanlar arasında otel, restoran ve kafe gibi işletmeler yer almaktadır.

3 Boyutlu Strafor Kesim Makinaları 2 yıl süreyle %100 olarak garanti sağlamaktadır. 2 yıl içerisinde bir sorun yaşanması durumunda Öncel CNC Makine firması tarafında makine garanti kapsamında değerlendirilir. Gerekli onarım ve değişimler garanti süresi boyunca ücretsiz olarak gerçekleştirilir.

3 Boyutlu Strafor Kesim Makinaları, aslında 3d döner tablo modülü şeklinde tasarlanmıştır. Çokgen, eğik ve düz burgulu kesimlerde oldukça kolay kullanım olanağı tanır. Fakat çalıştırılabilmesi ve doğru kesim yapılabilmesi için CNC Kesim makinalarına entegre edilmesi gereklidir.

3 Boyutlu Strafor Kesim Makinalarının boyutları 2000 X 240 X 750 mm’dir. Çapı ise 500 mm olarak standart yapıdadır. Modülün kendi ağırlığı ortalama olarak 40 kilogramdır. Kullanılan kontrol programı standart makinalar için Mach 3’tür.

3 Boyutlu Strafor Kesim Makinası Fiyatları

3 Boyutlu Strafor Kesim Makinası fiyatları, firmaya ve sağladıkları hizmet kalitesi ve kolaylıklarına göre değişim gösterebilmektedir. Öncel Cnc Kesim makinaları firması ise fiyat performans açısından değerlendirildiğinde en kaliteli makinaları sunmaktadır. 3D döner tabla fiyatları en güncel haliyle 4.000 $ olarak belirlenmiştir.

3 Boyutlu Strafor Kesim Makinası Fiyatları

3 Boyutlu Strafor Kesim Makinası fiyatları, dolar üzerinden belirlenmektedir. Öncel Cnc kesim makinaları firması, yurt dışı merkezli birçok satış gerçekleştirmektedir. Buna bağlı olarak sektörün piyasa değeri de bu para birimi üzerinden belirlenmektedir. Bu nedenle fiyatlandırmaların kura oranlanması oldukça doğal bir durumdur. Öncel Cnc Kesim makinaları firması, fiyat performans açısından en uygun. Aynı zamanda en kaliteli 3 boyutlu Strafor Kesim Makinası kullanıcılara sunmaktadır.

Büyük projelerde ve büyük işlerde Öncel Cnc Kesim makinaları firmasının 3 boyutlu strafor kesim makinaları tercih edilmektedir. İşlevi her makinanın aynı görünse de kullanım ömrü, imal edilen malzemenin kalitesi. Kullanımda sağlanan kolaylıklar bakımından Öncel CNC Makine Kesim makinaları. 3 Boyutlu strafor kesim makinası diğer firmalara oranla çok daha üst düzeyde performans göstermektedir.

3 Boyutlu Strafor Kesim makinaları herhangi bir Cnc kesim makinasına entegre edilmeden kullanılamamaktadır. Dolayısı ile hali hazırda bir Cnc kesim makinası yoksa, bu makinaları da temin etmek gerekmektedir.

Bizi sosyal medyada takip edin: @facebooköncelcncmakine

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir